Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor ČOS - Finále

 10.11.2019
 pořadatel: TJ Sokol Žižkov II
Stáhnout výsledky

Juniorky

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Hálová Daniela 2005 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 3.500 8.850 0.000 12.350 3.700 7.800 0.000 11.500 3.800 6.100 0.000 9.900 4.400 8.450 0.000 12.850 46.600
2. Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.800 8.600 0.300 11.100 2.800 7.050 0.000 9.850 4.400 7.550 0.000 11.950 3.900 7.850 0.000 11.750 44.650
3. Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková 3.700 8.100 0.000 11.800 1.800 7.650 0.000 9.450 3.300 7.800 0.000 11.100 3.800 7.750 0.000 11.550 43.900
4. Kulhavá Sára 2005 T.J. Sokol Chrudim Linková 2.800 9.000 0.000 11.800 1.900 6.950 0.000 8.850 3.700 6.650 0.000 10.350 3.700 8.050 0.000 11.750 42.750
5. Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 3.500 8.450 0.000 11.950 2.600 7.300 0.000 9.900 3.600 6.950 0.000 10.550 3.600 5.750 0.000 9.350 41.750
6. Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková 2.000 8.550 0.000 10.550 2.500 7.600 0.000 10.100 3.900 6.750 0.000 10.650 3.100 6.850 0.000 9.950 41.250
7. Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.650 0.100 11.350 2.500 7.100 0.000 9.600 3.000 6.200 0.000 9.200 2.700 7.500 0.000 10.200 40.350
8. Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 8.450 0.000 11.250 2.600 7.250 0.000 9.850 3.400 4.950 0.000 8.350 3.500 7.200 0.000 10.700 40.150
8. Viceníková Karin 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.650 0.000 11.450 2.500 7.200 0.000 9.700 3.000 7.850 0.000 10.850 3.000 5.150 0.000 8.150 40.150
10. Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 2.800 8.600 0.000 11.400 1.900 5.050 0.000 6.950 2.800 6.700 0.000 9.500 3.200 7.200 0.000 10.400 38.250
11. Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.300 0.100 11.000 1.700 6.850 2.000 6.550 3.100 6.800 0.000 9.900 3.800 6.950 0.000 10.750 38.200
12. Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková 2.400 8.650 0.100 10.950 2.600 5.900 0.000 8.500 3.700 4.100 0.000 7.800 3.500 7.300 0.000 10.800 38.050
13. Radová Kateřina 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.000 8.900 0.000 10.900 1.900 5.550 0.000 7.450 2.900 6.350 0.000 9.250 2.900 6.650 0.000 9.550 37.150
14. Bálková Zuzana 2006 T.J. Sokol Příbram Procházková,Novotná 2.000 8.550 0.000 10.550 1.300 6.750 2.000 6.050 3.300 7.400 0.000 10.700 3.100 6.050 0.000 9.150 36.450
15. Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.000 8.850 0.000 10.850 1.200 6.800 2.000 6.000 2.400 7.100 0.000 9.500 3.300 6.250 0.000 9.550 35.900
16. Loumanová Lucie 2004 T.J. Sokol Kolín MUDr Taftlová 2.000 8.500 0.000 10.500 1.900 5.200 0.000 7.100 2.100 6.550 0.000 8.650 2.800 4.400 0.000 7.200 33.450
17. Romanová Daniela 2006 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 2.000 8.100 0.000 10.100 1.800 6.650 0.000 8.450 1.800 6.050 0.000 7.850 1.500 4.850 0.500 5.850 32.250
18. Hošková Barbora 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.800 8.650 0.000 11.450 1.100 4.500 4.000 1.600 2.100 5.850 0.000 7.950 2.100 7.150 0.000 9.250 30.250
19. Horníková Karolína 2006 T.J. Sokol Chrudim Linková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000

zpět na detail závodu