Na hlavní obsah

Julie Steinhauserová


Ročník:2010
Město:
Trenér:Stejskalová, Bártová, Nosková
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Kampa (SGZ)
AC Sparta Praha sportovní gymnastika, z.s. (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. LIGA - jednotlivkyně 9.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 2.
26.11.2022 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Starší žákyně 5.
17.11.2022 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ extraliga a I. LIGA 1.
17.11.2022 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ Extraliga a I. LIGA - jednotlivkyně 8.
22.10.2022 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ Starší žákyně 1.
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 13.
29.5.2022 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS4 A 4.
29.5.2022 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS4A OPEN 4.
14.5.2022 Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A 23.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4A - kadetky 27.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ žákyně 6.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Dvojboj Absolutní pořadí 20.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Kladina Absolutní pořadí 22.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 17.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 64.
21.11.2021 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ IV. LIGA 1.
21.11.2021 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ IV. LIGA - jednotlivkyně 3.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS3 A 15.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS3 A OPEN 17.
11.10.2020 SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev SGZ VS2A OPEN 1.
11.10.2020 SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev SGZ VS2A Přebor Prahy 1.
11.10.2020 SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev SGZ VS2 (A+B) Přebor Prahy družstev 1.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 2.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 1.
9.11.2019 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 8.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2A 29.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS2A 21.
19.5.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS2A 10.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS2A 25.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS2A 1.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS2A - OPEN 5.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Evičky 12.
6.4.2019 SGŽ Veselský pohár SGZ VS2A 6.
16.3.2019 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ A 4 - 2010 4.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Mladší I 15.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 11.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 7.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 8.
27.5.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS1A 9.
13.5.2018 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS1A - kvalifikace 5.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny