Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

 15.6.-16.6.2019
 pořadatel: T.J. Sokol Brno I
Stáhnout výsledky

Mladší žáci - jednotlivci

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Jaroš Milan 2008 T.J. Sokol Zlín Bezručko 3.300 9.500 0.000 12.800 2.600 8.850 0.000 11.450 2.400 9.150 0.000 11.550 2.200 9.050 0.000 11.250 2.600 9.300 0.000 11.900 2.000 9.400 0.000 11.400 70.350
2. Krátký Marek 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar 2.900 8.250 0.000 11.150 2.500 8.600 0.000 11.100 2.000 8.950 0.000 10.950 1.600 9.100 0.000 10.700 2.400 8.850 0.000 11.250 1.900 9.450 0.000 11.350 66.500
3. Šik Marek 2009 T.J. Sokol Kladno Daniel Šik 3.200 9.150 0.000 12.350 1.200 8.950 0.000 10.150 2.000 8.800 0.000 10.800 2.200 8.750 0.100 10.850 2.700 9.250 0.000 11.950 1.900 7.600 0.000 9.500 65.600
4. Hůrka Jiří 2008 T.J. Sokol Bučovice Vejmola 2.900 8.850 0.000 11.750 1.300 8.750 0.000 10.050 2.100 9.300 0.000 11.400 1.600 8.900 0.000 10.500 2.200 9.050 0.000 11.250 1.800 8.700 0.000 10.500 65.450
5. Sova Martin 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron 3.200 8.650 0.300 11.550 1.400 8.000 0.000 9.400 2.200 8.950 0.000 11.150 1.600 8.900 0.000 10.500 3.100 9.000 0.000 12.100 1.800 8.900 0.000 10.700 65.400
6. Řípa Petr 2009 Gymnastika Liberec Drábek 2.600 9.450 0.000 12.050 1.200 8.750 0.000 9.950 2.000 8.950 0.000 10.950 1.600 8.750 0.000 10.350 2.500 9.050 0.000 11.550 1.200 9.300 0.000 10.500 65.350
7. Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml., Hron 2.900 9.150 0.000 12.050 1.400 8.450 0.000 9.850 2.000 8.950 0.000 10.950 1.600 9.250 0.000 10.850 2.700 8.250 0.000 10.950 1.200 9.150 0.000 10.350 65.000
8. Bartošovský Jan 2009 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav 3.100 8.950 0.000 12.050 1.300 8.350 0.000 9.650 2.200 8.500 0.000 10.700 1.600 9.000 0.000 10.600 2.800 8.700 0.000 11.500 1.200 9.250 0.000 10.450 64.950
9. Hanák Luboš 2009 Gymnastika Zlín David Vyoral 3.100 8.100 0.000 11.200 1.200 8.800 0.000 10.000 1.400 9.100 0.000 10.500 1.600 9.100 0.000 10.700 2.500 9.000 0.000 11.500 1.200 9.300 0.000 10.500 64.400
10. Knotner David 2009 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabóová 3.000 8.600 0.000 11.600 1.200 8.850 0.000 10.050 1.900 8.750 0.000 10.650 1.600 9.050 0.000 10.650 2.600 8.200 0.000 10.800 1.200 9.150 0.000 10.350 64.100
11. Řípa Jakub 2009 Gymnastika Liberec Drábek 2.500 8.650 0.000 11.150 1.200 8.750 0.000 9.950 2.000 8.900 0.000 10.900 1.600 8.900 0.000 10.500 2.500 8.500 0.000 11.000 1.200 9.250 0.000 10.450 63.950
12. Šimůnek Štěpán 2008 GYMPRA Boltnar 2.600 8.850 0.000 11.450 1.200 9.100 0.000 10.300 1.900 8.750 0.000 10.650 1.600 9.200 0.000 10.800 1.800 8.900 0.000 10.700 1.200 8.600 0.000 9.800 63.700
13. Šmolík Matěj 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková 2.600 9.100 0.000 11.700 1.800 7.900 0.000 9.700 1.900 8.950 0.000 10.850 1.600 8.950 0.000 10.550 2.400 8.700 0.000 11.100 1.800 7.950 0.000 9.750 63.650
13. Sauer Lukáš 2008 T.J. Sokol Kolín Taftl 2.900 8.500 0.000 11.400 1.200 8.550 0.000 9.750 2.000 8.950 0.000 10.950 1.600 8.400 0.000 10.000 2.500 8.800 0.000 11.300 1.200 9.050 0.000 10.250 63.650
15. Roubíček Vojtěch 2008 SK Hradčany Bomer Jiří 2.800 8.800 0.000 11.600 1.200 9.000 0.000 10.200 1.800 8.650 0.000 10.450 1.600 9.050 0.000 10.650 1.500 8.750 0.000 10.250 1.200 9.250 0.000 10.450 63.600
16. Mach Ondřej 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš 3.000 8.500 0.000 11.500 1.200 9.100 0.000 10.300 1.900 9.300 0.000 11.200 1.600 8.750 0.000 10.350 2.000 8.250 0.000 10.250 1.200 8.650 0.000 9.850 63.450
16. Kopáček David 2009 GYMPRA Kopáčková 2.700 9.050 0.000 11.750 0.600 8.600 0.000 9.200 1.900 9.100 0.000 11.000 1.600 8.650 0.000 10.250 2.600 8.500 0.000 11.100 1.200 8.950 0.000 10.150 63.450
18. Neumann Bartoloměj 2008 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc 2.700 8.200 0.000 10.900 1.300 8.000 0.000 9.300 1.900 8.700 0.000 10.600 1.600 9.050 0.000 10.650 2.700 8.700 0.000 11.400 1.200 9.300 0.000 10.500 63.350
19. Mikeš Václav 2009 T.J. Sokol Zlín Bezručko 2.800 8.400 0.000 11.200 1.200 8.650 0.000 9.850 1.900 8.850 0.000 10.750 2.000 9.000 0.000 11.000 1.800 8.700 0.000 10.500 1.200 8.750 0.000 9.950 63.250
20. Kořenek Antonín 2009 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk 2.600 8.800 0.000 11.400 0.600 8.950 0.000 9.550 1.800 9.100 0.000 10.900 1.600 8.900 0.000 10.500 2.400 8.600 0.000 11.000 1.200 8.550 0.000 9.750 63.100
21. Kovář Filip 2009 T.J. Sokol Zlín Bezručko 2.900 8.350 0.000 11.250 1.200 8.500 0.000 9.700 2.000 8.850 0.000 10.850 1.600 8.900 0.000 10.500 1.800 8.950 0.000 10.750 1.200 8.800 0.000 10.000 63.050
22. Tomaschko Adam 2008 Merkur ČB Tomaschko 2.900 8.100 0.000 11.000 1.400 8.400 0.000 9.800 2.000 8.600 0.000 10.600 1.800 8.400 0.000 10.200 2.000 8.800 0.000 10.800 1.800 8.750 0.000 10.550 62.950
23. Slavičínský Adam 2009 GYMPRA Haluška, Zítko P. 2.400 8.950 0.000 11.350 1.200 8.750 0.000 9.950 1.900 8.450 0.000 10.350 1.600 8.600 0.000 10.200 2.400 8.850 0.000 11.250 1.200 8.550 0.000 9.750 62.850
24. Lokvenc Tobiáš 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková 2.600 8.500 0.000 11.100 1.200 8.900 0.000 10.100 1.900 8.350 0.000 10.250 1.600 8.450 0.000 10.050 2.400 8.650 0.000 11.050 1.200 8.850 0.000 10.050 62.600
25. Behenský Oliver 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 3.100 8.000 0.000 11.100 1.200 8.650 0.000 9.850 1.800 8.050 0.000 9.850 1.600 9.000 0.000 10.600 1.800 9.000 0.000 10.800 1.200 9.000 0.000 10.200 62.400
26. Adamčík Alex 2008 TJ TŽ Třinec Adamiec, Cupek 3.200 7.250 0.000 10.450 1.200 7.950 0.000 9.150 2.100 8.250 0.000 10.350 1.600 9.150 0.000 10.750 2.200 9.000 0.000 11.200 1.900 8.550 0.000 10.450 62.350
27. Šrom Jáchym 2008 Merkur ČB Tomaschko 2.800 7.650 0.000 10.450 1.300 8.750 0.000 10.050 2.100 8.650 0.000 10.750 1.600 8.400 0.000 10.000 1.900 9.000 0.000 10.900 1.200 8.900 0.000 10.100 62.250
28. Vylímec Tomáš 2009 Gymnastika Zlín David Vyoral 2.900 8.450 0.000 11.350 0.600 8.450 0.000 9.050 1.900 8.900 0.000 10.800 1.600 8.700 0.000 10.300 2.000 8.600 0.000 10.600 1.200 8.900 0.000 10.100 62.200
29. Koňařík Jiří 2009 Gymnastika Zlín Vyoral David 2.700 8.250 0.000 10.950 1.200 8.450 0.000 9.650 2.000 7.850 0.000 9.850 1.600 9.000 0.000 10.600 2.500 8.500 0.000 11.000 1.200 8.750 0.000 9.950 62.000
29. Murka Filip 2009 T.J. Sokol Zlín Bezručko 3.100 7.900 0.000 11.000 1.300 8.550 0.000 9.850 2.000 8.050 0.000 10.050 1.600 9.100 0.000 10.700 1.900 8.450 0.000 10.350 1.200 8.850 0.000 10.050 62.000
31. Slad Dominik 2009 Gymnastika Liberec Drábek 2.600 8.950 0.000 11.550 0.600 8.400 0.000 9.000 1.800 8.950 0.000 10.750 1.600 8.550 0.000 10.150 1.900 8.200 0.000 10.100 1.200 8.950 0.000 10.150 61.700
32. Kolva Maxim 2008 SK Hradčany Bomer Jiří 2.900 8.600 0.000 11.500 1.200 8.850 0.000 10.050 1.800 8.400 0.000 10.200 1.600 8.500 0.000 10.100 1.400 8.700 0.000 10.100 1.200 8.450 0.000 9.650 61.600
32. Schejbal Jonáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 2.800 8.400 0.000 11.200 1.200 8.750 0.000 9.950 1.900 8.300 0.000 10.200 1.600 8.450 0.000 10.050 1.900 8.900 0.000 10.800 1.200 8.200 0.000 9.400 61.600
34. Toman Josef 2009 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal 2.700 8.700 0.000 11.400 0.600 9.000 0.000 9.600 1.300 9.000 0.000 10.300 1.600 8.500 0.000 10.100 1.800 8.000 0.000 9.800 1.200 9.050 0.000 10.250 61.450
35. Strkula Daniel 2009 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková 2.500 9.150 0.000 11.650 0.600 9.000 0.000 9.600 1.800 8.350 0.000 10.150 1.600 8.700 0.000 10.300 1.200 8.500 0.000 9.700 1.200 8.850 0.000 10.050 61.450
36. Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová 2.600 8.500 0.000 11.100 1.200 8.600 0.000 9.800 1.900 8.250 0.000 10.150 1.600 8.950 0.000 10.550 1.800 8.600 0.000 10.400 0.600 8.850 0.000 9.450 61.450
37. Trachta Kryštof 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar 2.700 8.250 0.000 10.950 0.600 9.100 0.000 9.700 1.800 8.250 0.000 10.050 1.600 8.500 0.000 10.100 2.000 8.800 0.000 10.800 1.200 8.550 0.000 9.750 61.350
38. Havlík Richard 2009 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková 2.500 8.800 0.000 11.300 0.600 9.050 0.000 9.650 1.800 8.900 0.000 10.700 1.600 8.550 0.000 10.150 1.800 8.900 0.000 10.700 0.600 8.100 0.000 8.700 61.200
39. Volec Adam 2008 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav 2.900 7.750 0.000 10.650 0.700 8.500 0.000 9.200 1.900 8.550 0.000 10.450 1.600 9.200 0.000 10.800 2.800 7.300 0.000 10.100 1.200 8.750 0.000 9.950 61.150
40. Vondráček Rostislav 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 2.700 7.650 0.000 10.350 1.200 8.200 0.000 9.400 1.800 8.400 0.000 10.200 1.600 8.600 0.000 10.200 2.100 8.550 0.000 10.650 1.200 8.650 0.000 9.850 60.650
41. Šorban Filip 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar 2.500 8.050 0.000 10.550 0.600 8.650 0.000 9.250 1.900 8.100 0.000 10.000 1.600 8.800 0.000 10.400 1.800 7.950 0.000 9.750 1.200 9.100 0.000 10.300 60.250
42. Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová 2.000 8.250 0.000 10.250 0.600 8.650 0.000 9.250 1.800 8.700 0.000 10.500 1.600 8.500 0.000 10.100 1.800 8.400 0.000 10.200 1.200 8.700 0.000 9.900 60.200
43. Šulc Marek 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková 2.500 8.600 0.000 11.100 0.600 8.800 0.000 9.400 1.800 8.450 0.000 10.250 1.600 8.300 0.000 9.900 0.600 8.400 0.000 9.000 1.200 9.050 0.000 10.250 59.900
44. Vrba Martin 2009 TJ Prostějov Petrásek 2.500 8.850 0.000 11.350 0.000 9.100 0.000 9.100 1.900 8.100 0.000 10.000 1.600 8.550 0.000 10.150 1.200 8.650 0.000 9.850 0.600 8.800 0.000 9.400 59.850
45. Roček Tomáš 2008 Merkur ČB Tomaschko 2.500 7.900 0.000 10.400 1.200 8.600 0.000 9.800 1.900 8.700 0.000 10.600 1.600 8.350 0.000 9.950 1.900 8.600 0.000 10.500 1.200 7.200 0.000 8.400 59.650
46. Dvořák Prokop 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš 2.600 8.300 0.000 10.900 1.200 8.800 0.000 10.000 1.800 8.100 0.000 9.900 1.600 8.600 0.000 10.200 1.800 8.250 0.000 10.050 0.600 7.750 0.000 8.350 59.400
47. Michajlov Dean 2008 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav 2.800 8.150 0.000 10.950 0.700 8.750 0.000 9.450 1.300 8.300 0.000 9.600 1.600 8.550 0.000 10.150 1.800 8.200 0.000 10.000 0.600 8.100 0.000 8.700 58.850
48. Hrobský David 2009 Gymnastika Liberec Drábek 2.400 8.850 0.000 11.250 0.600 8.500 0.000 9.100 1.800 7.200 0.000 9.000 1.600 9.100 0.000 10.700 1.800 7.700 0.000 9.500 1.200 7.750 0.000 8.950 58.500
49. Jobánek Alexandr 2009 T.J. Sokol Brno I Caska st. 2.600 8.400 0.300 10.700 1.200 7.650 0.000 8.850 1.200 8.850 0.000 10.050 1.600 8.400 0.000 10.000 1.900 7.850 0.000 9.750 0.600 8.400 0.000 9.000 58.350
50. Schuster Jan 2009 TJ Prostějov Petrásek 2.500 8.250 0.000 10.750 0.600 8.750 0.000 9.350 1.900 8.400 0.000 10.300 1.600 8.200 0.000 9.800 1.200 8.600 0.000 9.800 0.000 8.100 0.000 8.100 58.100
51. Šumbera Robin 2009 T.J. Sokol Brno I Veselý 2.500 8.600 0.000 11.100 0.000 8.750 0.000 8.750 0.600 8.400 0.000 9.000 1.600 8.600 0.000 10.200 1.200 8.500 0.000 9.700 0.600 8.450 0.000 9.050 57.800
52. Trachta Tadeáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar 2.700 7.950 0.000 10.650 0.000 8.750 0.000 8.750 1.200 8.300 0.000 9.500 1.600 9.100 0.000 10.700 0.600 8.700 0.000 9.300 0.600 8.150 0.000 8.750 57.650
53. Hrachovec Jakub 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška 2.500 8.100 0.000 10.600 0.000 8.300 0.000 8.300 1.200 8.700 0.000 9.900 1.600 8.550 0.000 10.150 1.200 8.550 0.000 9.750 0.600 7.950 0.000 8.550 57.250
54. Dvořák Nick 2009 TJ Prostějov Petrásek 2.500 9.100 0.000 11.600 0.000 8.300 0.000 8.300 1.900 7.900 0.000 9.800 1.600 8.500 0.000 10.100 1.200 8.500 0.000 9.700 0.000 7.750 0.000 7.750 57.250
55. Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová 2.400 8.100 0.000 10.500 0.600 8.350 0.000 8.950 1.200 7.750 0.000 8.950 1.600 8.600 0.000 10.200 0.600 8.250 0.000 8.850 1.200 8.400 0.000 9.600 57.050
56. Spal Ondřej 2008 T.J. Sokol Rokycany Mužík 2.400 8.450 0.000 10.850 0.000 8.300 0.000 8.300 1.200 7.950 0.000 9.150 1.600 8.350 0.000 9.950 1.200 8.900 0.000 10.100 0.600 8.050 0.000 8.650 57.000
57. Grossmann Matěj 2009 TJ Spartak Vrchlabí Seidelová 2.400 8.850 0.000 11.250 0.600 7.750 0.000 8.350 1.900 7.500 0.000 9.400 1.600 8.600 0.000 10.200 1.300 8.400 0.000 9.700 0.600 7.450 0.000 8.050 56.950
58. Fulei Nazarii 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák , Vrkočová 2.400 8.750 0.000 11.150 0.000 8.450 0.000 8.450 1.200 7.850 0.000 9.050 0.600 8.400 0.000 9.000 0.600 8.150 0.000 8.750 0.000 8.700 0.000 8.700 55.100
59. Kalaš Matěj 2009 T.J. Sokol Zlín Bezručko 1.900 8.450 0.000 10.350 1.200 7.800 0.000 9.000 0.600 7.350 0.000 7.950 0.600 7.950 0.000 8.550 1.200 8.600 0.000 9.800 0.000 8.200 0.000 8.200 53.850
60. Haška Martin 2008 KSG Rosice Dolejš, Svěrák, Muryc 1.800 8.250 0.000 10.050 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 7.900 0.000 7.900 1.600 7.900 0.000 9.500 1.200 8.250 0.000 9.450 0.600 7.300 0.000 7.900 52.800

zpět na detail závodu