Na hlavní obsah

Natálie Papoušková


Ročník:2008
Město:Ostrava
Trenér:Hynek
Oddíl: Gymnastický klub Vítkovice, z.s. (SGZ, TG)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
17.11.2022 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ II. liga 2.
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 24.
28.5.2022 Přebor MS kraje SGZ VS 4A 4.
21.5.2022 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A -- kadetky 12.
14.5.2022 Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A 20.
24.4.2022 Přebor města Ostravy SGZ VS 4A 2.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 3.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 42.
20.11.2021 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ II. liga 1.
13.11.2021 Přebor města Ostravy SGZ II. liga 1.
25.9.2021 SGŽ Mistrovství ČR VS4A SGZ VS4A - kadetky 14.
18.9.2021 PŘEBOR MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE SGZ VS 4A 7.
11.9.2021 Přebor města Ostravy SGZ VS4 A 3.
6.6.2021 Závod jednotlivkyň kategorie VS3B SGZ VS3B 2.
22.2.2020 O Zlatý štít VOKD SGZ III. Starší žákyně – ročníky 2007– 2009 22.
23.11.2019 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy) SGZ IV. liga 1.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 1. kategorie 5.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS4B (žákyně B) 28.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 4B 6.
16.3.2019 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ A 2 - 2008 7.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Mladší II 4.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ IV. liga 1.
9.6.2018 SGŽ Kvalifikační závod - VS2A SGZ VS2A - starší žákyně 34.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2A (8-10 let) 10.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 47.
6.5.2018 SG Přebor města Ostravy SGZ VS 2A (VS 2) 5.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ II. Mladší žákyně – ročníky 2008– 2009 11.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 10.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ IV. mladší žákyně 7.
1.10.2017 Dráček SGZ Kategorie 2A roč. 2008-2009 11.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Mladší žákyně 27.
12.11.2016 Přebor města Ostravy SGŽ SGZ Mladší žákyně 7-9 let 0.
16.10.2016 BabyGym Cup SGZ III. mladší žákyně 6.
2.10.2016 Dráček SGZ Kategorie A roč. 2007-2008 16.
1.5.2016 Hledáme nové talenty a Memoriál Olgy Effenbergrové SGZ Memoriál Olgy Effenbergrové 3.
1.5.2016 Hledáme nové talenty a Memoriál Olgy Effenbergrové SGZ Memoriál Olgy Effenbergrové - jednotlivkyně 22.
13.3.2016 Říčanské hvězdičky SGZ Závod A - kat. 3 - roč. 2008 10.
14.11.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ Základní stupeň 7-9 let družstva 4.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ III.kategorie 15.
18.10.2015 Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie II. nar. 2008-2009 20.
17.5.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ Základní stupeň 7-9 let 18.
Datum Závod
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV