Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - O Zlatý štít VOKD

 22.2.2020
 pořadatel: Ostrava
Stáhnout výsledky

III. Starší žákyně – ročníky 2007– 2009

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen bradla D E pen kladina Celkem
1. Machytková Lenka 2009 GK Šumperk Urbanová 2.600 7.850 0.000 10.450 4.000 8.000 0.000 12.000 22.450
2. Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová 2.200 8.000 0.000 10.200 3.200 8.250 0.000 11.450 21.650
3. Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová 2.500 7.600 0.000 10.100 3.700 7.500 0.000 11.200 21.300
4. Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Ponížilová 2.100 7.750 0.000 9.850 3.300 8.050 0.000 11.350 21.200
5. Machytková Jitka 2009 GK Šumperk Urbanová 2.400 7.800 0.000 10.200 3.500 6.950 0.000 10.450 20.650
6. Thurnheer Milena 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 1.600 7.950 0.000 9.550 3.000 8.000 0.000 11.000 20.550
7. Paraska Anna 2008 GK Šumperk Urbanová 1.700 7.800 0.000 9.500 3.300 7.650 0.000 10.950 20.450
8. Cibulcová Nikola 2007 TJ Prostějov Ponížilová 2.300 6.950 0.000 9.250 3.300 7.700 0.000 11.000 20.250
9. Dobiášová Terezie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 1.600 7.200 0.000 8.800 3.100 8.000 0.000 11.100 19.900
10. Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek 1.600 7.450 0.000 9.050 3.100 7.700 0.000 10.800 19.850
11. Kubínová Šárka 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.300 7.450 0.000 9.750 2.700 7.400 0.000 10.100 19.850
12. Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Grmelová 2.800 7.450 0.000 10.250 3.400 6.100 0.000 9.500 19.750
13. Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 2.200 7.750 0.000 9.950 3.000 6.750 0.000 9.750 19.700
14. Grežová Barbora 2009 GK Šumperk Urbanová 2.100 7.050 0.000 9.150 3.300 6.850 0.000 10.150 19.300
15. Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 2.500 7.000 0.000 9.500 3.400 6.100 0.000 9.500 19.000
16. Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková, Juříčková 1.600 6.500 0.000 8.100 3.000 7.850 0.000 10.850 18.950
17. Votýpková Ema 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D. 1.600 6.750 0.000 8.350 3.000 7.550 0.000 10.550 18.900
18. Kahánková Lucie 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D. 1.600 7.050 0.000 8.650 3.200 6.900 0.000 10.100 18.750
19. Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Pumanová 3.300 5.400 0.000 8.700 3.900 6.100 0.000 10.000 18.700
20. Bell Madelaine 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 1.600 7.650 0.000 9.250 3.100 6.300 0.000 9.400 18.650
21. Šrubařová Veronika 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pumanová, Kotková, Olšarová 1.600 7.900 0.000 9.500 3.100 6.000 0.000 9.100 18.600
22. Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová 1.700 7.250 0.000 8.950 3.200 6.050 0.000 9.250 18.200
23. Veselá Julie 2007 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D. 1.800 6.450 0.000 8.250 3.300 6.450 0.000 9.750 18.000
24. Valášková Sofie 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D. 1.600 7.150 0.000 8.750 3.100 6.050 0.000 9.150 17.900
25. Nelešovská Tereza 2009 SGD Špičková-Opava 2.200 6.450 0.000 8.650 2.900 6.250 0.000 9.150 17.800
26. Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová 1.600 7.100 0.000 8.700 2.800 6.050 0.000 8.850 17.550
27. Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Pumanová, Olšarová 1.600 6.300 0.000 7.900 3.400 5.800 0.100 9.100 17.000
28. Maláčová Lucie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pumanová, Kotková 1.600 5.150 0.000 6.750 1.900 5.450 0.000 7.350 14.100
29. Šlajsna Viktorie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 1.100 6.050 0.000 7.150 2.500 4.300 0.000 6.800 13.950

zpět na detail závodu