Na hlavní obsah

Nela Vojtková


Ročník:2010
Město:Ostrava
Trenér:Pavlasová, Schneiderová
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
28.5.2022 Přebor MS kraje SGZ VS 4B 7.
23.10.2021 SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava SGZ starší žákyně 7.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A (žákyně A) 35.
25.9.-26.9.2021 SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A SGZ VS3 A 26.
18.9.2021 PŘEBOR MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE SGZ VS 3A 9.
21.8.2021 Závod jednotlivkyň kategorie VS3 SGZ VS3 A 14.
22.2.2020 O Zlatý štít VOKD SGZ II. Mladší žákyně – ročníky 2010 – 2011 13.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 8.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga - jednotlivkyně 29.
23.11.2019 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy) SGZ II. liga 3.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 11.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - družstva 3.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. DRUŽSTVA 3.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2A 30.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2A 12.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS2A 21.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS2 A 12.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS2A 46.
23.2.2019 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Mladší žákyně – ročníky 2009 – 2010 13.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ IV. liga 7.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně-družstva 5.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ mladší žákyně-jednotlivkyně 13.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS1 A 7.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 1A (7-8 let) 2.
6.5.2018 SG Přebor města Ostravy SGZ VS 1A 7-8 let (VS 1) 6.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ I. Začínající žákyně – ročníky 2010 - 2011 10.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 9.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 3.
11.11.2017 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 29.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny