Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Duo Gym Cup

 20.1.2019
 pořadatel: GT Šestajovice
Stáhnout výsledky

Starší II

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.800 8.800 0.000 11.600 2.800 8.000 0.000 10.800 22.400
  Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 3.700 8.250 0.000 11.950 3.700 8.550 0.000 12.250 24.200
  celkem 11.600 10.800 11.950 12.250 46.600
2 TJ Sokol Horní Počernice D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice 2.800 8.950 0.000 11.750 3.300 8.150 0.000 11.450 23.200
  Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice 3.400 6.500 0.000 9.900 3.000 8.050 0.000 11.050 20.950
  celkem 11.750 9.900 11.050 11.450 44.150
3 TJ Doksy A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy 2.100 7.850 0.000 9.950 3.200 7.650 0.000 10.850 20.800
  Holečková Adéla 2001 TJ Doksy 2.800 8.350 0.000 11.150 3.500 7.350 0.000 10.850 22.000
  celkem 11.150 9.950 10.850 10.850 42.800
4 GK Vítkovice A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice 2.800 8.700 0.000 11.500 3.100 8.000 0.000 11.100 22.600
  Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice 3.400 6.850 0.000 10.250 3.500 6.300 0.000 9.800 20.050
  celkem 11.500 10.250 9.800 11.100 42.650
5 TJ Lokomotiva Česká Lípa D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bednářová Markéta 2004 TJ Lokomotiva Česká Lípa 2.100 7.300 0.000 9.400 2.600 8.050 0.000 10.650 20.050
  Měchurová Alena 2003 TJ Lokomotiva Česká Lípa 2.800 7.900 0.000 10.700 3.200 6.900 0.000 10.100 20.800
  celkem 10.700 9.400 10.100 10.650 40.850
6 KSG Most, z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Hofmanová Markéta 2006 KSG Most, z.s. 3.200 6.700 0.000 9.900 3.000 5.800 0.000 8.800 18.700
  Kopecká Caitlin 2005 KSG Most, z.s. 2.800 8.400 0.000 11.200 3.200 7.300 0.000 10.500 21.700
  celkem 11.200 9.900 8.800 10.500 40.400
7 GK Vítkovice B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice 2.800 8.150 0.000 10.950 2.200 6.750 0.000 8.950 19.900
  Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice 3.300 6.150 0.000 9.450 3.200 7.650 0.000 10.850 20.300
  celkem 10.950 8.950 9.450 10.850 40.200
8 TJ Sokol Hradec Králové D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Jakubská Kateřina 2003 TJ Sokol Hradec Králové 2.000 8.750 0.000 10.750 2.100 6.250 0.000 8.350 19.100
  Šubrtová Michaela 2005 TJ Sokol Hradec Králové 3.200 6.100 0.000 9.300 3.200 7.700 0.000 10.900 20.200
  celkem 10.750 8.350 9.300 10.900 39.300
9 T.J. Sokol Plzeň 1 D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Čejková Kateřina 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 2.400 8.150 0.000 10.550 3.000 7.550 0.000 10.550 21.100
  Kovaříková Eliška 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 2.900 7.250 0.000 10.150 2.600 4.450 0.000 7.050 17.200
  celkem 10.550 10.150 7.050 10.550 38.300

zpět na detail závodu