Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy

 19.5.2019
 pořadatel: TJ Sokol Kampa
Stáhnout výsledky

VS2A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 9.150 0.000 19.150 10.000 9.450 0.000 19.450 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 8.250 0.000 18.250 75.200
2. Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Dvořáková 10.000 9.650 0.000 19.650 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 8.250 0.000 18.250 74.350
3. Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 9.600 0.000 19.600 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 7.850 0.000 17.850 73.500
4. Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.550 0.000 17.550 73.100
5. Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 7.450 0.100 17.350 10.000 8.050 0.000 18.050 72.950
6. Měřinská Beata 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.900 0.000 17.900 72.650
7. Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 9.500 0.000 19.500 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 7.700 0.000 17.700 72.450
8. Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 6.950 0.100 16.850 10.000 8.400 0.000 18.400 72.400
9. Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 7.700 0.000 17.700 72.250
10. Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Kolektiv trenérů 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 7.250 0.000 17.250 71.150
11. Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 5.750 0.000 15.750 10.000 8.150 0.000 18.150 71.050
12. Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Sýkorová 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 7.200 0.000 17.200 70.850
13. Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 9.150 0.000 19.150 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 7.350 0.000 17.350 70.600
14. Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 6.500 0.000 16.500 69.850
15. Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.350 0.000 17.350 9.400 6.750 0.000 16.150 69.700
16. Contiero Elisa 2010 GYMPRA Morysková A, Konečný 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 6.950 0.000 16.950 69.350
17. Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 7.100 0.000 17.100 9.300 6.950 0.000 16.250 68.500
18. Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 6.650 0.000 16.650 10.000 7.350 0.000 17.350 68.450
19. Stupková Mariana 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 6.700 0.100 16.600 10.000 7.000 0.000 17.000 68.050
20. Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková A, Konečný 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 6.400 0.000 16.400 10.000 5.900 0.000 15.900 67.850
21. Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 10.000 8.200 0.000 18.200 8.000 6.100 0.000 14.100 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 7.200 0.000 17.200 67.250
22. Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 6.450 0.100 16.350 8.600 5.000 0.000 13.600 65.150
23. Panová Theodora 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 5.100 0.000 15.100 10.000 6.350 0.000 16.350 8.600 5.500 0.000 14.100 63.450
24. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 10.000 8.200 0.000 18.200 6.000 5.600 1.000 10.600 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 5.950 0.000 15.950 61.900

zpět na detail závodu