Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Veselský pohár

 6.4.2019
 pořadatel: Sokolská ul.651 Veselí nad Lužnicí
Stáhnout výsledky

VS4B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralová 2.000 9.200 0.000 11.200 2.100 8.400 0.000 10.500 3.300 8.133 0.000 11.433 3.100 7.767 0.000 10.867 44.000
2. Holická Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 2.000 9.000 0.000 11.000 2.100 8.267 0.000 10.367 2.800 7.933 0.000 10.733 3.300 8.133 0.000 11.433 43.533
3. Racíková Michaela 2008 KSG Litvínov Skup.treneru 2.800 8.900 0.000 11.700 2.200 6.467 0.000 8.667 3.300 8.000 0.000 11.300 3.300 7.800 0.000 11.100 42.767
4. Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Kubešová, Bago 2.800 8.267 0.000 11.067 2.100 7.833 0.000 9.933 3.500 7.067 0.000 10.567 3.000 7.567 0.000 10.567 42.134
5. Matiunina Varvara 2008 KSG Litvínov Skup.treneru 2.800 9.167 0.000 11.967 2.300 7.400 0.000 9.700 2.500 7.267 0.000 9.767 3.200 6.800 0.000 10.000 41.434
6. Pospíšilová Ellen 2008 Gymnastika Říčany Jechová 2.000 8.233 0.000 10.233 2.100 7.900 0.000 10.000 2.600 8.067 0.000 10.667 3.000 7.533 0.000 10.533 41.433
7. Štojdlová Sofie 2009 Merkur ČB Kubešová, Bago 2.800 8.300 0.000 11.100 2.100 7.500 0.000 9.600 2.700 6.800 0.000 9.500 3.200 7.500 0.000 10.700 40.900
8. Kroupová Valerie 2007 Gymnastika Říčany Jechová 2.800 8.200 0.000 11.000 2.100 7.600 0.000 9.700 2.000 7.400 0.000 9.400 2.900 7.800 0.000 10.700 40.800
9. Ulrychová Marie Natálie 2009 KSG Litvínov Skup.treneru 2.800 8.433 0.000 11.233 2.100 6.600 0.000 8.700 3.000 6.767 0.000 9.767 3.200 7.567 0.000 10.767 40.467
10. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.800 8.333 0.000 11.133 2.600 7.400 0.000 10.000 2.600 6.933 0.000 9.533 3.000 6.800 0.000 9.800 40.466
11. Šůnová Laura 2008 Merkur ČB Kubešová, Bago 2.800 8.500 0.000 11.300 2.200 7.300 0.000 9.500 2.200 6.600 0.000 8.800 3.000 7.533 0.000 10.533 40.133
12. Kolbanová Kristýna 2008 Merkur ČB Kubešová, Bago 2.800 8.033 0.000 10.833 2.200 8.000 0.000 10.200 2.600 5.400 0.000 8.000 3.300 7.567 0.000 10.867 39.900
13. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová 2.000 8.767 0.000 10.767 2.100 7.200 0.000 9.300 2.600 7.300 0.000 9.900 3.100 6.700 0.000 9.800 39.767
14. Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 8.533 0.000 10.533 2.600 6.933 0.000 9.533 2.500 6.167 0.000 8.667 3.300 7.433 0.500 10.233 38.966
15. Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov Skup.treneru 2.800 8.400 0.000 11.200 2.300 6.600 0.000 8.900 2.500 5.967 0.000 8.467 3.100 6.633 0.000 9.733 38.300
16. Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 8.933 0.000 10.933 2.600 3.700 0.000 6.300 3.000 6.100 0.000 9.100 3.300 7.833 0.000 11.133 37.466
17. Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol. 2.000 7.867 0.000 9.867 2.200 6.367 0.000 8.567 2.700 6.233 0.000 8.933 3.200 6.600 0.000 9.800 37.167

zpět na detail závodu