Na hlavní obsah

Valentýna Jenšíková


Ročník:2010
Město:Praha 9
Trenér:Stejskalová, Bártová, Nosková
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Kampa (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
23.10.2021 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ Starší žákyně 7.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A (žákyně A) 6.
25.9.-26.9.2021 SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A SGZ VS3 A 22.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS3 A 5.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS3 A OPEN 5.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 14.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga - jednotlivkyně 61.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 8.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 3.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 1.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - družstva 1.
9.11.2019 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 1.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. JEDNOTL. 2.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. DRUŽSTVA 1.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2A 10.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS2A 6.
19.5.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS2A 4.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS2A 15.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS2A 2.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS2A - OPEN 6.
19.1.2019 SGŽ Memoriál Jana Palacha SGZ IV. kategorie 10.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 5.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 2.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně-družstva 3.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ mladší žákyně-jednotlivkyně 8.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 2.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS1 A 18.
27.5.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS1A 5.
13.5.2018 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS1A - kvalifikace 8.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 4.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 3.
8.10.2017 SGŽ Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie II. nar. 2010-2011 5.
24.6.2017 SGŽ Čerti s andělem SGZ Čerťata - jedn. 1.
24.6.2017 SGŽ Čerti s andělem SGZ Čerťata 2.
23.4.2017 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ Základní stupeň 13.
12.11.2016 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie I 1.
9.10.2016 Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie I. nar. 2010 a ml. 2.
25.6.2016 Čerti s andělem SGZ Čerťata 2.
Datum Závod
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV