Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

 28.4.2019
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

VS2A - OPEN

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 10.000 9.300 0.000 19.300 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 8.000 0.000 18.000 72.600
2. Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 10.000 9.300 0.000 19.300 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 6.450 0.000 16.450 10.000 8.150 0.000 18.150 71.700
3. Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Jechová 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 7.950 0.000 17.950 71.250
4. Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 5.850 0.000 15.850 10.000 7.950 0.000 17.950 70.350
5. Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Kolektiv trenérů 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 5.200 0.000 15.200 9.600 7.950 0.000 17.550 69.150
6. Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.850 0.000 17.850 8.000 6.500 0.000 14.500 10.000 8.150 0.000 18.150 68.950
7. Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 4.850 0.100 14.750 10.000 7.550 0.000 17.550 68.250
8. Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 6.150 0.000 16.150 9.400 5.150 0.000 14.550 10.000 8.000 0.000 18.000 66.950
9. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 5.350 0.000 15.350 10.000 5.100 0.000 15.100 10.000 7.750 0.000 17.750 66.700
10. Stupková Mariana 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 5.550 0.000 15.550 10.000 5.650 0.000 15.650 9.600 7.250 0.000 16.850 66.450
11. Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Sýkorová 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 7.950 0.000 17.950 7.400 4.000 0.100 11.300 10.000 7.950 0.000 17.950 66.400
11. Řezníková Kristýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 5.650 0.000 15.650 10.000 5.800 0.000 15.800 10.000 7.100 0.000 17.100 66.400
13. Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 6.000 0.000 16.000 10.000 5.550 0.000 15.550 10.000 7.650 0.000 17.650 66.150
14. Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 10.000 8.800 0.000 18.800 9.000 5.900 0.000 14.900 10.000 5.300 0.000 15.300 9.600 7.150 0.000 16.750 65.750
15. Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 5.450 0.000 15.450 10.000 5.750 0.000 15.750 10.000 6.300 0.000 16.300 65.300
16. Hajleková Kateřina 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 6.750 0.000 16.750 7.400 3.700 0.000 11.100 9.200 5.000 0.000 14.200 60.100
17. Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 10.000 7.500 0.000 17.500 9.000 4.500 0.000 13.500 10.000 3.650 0.000 13.650 8.900 5.900 0.000 14.800 59.450
18. Panová Theodora 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 10.000 6.950 0.000 16.950 6.500 3.700 0.000 10.200 10.000 6.650 0.000 16.650 8.100 6.650 0.500 14.250 58.050

zpět na detail závodu