Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor Prahy jednotlivkyň

 24.5.2015
 pořadatel: Bohemians Praha
Stáhnout výsledky

starší žákyně VS2

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková Hana 6.000 9.500 0.000 15.500 8.300 8.000 0.000 16.300 7.200 8.500 0.000 15.700 7.500 8.800 0.000 16.300 63.800
2. Nekvasilová Kateřina 2005 TJ Sokol Kampa Libichová 6.000 9.500 0.000 15.500 6.500 9.050 0.000 15.550 7.000 8.950 0.000 15.950 7.200 8.400 0.000 15.600 62.600
3. Přenosilová Nicol 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 6.000 9.150 0.000 15.150 4.800 7.100 0.000 11.900 6.900 9.150 0.000 16.050 6.900 8.600 0.000 15.500 58.600
4. Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 7.800 0.000 13.800 7.200 8.950 0.000 16.150 6.600 7.150 0.000 13.750 58.100
5. Krutilová Nicole 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 6.000 8.600 0.000 14.600 5.400 6.750 0.000 12.150 7.200 8.900 0.000 16.100 6.600 8.600 0.000 15.200 58.050
6. Steindlová Valerie Anna 2006 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 6.000 8.900 0.000 14.900 4.200 8.200 0.000 12.400 6.800 9.250 0.000 16.050 6.200 8.250 0.000 14.450 57.800
7. Vrecionová Alžběta 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 6.000 8.250 0.000 14.250 4.800 7.600 0.000 12.400 6.700 8.600 0.000 15.300 6.600 8.500 0.000 15.100 57.050
8. Šabatová Anastacia 2006 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 6.000 8.750 0.000 14.750 5.400 8.050 0.000 13.450 6.200 9.300 0.000 15.500 6.200 6.350 0.000 12.550 56.250
9. Vránová Viktorie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 6.000 8.700 0.000 14.700 4.200 7.200 0.000 11.400 6.700 8.550 0.000 15.250 6.600 7.950 0.000 14.550 55.900
10. Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Panský, Opočenská 6.000 8.500 0.000 14.500 4.800 7.100 0.000 11.900 6.200 8.950 0.000 15.150 6.600 7.500 0.000 14.100 55.650
11. Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 9.100 0.000 15.100 4.200 7.200 0.000 11.400 6.200 8.350 0.000 14.550 6.600 8.050 0.100 14.550 55.600
12. Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Panský, Opočenská 6.000 8.700 0.000 14.700 4.800 7.550 0.000 12.350 6.000 7.450 0.000 13.450 6.600 7.650 0.000 14.250 54.750
13. Boušková Eva 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 6.000 8.350 0.000 14.350 3.600 7.000 0.000 10.600 7.200 8.550 0.000 15.750 6.300 6.900 0.000 13.200 53.900
14. Šimková Veronika 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 6.000 7.750 0.000 13.750 4.200 7.000 0.000 11.200 6.900 7.800 0.000 14.700 6.500 7.550 0.000 14.050 53.700
15. Boháčová Markéta 2006 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 6.000 8.100 0.000 14.100 4.200 7.400 0.000 11.600 6.000 8.250 0.100 14.150 6.200 7.300 0.000 13.500 53.350
16. Králová Anna 2005 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová 6.000 8.450 0.000 14.450 4.200 6.550 0.000 10.750 6.000 7.750 0.000 13.750 6.600 7.350 0.000 13.950 52.900
16. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Kadlecová, Rosendorfová 6.000 8.100 0.000 14.100 3.600 6.900 0.000 10.500 6.700 7.900 0.000 14.600 6.500 7.200 0.000 13.700 52.900
18. Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Morysková, Konečný 6.000 8.500 0.000 14.500 4.200 6.500 0.000 10.700 6.400 7.950 0.000 14.350 6.600 6.250 0.000 12.850 52.400
19. Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková, Konečný 6.000 7.900 0.000 13.900 4.200 7.300 0.000 11.500 6.200 7.600 0.000 13.800 6.300 6.850 0.000 13.150 52.350
20. Kreibichová Aneta 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 7.150 0.000 13.150 4.200 7.000 0.000 11.200 6.200 8.150 0.000 14.350 6.600 7.000 0.000 13.600 52.300
21. Pastrňáková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Novotná 6.000 8.250 0.000 14.250 3.600 5.750 0.000 9.350 6.200 8.800 0.000 15.000 6.500 7.150 0.000 13.650 52.250
22. Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 7.650 0.000 13.650 4.200 7.300 0.000 11.500 6.400 7.650 0.000 14.050 6.600 6.250 0.000 12.850 52.050
23. Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 7.800 0.000 13.800 4.200 6.850 0.000 11.050 5.000 7.700 0.000 12.700 6.200 6.550 0.000 12.750 50.300
24. Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová 6.000 7.600 0.000 13.600 4.200 6.250 0.000 10.450 6.300 7.150 0.000 13.450 6.000 6.650 0.000 12.650 50.150
25. Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany Panský, Opočenská 6.000 7.950 0.000 13.950 4.200 6.200 0.000 10.400 6.000 7.750 0.000 13.750 6.000 6.000 0.000 12.000 50.100
26. Hájková Veronika 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 6.000 7.850 0.000 13.850 3.600 6.750 0.000 10.350 6.500 5.100 0.000 11.600 6.300 6.200 0.000 12.500 48.300
27. Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková, Konečný 6.000 7.450 0.000 13.450 4.200 6.550 0.000 10.750 6.000 7.200 0.000 13.200 4.200 5.000 0.000 9.200 46.600
28. Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 6.000 7.950 0.000 13.950 3.600 6.000 0.000 9.600 6.000 6.600 0.000 12.600 5.000 5.350 1.000 9.350 45.500

zpět na detail závodu