Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Veselský pohár

 21.4.2018
 pořadatel: TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí
Stáhnout výsledky

VS1A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 8.900 0.000 18.900 74.200
2. Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.400 0.000 18.400 73.750
3. Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 8.250 0.000 18.250 8.500 8.700 0.000 17.200 10.000 8.550 0.000 18.550 73.200
4. Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Pospíšilová 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 9.100 0.000 19.100 10.000 9.050 0.000 19.050 73.150
5. Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.750 0.000 18.750 72.950
6. Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 8.750 0.000 18.750 8.500 8.900 0.000 17.400 10.000 8.500 0.000 18.500 72.900
7. Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 8.700 0.000 18.700 72.700
8. Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.450 0.000 18.450 72.600
9. Měřinská Beata 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Pospíšilová 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 8.750 0.000 18.750 72.550
10. Bernardová Karolína 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 10.000 6.400 0.000 16.400 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.700 0.000 17.700 70.350
11. Kubešová Amálie 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 7.950 0.000 17.950 8.500 7.200 0.000 15.700 10.000 8.500 0.000 18.500 68.900
12. Stupková Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Pospíšilová 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 7.400 0.000 17.400 8.500 7.400 0.000 15.900 10.000 7.900 0.000 17.900 68.850
13. Maryšková Nela 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková, Pavlíková Kešnarová 10.000 5.200 0.000 15.200 10.000 7.450 0.000 17.450 8.500 8.000 0.000 16.500 10.000 8.250 0.000 18.250 67.400
14. Mičková Andrea 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 10.000 5.600 0.000 15.600 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 7.000 0.000 17.000 9.400 7.950 0.000 17.350 67.150
15. Kratochvílová Aneta 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Pospíšilová 10.000 6.200 0.000 16.200 10.000 7.700 0.000 17.700 8.500 7.100 0.000 15.600 10.000 6.600 0.000 16.600 66.100
16. Matoušková Adéla 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 10.000 6.300 0.000 16.300 10.000 6.450 0.000 16.450 8.500 7.100 0.000 15.600 9.400 7.700 0.000 17.100 65.450
17. Hajleková Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Pospíšilová 10.000 6.250 0.000 16.250 10.000 7.000 0.000 17.000 8.500 7.550 0.000 16.050 10.000 5.650 0.000 15.650 64.950
18. Vališová Luisa 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Pospíšilová 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 7.400 0.000 17.400 8.500 6.050 0.000 14.550 9.400 6.750 0.000 16.150 64.600

zpět na detail závodu