Česká gymnastická federace

Menu

Akce

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

22.5.2021 - 23.5.2021 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR) - ZRUŠENO

22.5.2021 SGM

SGM Finále Přeboru ČOS

22.5.2021 TR

TRA 1. Český pohár

27.5.2021 - 30.5.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup Varna

27.5.2021 - 29.5.2021 AE

Mistrovství světa v aerobiku

1.6.2021 TR

TRA Akademické MČR

3.6.2021 - 6.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.6.2021 - 5.6.2021 TR

TRA Závod Světového poháru ITA

10.6.2021 - 13.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

12.6.2021 TR

TRA Mistrovství ČR

12.6.2021 TR

TRA 50 let

12.6.2021 - 13.6.2021 AE

Eisenberg Open Cup - ZRUŠENO

12.6.2021 SGM

SGM Mezistátní utkání juniorů POL-AUT-CZE-GER

13.6.2021 XX

VALNÁ HROMADA ČGF 2021

13.6.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.6.2021 TG

Webinář TeamGym UEG Code of Points 2022-2024

15.6.2021 SGZ

Průzkum startu na MČR SGŽ

18.6.2021 - 20.6.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

18.6.2021 - 20.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup PŘELOŽENO

Reklama

Valentýna Jenšíková

Ročník:2010
Město:Praha 9
Trenér:Stejskalová, Bártová
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Kampa (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 14.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga - jednotlivkyně 61.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 8.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 3.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 1.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - družstva 1.
9.11.2019 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 1.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. JEDNOTL. 2.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. DRUŽSTVA 1.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2A 10.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS2A 6.
19.5.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS2A 4.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS2A 15.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS2A 2.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS2A - OPEN 6.
19.1.2019 SGŽ Memoriál Jana Palacha SGZ IV. kategorie 10.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 5.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 2.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně-družstva 3.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ mladší žákyně-jednotlivkyně 8.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 2.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS1 A 18.
27.5.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS1A 5.
13.5.2018 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS1A - kvalifikace 8.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 4.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 3.
8.10.2017 SGŽ Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie II. nar. 2010-2011 5.
24.6.2017 SGŽ Čerti s andělem SGZ Čerťata - jedn. 1.
24.6.2017 SGŽ Čerti s andělem SGZ Čerťata 2.
23.4.2017 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ Základní stupeň 13.
12.11.2016 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie I 1.
9.10.2016 Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie I. nar. 2010 a ml. 2.
25.6.2016 Čerti s andělem SGZ Čerťata 2.

Vali stoj únožmo 2.jpg

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři