Na hlavní obsah

Ella Švrčková


Ročník:2009
Město:Ostrava
Trenér:Pavlasová, Schneiderová
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 33.
21.5.2022 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A -- kadetky 11.
14.5.2022 Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A 11.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4A - kadetky 14.
2.4.2022 O Zlatý štít SGZ Juniorky 2.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. LIGA - jednotlivkyně 11.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 6.
20.11.2021 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ Jednotlivkyně dle FIG 6.
23.10.2021 SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava SGZ starší žákyně 2.
25.9.2021 SGŽ Mistrovství ČR VS4A SGZ VS4A - kadetky 5.
18.9.2021 PŘEBOR MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE SGZ VS 4A 3.
22.2.2020 O Zlatý štít VOKD SGZ III. Starší žákyně – ročníky 2007– 2009 15.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 7.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga - jednotlivkyně 31.
23.11.2019 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy) SGZ II. liga 3.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Starší žákyně 7.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 7.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS3A (žákyně A) 15.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 3A 2.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS3A 19.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS3 A 10.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS3A 13.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ IV. liga 7.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně-družstva 5.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ mladší žákyně-jednotlivkyně 24.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2 A 52.
9.6.2018 SGŽ Kvalifikační závod - VS2A SGZ VS2A - starší žákyně 44.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2A (8-10 let) 8.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 61.
6.5.2018 SG Přebor města Ostravy SGZ VS 2A (VS 2) 6.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ II. Mladší žákyně – ročníky 2008– 2009 14.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 2.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 12.
11.11.2017 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 10.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Začínající žákyně 12.
14.11.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ Základní stupeň 5-6 let družstva 1.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ II.kategorie 8.
17.5.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ Základní stupeň 5-6 let 1.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny