Česká gymnastická federace

Menu

Akce

17.4.2021 SGM

SGM ČOS Oblastní přebor - Morava

17.4.2021 SGZ

Velká cena Hradce Králové

17.4.2021 SGM

SGM ČOS Oblastní přebor - Čechy

21.4.2021 - 25.4.2021 SGM, SGZ

Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice 2021

24.4.2021 SGM

Liberecký pohár

29.4.2021 - 2.5.2021 TR

TRA Mistrovství Evropy

5.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR)

Reklama

Ella Švrčková

Ročník:2009
Město:Ostrava
Trenér:Drtílková, Pavlasová
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
22.2.2020 O Zlatý štít VOKD SGZ III. Starší žákyně – ročníky 2007– 2009 15.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 7.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga - jednotlivkyně 31.
23.11.2019 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy) SGZ II. liga 3.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Starší žákyně 7.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 7.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS3A (žákyně A) 15.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 3A 2.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS3A 19.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS3 A 10.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS3A 13.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ IV. liga 7.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně-družstva 5.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ mladší žákyně-jednotlivkyně 24.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2 A 52.
9.6.2018 SGŽ Kvalifikační závod - VS2A SGZ VS2A - starší žákyně 44.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2A (8-10 let) 8.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 61.
6.5.2018 SG Přebor města Ostravy SGZ VS 2A (VS 2) 6.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ II. Mladší žákyně – ročníky 2008– 2009 14.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 2.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 12.
11.11.2017 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 10.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Začínající žákyně 12.
14.11.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ Základní stupeň 5-6 let družstva 1.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ II.kategorie 8.
17.5.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ Základní stupeň 5-6 let 1.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři