Na hlavní obsah

Alice Řehulková


Ročník:2011
Město:Ostrava
Trenér:Pavlasová, Schneiderová
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. LIGA - jednotlivkyně 7.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 4.
26.11.2022 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Starší žákyně 14.
17.11.2022 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ FIG jednotlivkyně 3.
22.10.2022 SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava SGZ Starší žákyně 5.
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 23.
21.5.2022 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A -- kadetky 17.
14.5.2022 Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A 31.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4A - kadetky 20.
30.4.2022 2. nominační závod na LODM - MS kraj SGZ LODM dívky 11.
2.4.2022 O Zlatý štít SGZ Žákyně VS4B 25.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 10.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 28.
20.11.2021 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ II. liga 2.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A (žákyně A) 11.
25.9.-26.9.2021 SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A SGZ VS3 A 7.
18.9.2021 PŘEBOR MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE SGZ VS 3A 2.
21.8.2021 Závod jednotlivkyň kategorie VS3 SGZ VS3 A 8.
22.2.2020 O Zlatý štít VOKD SGZ II. Mladší žákyně – ročníky 2010 – 2011 11.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 8.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga - jednotlivkyně 36.
23.11.2019 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy) SGZ II. liga 5.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 19.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2A 23.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2A 7.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS2A 44.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS2 A 33.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS2A 53.
23.2.2019 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Začínající žákyně – ročník 2011 - 2012 9.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ IV. liga 6.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 22.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 1A (7-8 let) 7.
6.5.2018 SG Přebor města Ostravy SGZ VS 1A 7-8 let (VS 1) 4.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ I. Začínající žákyně – ročníky 2010 - 2011 14.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - ZÁKLADNÍ STUPEŇ 5-6 let 0.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - ZÁKLADNÍ STUPEŇ 5-6 let 7.
11.11.2017 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie I 8.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny