Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MČR ve sportovní gymnastice žen VS

 22.6.-23.6.2013
 pořadatel: Liberec
Stáhnout výsledky

starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Ferenčíková Veronika 2003 GK Vítkovice kolektiv trenérů 6.000 8.200 0.000 14.200 7.500 7.400 0.000 14.900 7.400 8.600 0.000 16.000 7.500 8.250 0.000 15.750 60.850
2. Nenálová Kateřina 2003 TJ Prostějov Lukášová, Musil 6.000 9.000 0.000 15.000 8.500 7.350 0.000 15.850 7.200 8.650 0.000 15.850 6.800 7.050 0.000 13.850 60.550
2. Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová 6.000 9.050 0.000 15.050 8.500 7.850 0.000 16.350 6.700 7.300 0.000 14.000 7.200 7.950 0.000 15.150 60.550
4. Ryšavá Barbora 2004 TJ Sokol Kampa Libichová 6.000 9.100 0.000 15.100 7.500 7.400 0.000 14.900 6.900 8.300 0.000 15.200 7.200 7.800 0.000 15.000 60.200
5. Podlahová Karolína 2003 Tj Spartak Sez. Ústí Panošová, Cepák 6.000 8.800 0.000 14.800 5.900 7.850 0.000 13.750 7.200 9.100 0.000 16.300 6.600 7.450 0.000 14.050 58.900
6. Šritterová Adéla 2003 TJ Sokol Žižkov II Seňková 6.000 8.250 0.000 14.250 7.000 7.750 0.000 14.750 6.900 8.800 0.000 15.700 6.600 7.550 0.100 14.050 58.750
7. Knapová Lucie 2003 GK Vítkovice kolektiv trenérů 6.000 8.750 0.000 14.750 6.300 6.950 0.000 13.250 6.900 8.350 0.000 15.250 7.200 8.200 0.000 15.400 58.650
8. Štemberová Veronika 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková 6.000 9.000 0.000 15.000 6.500 6.950 0.000 13.450 7.000 8.100 0.000 15.100 6.900 7.900 0.000 14.800 58.350
8. Jadrníčková Sarah 2003 GK Vítkovice kolektiv trenérů 6.000 8.100 0.000 14.100 7.500 5.100 0.000 12.600 7.400 8.850 0.000 16.250 7.200 8.200 0.000 15.400 58.350
10. Čondlová Clarissa 2003 KSG Most Čejková, Kopecká 6.000 8.800 0.000 14.800 7.500 7.000 0.000 14.500 6.900 7.200 0.000 14.100 7.500 7.200 0.000 14.700 58.100
11. Kubíčková Eva 2003 GK Šumperk Urbanová 6.000 8.300 0.000 14.300 7.500 8.150 0.000 15.650 7.000 7.300 0.000 14.300 6.900 6.900 0.000 13.800 58.050
12. Šnyrychová Tereza 2003 GK Vítkovice kolektiv trenérů 6.000 8.750 0.000 14.750 4.200 8.350 0.000 12.550 7.400 8.450 0.000 15.850 6.900 7.900 0.000 14.800 57.950
13. Coufalová Magdaléna 2004 TJ Sokol Všetaty Libichová 6.000 8.900 0.000 14.900 6.500 7.500 0.000 14.000 6.900 7.900 0.000 14.800 6.900 6.900 0.000 13.800 57.500
14. Drahoňovská Barbora 2003 SG Liberec Vrchovecká, Čech 6.000 8.750 0.000 14.750 6.300 7.800 0.000 14.100 7.200 7.950 0.000 15.150 6.600 6.650 0.000 13.250 57.250
14. Olivová Lucie 2003 TJ Sokol Kolín Jirsová 6.000 8.950 0.000 14.950 4.200 8.050 0.000 12.250 6.700 8.850 0.000 15.550 6.600 7.900 0.000 14.500 57.250
16. Starostová Ema 2003 AC Sparta Praha Dvořáková 6.000 8.750 0.000 14.750 5.400 7.900 0.000 13.300 6.900 8.300 0.000 15.200 6.300 7.650 0.000 13.950 57.200
16. Sedláková Eliška 2003 TJ Sokol Kampa Libichová 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 7.600 0.000 13.600 6.900 7.950 0.000 14.850 6.900 7.100 0.000 14.000 57.200
18. Hambálková Amálie 2003 GK Vítkovice kolektiv trenérů 6.000 8.300 0.000 14.300 5.900 6.850 0.000 12.750 7.400 8.200 0.000 15.600 6.600 7.800 0.000 14.400 57.050
19. Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov Ponížilová 6.000 8.900 0.000 14.900 6.000 7.950 0.000 13.950 7.000 7.700 0.000 14.700 6.500 6.950 0.000 13.450 57.000
20. Moravcová Kristina 2003 TJ Sokol Moravská Ostrava Drtílková 6.000 8.500 0.000 14.500 5.400 7.800 0.000 13.200 6.900 8.700 0.000 15.600 6.600 7.050 0.000 13.650 56.950
21. Pokorná Andrea 2004 TJ Sokol Kampa Libichová 6.000 8.300 0.000 14.300 6.500 6.800 0.000 13.300 6.500 8.250 0.000 14.750 7.200 7.150 0.000 14.350 56.700
22. Vítková Zuzana 2003 TJ Prostějov Lukášová, Musil 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 7.850 0.000 13.850 7.000 7.550 0.000 14.550 6.500 7.150 0.000 13.650 56.450
23. Kalašová Tamara 2004 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková, Vlková 6.000 8.650 0.000 14.650 4.800 7.500 0.000 12.300 7.200 8.100 0.000 15.300 6.900 7.250 0.000 14.150 56.400
23. Kaláčová Anna Kateřina 2003 TJ Sokol Zlín Förster 6.000 8.700 0.000 14.700 4.200 6.650 0.000 10.850 7.100 8.600 0.000 15.700 7.200 7.950 0.000 15.150 56.400
25. Masopustová Terezie 2004 GK Vítkovice kolektiv trenérů 6.000 8.800 0.000 14.800 4.200 7.500 0.000 11.700 7.400 8.000 0.000 15.400 6.600 7.850 0.000 14.450 56.350
26. Ježková Julie 2003 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 6.000 8.800 0.000 14.800 6.500 7.400 0.000 13.900 6.900 7.450 0.000 14.350 6.600 6.400 0.000 13.000 56.050
27. Šablatúrová Dorota 2003 TJ Slovan Jindřichův Hrad Kešnarová, Haneflová, Jírová 6.000 8.850 0.000 14.850 5.900 7.900 0.000 13.800 7.100 6.900 0.000 14.000 6.300 6.650 0.000 12.950 55.600
28. Chrpová Barbora 2003 TJ Slovan Jindřichův Hrad Kešnarová, Haneflová, Jírová 6.000 8.100 0.000 14.100 6.500 6.950 0.000 13.450 7.000 8.150 0.000 15.150 6.500 6.350 0.000 12.850 55.550
29. Pichová Eliška 2004 TJ Sokol Kampa Libichová 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 7.500 0.000 13.500 6.900 6.600 0.000 13.500 6.900 6.950 0.000 13.850 55.450
30. Chalupecká Zuzana 2003 TJ Prostějov Lukášová, Musil 6.000 8.550 0.000 14.550 4.200 7.150 0.000 11.350 7.200 8.350 0.000 15.550 6.800 7.150 0.000 13.950 55.400
31. Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha manželé Fiřtovi 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 8.000 0.000 14.000 6.400 6.050 0.000 12.450 6.600 8.100 0.000 14.700 55.350
32. Kněžková Agáta 2003 GK Šumperk Urbanová 6.000 8.650 0.000 14.650 5.900 6.350 0.000 12.250 6.900 7.750 0.100 14.550 6.600 7.000 0.000 13.600 55.050
33. Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Lukášová, Musil 6.000 8.850 0.000 14.850 4.200 6.950 0.000 11.150 7.000 8.000 0.000 15.000 6.800 6.800 0.000 13.600 54.600
34. Pavlů Kateřina 2003 SG Liberec Vrchovecká, Čech 6.000 9.000 0.000 15.000 4.200 7.050 0.000 11.250 6.900 7.400 0.000 14.300 6.600 7.400 0.000 14.000 54.550
34. Radová Kateřina 2004 TJ Sokol Příbram Jíchová 6.000 8.150 0.000 14.150 4.200 8.100 0.000 12.300 7.100 7.650 0.000 14.750 6.600 6.750 0.000 13.350 54.550
36. Černocká Leontýna 2005 TJ Sokol Brno I Vyzinovi 6.000 8.500 0.000 14.500 5.900 7.350 0.000 13.250 6.700 6.450 0.000 13.150 6.300 7.300 0.000 13.600 54.500
37. Houšková Nikol 2003 KSG Most Čejková, Kopecká 6.000 8.700 0.000 14.700 6.500 5.200 0.000 11.700 6.900 6.650 0.000 13.550 6.900 7.450 0.000 14.350 54.300
38. Folková Eliška 2004 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová 6.000 8.600 0.000 14.600 5.400 6.850 0.000 12.250 6.500 7.550 0.000 14.050 6.900 6.100 0.000 13.000 53.900
39. Vesecká Nicol 2004 TJ Sokol Příbram Jíchová 6.000 7.700 0.000 13.700 4.200 7.350 0.000 11.550 6.800 8.450 0.000 15.250 6.900 6.400 0.000 13.300 53.800
40. Derková Sabina 2004 TJ Sokol Kampa Libichová 6.000 8.500 0.000 14.500 4.200 7.550 0.000 11.750 6.900 7.900 0.000 14.800 6.600 6.000 0.000 12.600 53.650
41. Klímová Sofie 2004 TJ Bohemians Praha manželé Fiřtovi 6.000 8.500 0.000 14.500 5.400 7.250 0.000 12.650 6.500 7.000 0.000 13.500 6.500 6.400 0.000 12.900 53.550
42. Návratová Zuzana 2005 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dudová 6.000 8.200 0.000 14.200 4.200 6.350 0.000 10.550 6.900 7.250 0.000 14.150 6.900 7.550 0.000 14.450 53.350
43. Klasnová Tereza 2004 TJ Sokol Příbram Jíchová 6.000 8.700 0.000 14.700 7.000 6.500 0.000 13.500 6.200 6.100 0.000 12.300 6.600 6.150 0.000 12.750 53.250
44. Chaloupková Viktorie 2004 SG Liberec Vrchovecká, Čech 6.000 8.850 0.000 14.850 4.200 7.200 0.000 11.400 5.200 7.800 0.000 13.000 6.600 7.300 0.000 13.900 53.150
45. Šabatová Michaela 2004 TJ Sokol Kampa Novotná 6.000 8.550 0.000 14.550 5.400 7.400 0.000 12.800 6.000 7.350 0.000 13.350 6.600 5.800 0.000 12.400 53.100
46. Benešová Klára 2004 TJ Sokol Kolín Jirsová 6.000 8.450 0.000 14.450 4.200 6.950 0.000 11.150 6.200 7.950 0.000 14.150 6.300 6.850 0.000 13.150 52.900
46. Joannidu Niki 2004 TJ Sokol Moravská Ostrava Drtílková 6.000 8.650 0.000 14.650 4.200 6.550 0.000 10.750 7.200 7.550 0.000 14.750 6.900 5.850 0.000 12.750 52.900
48. Urbanová Nikola 2003 GK Šumperk Urbanová 6.000 7.900 0.000 13.900 4.200 7.000 0.000 11.200 6.700 7.750 0.000 14.450 6.200 6.900 0.000 13.100 52.650
49. Trnková Lucie 2005 TJ Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.100 0.000 14.100 5.400 6.450 0.000 11.850 6.200 7.700 0.000 13.900 6.700 5.950 0.000 12.650 52.500
50. Vyhlídalová Tereza 2003 TJ Prostějov Lukášová, Musil 6.000 8.250 0.000 14.250 4.200 7.950 0.000 12.150 6.000 7.300 0.000 13.300 6.500 6.150 0.000 12.650 52.350
51. Rožánková Žofie 2003 TJ Sokol Kolín Rožánek 6.000 8.600 0.000 14.600 4.200 7.450 0.000 11.650 5.900 7.300 0.000 13.200 6.600 6.200 0.000 12.800 52.250
52. Šťovíčková Eliška 2004 TJ Loko Pardubice Kupková, Kolman 6.000 8.200 0.000 14.200 4.200 7.150 0.000 11.350 6.200 8.100 0.000 14.300 5.700 6.550 0.000 12.250 52.100
53. Matoušková Kateřina 2004 TJ Jičín Kodešová 6.000 8.000 0.000 14.000 4.200 6.850 0.000 11.050 6.200 8.350 0.000 14.550 5.500 6.800 0.000 12.300 51.900
54. Chmelová Karolína 2004 TJ Sokol Moravská Slavia Václavíková, Kršková 6.000 7.600 0.000 13.600 4.200 6.350 0.000 10.550 6.400 7.750 0.000 14.150 6.600 6.400 0.000 13.000 51.300
54. Bábičková Eliška 2005 TJ Sokol Brno I Vlková 6.000 8.000 0.000 14.000 5.900 6.550 0.000 12.450 5.700 6.550 0.000 12.250 6.000 6.600 0.000 12.600 51.300
56. Horejšová Lucie 2003 TJ Loko Veselí nL Novotná 6.000 8.400 0.000 14.400 5.400 7.100 0.000 12.500 6.200 6.350 0.000 12.550 6.300 5.500 0.000 11.800 51.250
57. Zelenková Viktorie 2004 TJ Sokol Moravská Ostrava Drtílková 6.000 8.050 0.000 14.050 4.200 7.250 0.000 11.450 6.000 7.500 0.000 13.500 6.300 5.900 0.000 12.200 51.200
58. Peigerová Klára 2003 TJ Sokol Mor. Krumlov Benešová 6.000 8.250 0.000 14.250 4.200 6.000 0.000 10.200 6.400 7.400 0.000 13.800 6.000 6.900 0.000 12.900 51.150
59. Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Muhr, Formanová 6.000 8.400 0.000 14.400 4.200 6.750 0.000 10.950 6.200 7.900 0.000 14.100 6.100 5.450 0.000 11.550 51.000
60. Dvořáková Adéla 2003 TJ Slovan Jindřichův Hrad Kešnarová, Haneflová, Jírová 6.000 8.050 0.000 14.050 5.300 7.450 0.000 12.750 6.200 6.150 0.000 12.350 6.300 5.400 0.000 11.700 50.850
61. Baňkowská Adéla 2003 TJ Doksy Jakšová 6.000 7.450 0.000 13.450 4.200 7.000 0.000 11.200 6.200 7.600 0.000 13.800 6.300 6.000 0.000 12.300 50.750

zpět na detail závodu