Na hlavní obsah

Sára Anna Novotná


Ročník:2011
Město:Ostrava
Trenér:kolektiv trenérů
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1
Gymnastický klub Vítkovice, z.s. (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 31.
28.5.2022 Přebor MS kraje SGZ VS 4A 3.
21.5.2022 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A -- kadetky 16.
14.5.2022 Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A 26.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4A - kadetky 19.
30.4.2022 2. nominační závod na LODM - MS kraj SGZ LODM dívky 12.
2.4.2022 O Zlatý štít SGZ Žákyně VS4B 10.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A (žákyně A) 39.
25.9.-26.9.2021 SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A SGZ VS3 A 29.
18.9.2021 PŘEBOR MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE SGZ VS 3A 8.
21.8.2021 Závod jednotlivkyň kategorie VS3 SGZ VS3 A 11.
22.2.2020 O Zlatý štít VOKD SGZ II. Mladší žákyně – ročníky 2010 – 2011 31.
23.11.2019 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy) SGZ II. liga 3.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 20.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - družstva 3.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. DRUŽSTVA 3.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2A 22.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2A 9.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS2A 29.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS2 A 32.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS2A 43.
23.2.2019 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Začínající žákyně – ročník 2011 - 2012 5.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ IV. liga 8.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 29.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 1A (7-8 let) 5.
6.5.2018 SG Přebor města Ostravy SGZ VS 1A 7-8 let (VS 1) 7.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ I. Začínající žákyně – ročníky 2010 - 2011 8.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - ZÁKLADNÍ STUPEŇ 5-6 let 0.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - ZÁKLADNÍ STUPEŇ 5-6 let 5.
28.11.2015 Přebor města Ostravy SGZ Začínající žákyně A 0.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ I.kateorie 9.
Datum Závod
22.10.2022 XII.ročník Memoriálu Zuzany Hartlové
18.11.-20.11.2022 Memoriál Jana Gajdoše