Na hlavní obsah

Eva Pangrácová


Ročník:2010
Město:
Trenér:Fiřt, Fiřtová, Jelínková
Oddíl: Tělovýchovná jednota Bohemians Praha (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
17.11.2022 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev 0.
17.11.2022 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ extraliga a I. LIGA 3.
17.11.2022 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ Extraliga a I. LIGA - jednotlivkyně 4.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ jednotlivkyně VS5B 41.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ Družstva dívky 5.
5.6.2022 MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE SGZ Kadetky VS4A - Bradla 2.
5.6.2022 MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE SGZ Kadetky VS4A - Kladina 6.
5.6.2022 MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE SGZ Kadetky VS4A - Prostná 3.
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 2.
21.5.2022 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A -- kadetky 7.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4A - kadetky 11.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ Nominační závod na LODM Praha II kolo 6.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 6.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 16.
21.11.2021 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA 1.
21.11.2021 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 1.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A (žákyně A) 1.
25.9.-26.9.2021 SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A SGZ VS3 A 3.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS3 A 2.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS3 A OPEN 2.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 12.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga - jednotlivkyně 83.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 2.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 24.
9.11.2019 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 16.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2A 7.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS2A 14.
19.5.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS2A 9.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS2A 4.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 1.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 1.
24.11.2018 SGŽ Klokánkova kapsa SGZ 1. kategorie 2.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 9.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2 A 39.
9.6.2018 SGŽ Kvalifikační závod - VS2A SGZ VS2A - starší žákyně 33.
27.5.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS2A 6.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 55.
26.11.2017 SGŽ Klokánkova kapsa SGZ 2. kategorie - žákyně 9.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 58.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 7.
11.11.2017 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 28.
8.10.2017 SGŽ Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie II. nar. 2010-2011 8.
28.5.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ mladší žákyně VS1 20.
23.4.2017 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ mladší žákyně VS1 24.
27.11.2016 Klokánkova kapsa SGZ 3. kategorie - žákyně 15.
22.5.2016 Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ základní stupeň - mini 3.
Datum Závod
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV