Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ, SGM Dráček

 6.10.2018
 pořadatel: Pražský gymnastický svaz
Stáhnout výsledky

Kategorie 3A roč. 2011-2012

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 9.300 0.000 13.300 4.000 9.300 0.000 13.300 26.600
2. Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 9.500 0.000 13.500 3.500 9.300 0.000 12.800 26.300
3. Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 9.200 0.000 13.200 4.000 9.050 0.000 13.050 26.250
4. Bartásková Aneta 2011 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.850 0.000 12.850 4.000 8.850 0.000 12.850 25.700
5. Rovná Dominika 2011 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.600 0.000 12.600 4.000 9.000 0.000 13.000 25.600
6. Vašutová Stella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.750 0.000 12.750 3.500 9.150 0.000 12.650 25.400
7. Slobodová Gabriela 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.550 0.000 12.550 4.000 8.550 0.000 12.550 25.100
8. Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.750 0.000 12.750 4.000 8.300 0.000 12.300 25.050
9. Blahutová Marianna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.900 0.000 12.900 3.000 9.100 0.000 12.100 25.000
10. Sucká Eliška 2011 T.J. Sokol Všetaty 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.900 0.000 12.900 4.000 7.950 0.000 11.950 24.850
11. Cimbotová Ella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.450 0.000 12.450 3.500 8.600 0.000 12.100 24.550
12. Remišová Adéla 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.850 0.000 11.850 4.000 8.650 0.000 12.650 24.500
13. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.700 0.000 12.700 4.000 7.750 0.000 11.750 24.450
14. Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.400 0.000 12.400 4.000 7.950 0.000 11.950 24.350
15. Vanclová Amálie 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.250 0.000 12.250 3.500 8.550 0.000 12.050 24.300
16. Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.550 0.000 12.550 3.500 8.200 0.000 11.700 24.250
16. Jedličková Julie 2011 SK Hradčany Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.150 0.000 12.150 4.000 8.100 0.000 12.100 24.250
18. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.700 0.000 12.700 4.000 7.450 0.000 11.450 24.150
18. Šmídová Tereza 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.600 0.000 12.600 3.500 8.050 0.000 11.550 24.150
20. Balšánková Natálie 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.700 0.500 12.200 3.500 7.950 0.000 11.450 23.650
21. Váňová Lucie 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.200 0.000 12.200 3.500 7.800 0.000 11.300 23.500
22. Kinclová Adéla 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.000 0.000 11.000 4.000 8.250 0.000 12.250 23.250
23. Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.550 0.000 11.550 3.500 8.000 0.000 11.500 23.050
24. Dvořáková Klára Maria 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.350 0.000 11.350 4.000 7.550 0.000 11.550 22.900
25. Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.500 0.000 12.500 3.000 7.350 0.000 10.350 22.850
26. Macho Vanessa 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.700 0.000 10.700 4.000 8.100 0.000 12.100 22.800
27. Veselá Zuzana 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.550 0.000 10.550 3.500 7.900 0.000 11.400 21.950
28. Horníčková Johana 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.150 0.000 12.150 2.500 7.100 0.000 9.600 21.750
29. Schenková Anna 2012 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.750 0.000 11.750 2.500 7.000 0.000 9.500 21.250
30. Lekovská Mariana 2011 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.500 0.000 11.500 2.500 7.000 0.000 9.500 21.000
31. Vítámvásová Zuzana 2011 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 6.850 0.000 10.850 2.500 7.050 0.000 9.550 20.400

zpět na detail závodu