Na hlavní obsah

Kristina Cívelová


Ročník:2006
Město:Frýdlant nad Ostravicí
Trenér:Kotková, Kinclová
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
10.6.-12.6.2022 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS6 B - ženy B 20.
28.5.2022 Přebor MS kraje SGZ VS 6B 5.
2.4.2022 O Zlatý štít SGZ Ženy 7.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 10.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 80.
27.11.2021 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Juniorky 12.
20.11.2021 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ II. liga 2.
25.6.-27.6.2021 MISTROVSTVÍ ČR MT SGZ VS5A (juniorky A) 20.
22.2.2020 O Zlatý štít VOKD SGZ VI. Juniorky – ročníky 2005 – 2007 5.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Juniorky 6.
1.6.-2.6.2019 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 22.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS4A 18.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS4 A - kadetky 13.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VA4A 27.
23.2.2019 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Juniorky – ročníky 2004 – 2006 9.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ Extraliga 3.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS4A (kadetky) 22.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 4A (10-14 let) 4.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS4A (kadetky) 14.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 10.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 17.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Finále na kladině 8.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ III. Starší žákyně – ročníky 2005– 2007 6.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - II. LIGA 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - II. LIGA 26.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Starší žákyně 25.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 1.kategorie žákyně A 13.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Žákyně A 30.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ žákyně A 27.
14.5.2017 SGŽ Kvalifikační závod MČR SGZ žákyně A 32.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2009-2005 10.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2009-2005 2.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ KLADINA - I. KAT. - FINÁLE 3.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. Liga 9.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. liga - jednotlivkyně 102.
12.11.2016 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 8.
18.6.-19.6.2016 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 15.
8.5.2016 Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR) SGZ starší žákyně 21.
14.11.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ starší žákyně družstva 2.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ V.kategorie-kladina 11.
17.5.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ mladší žákyně 3.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny