Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

 17.11.2018
 pořadatel: Trhové Sviny
Stáhnout výsledky

III. liga (kategorie C)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 TJ Slovan Jindřichův Hradec D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J. Hradec 2.000 8.967 0.000 10.967 2.500 8.400 0.000 10.900 3.300 7.870 0.000 11.170 3.100 7.870 0.000 10.970 44.007
  Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan J. Hradec 2.000 8.433 0.000 10.433 2.500 7.567 0.000 10.067 3.300 6.730 0.000 10.030 3.100 7.400 0.000 10.500 41.030
  Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J. Hradec 2.000 7.800 0.000 9.800 2.500 7.767 0.000 10.267 2.800 5.330 0.000 8.130 2.900 6.600 0.000 9.500 37.697
  Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J. Hradec 2.000 9.033 0.000 11.033 2.500 8.634 0.000 11.134 3.100 7.200 0.000 10.300 3.100 7.400 0.000 10.500 42.967
  celkem 32.433 32.301 31.500 31.970 128.204
2 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS S. Ústí 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 6.967 0.000 9.467 3.200 7.230 0.000 10.430 3.100 7.570 0.000 10.670 30.567
  Jirkovská Kristýna 2008 TJ Spartak MAS S. Ústí 2.000 7.067 0.000 9.067 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 7.400 0.000 10.700 0.000 0.000 0.000 0.000 19.767
  Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS S. Ústí 2.000 7.900 0.000 9.900 2.500 7.567 0.000 10.067 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 19.967
  Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS S. Ústí 2.000 9.100 0.000 11.100 2.500 8.067 0.000 10.567 3.100 7.600 0.000 10.700 3.200 7.330 0.000 10.530 42.897
  Kučerová Eliška 2007 TJ Spartak T. Sviny 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.430 0.000 10.330 10.330
  Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak T. Sviny 2.000 8.167 0.000 10.167 2.500 7.800 0.000 10.300 3.000 6.700 0.000 9.700 2.700 7.500 0.000 10.200 40.367
  celkem 31.167 30.934 31.830 31.530 125.461
3 TJ Spartak Trhové Sviny D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak T. Sviny 2.000 8.233 0.000 10.233 2.500 6.567 0.000 9.067 2.700 7.730 0.000 10.430 2.900 7.300 0.000 10.200 39.930
  Linhartová Bára 2005 TJ Spartak T. Sviny 2.000 8.267 0.000 10.267 2.600 6.200 0.000 8.800 2.700 6.200 0.000 8.900 2.800 7.530 0.000 10.330 38.297
  Prachařová Martina 2005 TJ Spartak T. Sviny 2.000 8.433 0.000 10.433 2.500 6.934 0.000 9.434 2.900 7.230 0.000 10.130 2.800 6.670 0.000 9.470 39.467
  Řeháčková Anja 2005 TJ Spartak T. Sviny 2.800 8.000 0.000 10.800 1.400 6.867 0.000 8.267 2.800 5.770 0.000 8.570 2.600 6.670 0.000 9.270 36.907
  celkem 31.500 27.301 29.460 30.000 118.261
4 SG Pelhřimov D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Hájková Kristýna 2007 SG Pelhřimov 2.000 8.067 0.000 10.067 2.600 6.367 0.000 8.967 2.900 7.330 0.000 10.230 2.900 6.500 0.000 9.400 38.664
  Pechová Kateřina 2005 SG Pelhřimov 2.000 6.767 0.000 8.767 2.500 5.000 0.000 7.500 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 16.267
  Švecová Eliška 2005 SG Pelhřimov 2.000 8.467 0.000 10.467 2.700 6.167 0.000 8.867 3.100 7.170 0.000 10.270 3.000 5.130 0.000 8.130 37.734
  Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 6.630 0.000 9.730 3.000 6.900 0.000 9.900 19.630
  Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov 2.000 7.900 0.000 9.900 2.600 6.000 0.000 8.600 2.900 6.530 0.000 9.430 2.900 5.470 0.000 8.370 36.300
  celkem 30.434 26.434 30.230 27.670 114.768
5 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Macková Aněžka 2009 TJ Lokomotiva Veselí n.L. 2.000 7.333 0.000 9.333 1.500 6.700 0.000 8.200 3.000 5.570 0.000 8.570 2.300 5.970 0.000 8.270 34.373
  Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.L. 2.000 8.400 0.000 10.400 2.500 7.000 0.000 9.500 3.100 4.630 0.000 7.730 2.900 6.670 0.000 9.570 37.200
  Ellederová Aneta 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.L. 2.000 8.200 0.000 10.200 2.500 6.267 0.000 8.767 3.200 5.800 0.000 9.000 2.900 4.000 0.000 6.900 34.867
  Omastová Karolina 2006 TJ Nová Včelnice 2.000 7.233 0.000 9.233 2.500 6.200 0.000 8.700 3.000 4.970 0.000 7.970 2.800 6.130 0.000 8.930 34.833
  celkem 29.933 26.967 25.540 26.770 109.210
6 TJ Šumavan Vimperk D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Hermanová Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk 2.000 6.933 0.000 8.933 1.500 5.900 0.000 7.400 3.000 6.730 0.000 9.730 2.900 6.800 0.000 9.700 35.763
  Horová Kateřina 2006 TJ Šumavan Vimperk 2.000 8.067 0.000 10.067 1.900 5.200 0.500 6.600 2.900 6.100 0.000 9.000 2.800 6.400 0.000 9.200 34.867
  Košnarová Adriana 2007 TJ Šumavan Vimperk 2.000 7.767 0.000 9.767 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 5.170 0.000 7.970 2.800 6.230 0.000 9.030 26.767
  Kotrlíková Anna 2009 TJ Šumavan Vimperk 2.000 7.067 0.000 9.067 1.400 4.700 0.000 6.100 2.900 5.800 0.000 8.700 2.800 3.930 0.000 6.730 30.597
  celkem 28.901 20.100 27.430 27.930 104.361
7 TJ Šumavan Vimperk B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Niedobová Kristýna 2007 TJ Šumavan Vimperk 2.000 6.167 0.000 8.167 0.800 6.300 1.000 6.100 2.800 6.830 0.000 9.630 1.400 6.170 0.000 7.570 31.467
  Pelešková Jitka 2006 TJ Šumavan Vimperk 2.000 6.533 0.000 8.533 1.400 6.834 0.000 8.234 2.800 4.100 0.000 6.900 0.000 0.000 0.000 0.000 23.667
  Pulcová Sára 2006 TJ Šumavan Vimperk 2.000 6.133 0.000 8.133 0.700 7.167 2.000 5.867 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 4.900 0.000 7.600 21.600
  Šimečková Tereza 2006 TJ Šumavan Vimperk 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
  Zdeňková Barbora 2006 TJ Šumavan Vimperk 2.000 8.033 0.000 10.033 1.400 6.167 0.000 7.567 2.100 5.600 0.000 7.700 2.700 5.600 0.000 8.300 33.600
  Zdeňková Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 5.570 0.000 8.370 1.900 6.330 0.000 8.230 16.600
  celkem 26.733 21.901 25.700 24.130 98.464

zpět na detail závodu