Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje

 25.5.-27.5.2018
 pořadatel: Ostrava
Stáhnout výsledky

VS 1A (7-8 let)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 9.300 0.000 19.300 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 8.300 0.000 18.300 75.100
2. Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.600 0.000 17.600 72.900
3. Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 9.150 0.000 19.150 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.050 0.000 17.050 72.500
4. Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.550 0.000 17.550 72.150
5. Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 6.650 0.000 16.650 10.000 6.500 0.000 16.500 70.400
6. Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 9.150 0.000 19.150 8.500 7.350 0.000 15.850 10.000 7.500 0.000 17.500 70.000
7. Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 6.400 0.000 16.400 9.000 7.200 0.000 16.200 69.950
8. Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 8.550 0.000 18.550 8.500 6.750 0.000 15.250 10.000 7.400 0.000 17.400 69.950
9. Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková, Stuchlá 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 8.500 0.000 18.500 8.500 7.450 0.000 15.950 10.000 6.750 0.000 16.750 69.400
10. Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 8.700 0.000 18.700 8.800 7.600 0.000 16.400 10.000 6.900 0.000 16.900 69.000
11. Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 8.300 0.000 18.300 8.500 8.750 0.000 17.250 9.000 6.300 0.000 15.300 68.300
12. Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 10.000 6.200 0.000 16.200 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 5.300 0.000 15.300 10.000 6.750 0.000 16.750 67.100
13. Čechová Sofie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 7.700 0.000 17.700 8.500 7.450 0.000 15.950 10.000 6.600 0.000 16.600 67.100
14. Čubová Nela 2010 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková A. 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 8.050 0.000 18.050 8.500 6.150 0.000 14.650 10.000 6.600 0.000 16.600 66.650
15. Lukácsová Silvie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 6.150 0.000 16.150 8.500 7.450 0.000 15.950 10.000 6.950 0.000 16.950 66.200
16. Schneider Valérie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 8.000 0.000 18.000 8.500 6.700 0.000 15.200 10.000 6.100 0.000 16.100 66.000
17. Hubyčová Valerie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 4.750 0.000 14.750 8.400 6.050 0.000 14.450 62.400
18. Zavadilová Tereza 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 10.000 6.650 0.000 16.650 10.000 7.950 0.000 17.950 8.500 5.050 0.000 13.550 9.000 5.000 0.000 14.000 62.150
19. Janičkovičová Julie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 10.000 5.500 0.000 15.500 10.000 7.200 0.000 17.200 8.500 6.350 0.000 14.850 8.800 5.600 0.000 14.400 61.950
20. Vaňková Ester 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 10.000 5.500 0.000 15.500 10.000 8.000 0.000 18.000 8.500 5.700 0.000 14.200 6.400 5.300 0.000 11.700 59.400

zpět na detail závodu