Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor Moravskoslezského kraje

 17.5.2015
 pořadatel: Ostrava
Stáhnout výsledky

mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Žáková Beáta 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba Jana Všetečková 6.000 8.967 0.000 14.967 6.000 8.300 0.000 14.300 6.800 9.000 0.000 15.800 7.200 8.767 0.000 15.967 61.034
2. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol M. Ostrava 1 Jurčová,Kinclová 6.000 9.034 0.000 15.034 6.000 8.200 0.000 14.200 6.200 8.434 0.000 14.634 6.900 9.200 0.000 16.100 59.968
3. Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol M. Ostrava 1 Jurčová,Kinclová 6.000 8.934 0.000 14.934 6.000 8.434 0.000 14.434 6.300 7.334 0.000 13.634 7.400 8.800 0.000 16.200 59.202
4. Fryčová Lucie 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Bezděková, Všetečková 6.000 8.900 0.000 14.900 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 8.367 0.000 14.367 6.700 8.434 0.000 15.134 58.701
5. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol M. Ostrava 1 Jurčová,Kinclová 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 7.534 0.000 13.534 6.800 7.300 0.000 14.100 7.400 8.700 0.000 16.100 58.234
6. Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol M. Ostrava 1 Jurčová,Kinclová 6.000 9.034 0.000 15.034 6.000 8.700 0.000 14.700 6.200 7.034 0.000 13.234 6.700 8.467 0.000 15.167 58.135
7. Hájková Helena 2006 TJ VOKD Ostrava-Poruba Bezděková, Všetečková 6.000 8.034 0.000 14.034 6.000 7.834 0.000 13.834 6.000 8.134 0.000 14.134 6.900 8.934 0.000 15.834 57.836
8. Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol M. Ostrava 1 Jurčová,Kinclová 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.200 0.000 14.200 5.000 8.367 0.000 13.367 6.900 8.700 0.000 15.600 57.667
9. Bohoňková Anna 2006 T.J. Sokol M. Ostrava 1 Olšarová 6.000 9.034 0.000 15.034 6.000 8.434 0.000 14.434 6.000 7.367 0.000 13.367 6.700 8.100 0.000 14.800 57.635
10. Takáčová Kateřina 2006 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 7.267 0.000 13.267 6.000 8.367 0.000 14.367 57.034
11. Picmausová Tereza 2006 T.J. Sokol M. Ostrava 1 Jurčová,Kinclová 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 7.467 0.000 13.467 6.400 8.567 0.000 14.967 56.834
12. Prokopová Tereza 2007 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 8.267 0.000 14.267 5.600 7.500 0.000 13.100 6.500 7.934 0.000 14.434 56.401
13. Gjikolli Linda 2007 T.J. Sokol M. Ostrava 1 Jurčová,Kinclová 6.000 8.767 0.000 14.767 6.000 7.434 0.000 13.434 5.000 8.200 0.000 13.200 6.900 7.900 0.000 14.800 56.201
14. Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol M. Ostrava 1 Olšarová 6.000 9.034 0.000 15.034 6.000 7.500 0.000 13.500 5.200 7.167 0.000 12.367 7.200 7.834 0.000 15.034 55.935
15. Galková Markéta 2006 GK Vítkovice Uhrová 6.000 8.434 0.000 14.434 6.000 7.800 0.000 13.800 5.600 7.300 0.000 12.900 6.000 7.600 0.000 13.600 54.734
16. Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová,Orliczková 6.000 7.234 0.000 13.234 6.000 7.600 0.000 13.600 6.000 6.034 0.000 12.034 6.900 8.034 0.000 14.934 53.802
17. Žižková Natálie 2007 T.J. Sokol M. Ostrava 1 Macíčková 6.000 8.234 0.000 14.234 6.000 7.600 0.000 13.600 6.000 6.637 0.000 12.637 5.700 8.467 1.000 13.167 53.638
18. Čápová Adéla 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba Bezděková, Všetečková 6.000 7.634 0.000 13.634 6.000 6.800 0.000 12.800 6.000 6.400 0.000 12.400 6.200 7.900 0.000 14.100 52.934
19. Kocourková Soňa 2007 GK Vítkovice Uhrová 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 7.300 0.000 13.300 4.000 6.634 0.000 10.634 6.000 8.367 0.000 14.367 52.901
20. Bačová Daniela 2007 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 7.367 0.000 13.367 5.000 7.200 0.000 12.200 6.000 7.500 0.000 13.500 52.867
21. Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Uhrová 6.000 8.334 0.000 14.334 6.000 8.067 0.000 14.067 5.000 5.434 0.000 10.434 6.000 7.034 0.000 13.034 51.869
22. Rudinská Markéta 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba Bezděková, Všetečková 6.000 6.800 0.000 12.800 6.000 7.167 0.000 13.167 5.000 6.767 0.000 11.767 6.200 7.467 0.000 13.667 51.401
23. Vlčková Kristýna 2007 T.J. Sokol M. Ostrava 1 Macíčková 6.000 7.167 0.000 13.167 6.000 7.867 0.000 13.867 5.000 5.900 0.000 10.900 6.000 7.234 0.000 13.234 51.168
24. Hatlapatková Bára 2008 T.J. Sokol M. Ostrava 1 Jurčová,Kinclová 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 7.034 0.000 13.034 4.000 6.600 0.000 10.600 6.000 7.400 0.000 13.400 50.834

zpět na detail závodu