Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MČR ve sportovní gymnastice žen VS

 18.6.-19.6.2016
 pořadatel: Třinec
Stáhnout výsledky

JUNIORKY B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Seidlová Anna 2003 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 4.200 7.950 0.000 12.150 3.000 8.250 0.000 11.250 3.700 7.350 0.000 11.050 4.100 7.800 0.000 11.900 46.350
2. Masopustová Kateřina 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 3.800 8.350 0.000 12.150 2.300 8.200 0.000 10.500 3.900 7.200 0.000 11.100 3.900 7.650 0.000 11.550 45.300
3. Veselá Veronika 2002 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Vavroušková 4.200 7.000 0.000 11.200 2.900 7.850 0.000 10.750 3.800 7.250 0.000 11.050 3.900 7.850 0.000 11.750 44.750
4. Tihelková Karolína 2003 GK Vítkovice Grmelová 4.000 8.150 0.000 12.150 1.800 6.600 0.000 8.400 3.700 8.250 0.000 11.950 3.100 7.750 0.000 10.850 43.350
5. Podlahová Karolína 2003 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.400 9.200 0.000 11.600 2.700 7.100 0.000 9.800 2.800 7.350 0.000 10.150 3.800 7.000 0.000 10.800 42.350
6. Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 4.000 7.150 0.000 11.150 2.700 6.750 0.000 9.450 3.100 7.850 0.000 10.950 3.700 6.850 0.100 10.450 42.000
7. Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 3.000 7.700 0.000 10.700 2.600 7.800 0.000 10.400 3.500 7.750 0.000 11.250 3.200 6.150 0.000 9.350 41.700
7. Kněžková Agáta 2003 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Vavroušková 2.400 9.150 0.000 11.550 2.100 7.700 0.000 9.800 3.600 6.900 0.000 10.500 3.100 6.750 0.000 9.850 41.700
9. Svobodová Klára 2003 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 4.200 8.450 0.000 12.650 2.400 5.650 0.000 8.050 3.500 4.850 0.000 8.350 3.900 7.500 0.000 11.400 40.450
10. Chudá Viktoria 2002 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová 3.000 7.950 0.000 10.950 1.300 6.100 0.000 7.400 2.700 7.700 0.000 10.400 3.800 7.600 0.000 11.400 40.150
11. Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová, Žádný 4.000 7.350 0.000 11.350 2.100 6.350 0.000 8.450 3.800 6.550 0.000 10.350 3.900 5.600 0.000 9.500 39.650
12. Němcová Nikol 2002 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová 3.000 7.300 0.000 10.300 1.900 6.250 0.000 8.150 3.700 6.850 0.000 10.550 2.900 7.250 0.000 10.150 39.150
13. Kubínová Lucie 2001 TJ Sokol Kladno Kacálková 2.400 8.600 0.000 11.000 1.700 5.850 0.000 7.550 3.300 5.150 0.000 8.450 4.100 7.700 0.000 11.800 38.800
14. Balcarová Eliška 2001 TJ Sokol Plzeň I Hirmerová 3.000 7.750 0.000 10.750 1.900 6.350 0.000 8.250 2.800 6.300 0.000 9.100 3.500 6.700 0.300 9.900 38.000
15. Holečková Adéla 2001 TJ Doksy Doubravová Radka 3.000 8.650 0.000 11.650 1.900 6.000 0.000 7.900 2.800 6.350 0.000 9.150 2.900 6.350 0.000 9.250 37.950
16. Houšková Nikol 2003 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 3.200 7.000 0.000 10.200 1.900 7.200 0.000 9.100 3.100 5.300 0.000 8.400 3.200 7.000 0.000 10.200 37.900
17. Jeličová Sabina 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová 3.000 7.850 0.000 10.850 1.900 5.600 0.000 7.500 3.200 5.450 0.000 8.650 3.900 6.600 0.000 10.500 37.500
18. Holinková Tereza 2002 TJ Doksy Doubravová Radka 3.200 7.750 0.000 10.950 2.100 5.650 0.000 7.750 2.500 6.650 0.000 9.150 3.000 6.150 0.000 9.150 37.000
19. Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila 3.000 7.400 0.000 10.400 1.300 6.200 0.000 7.500 2.500 6.250 0.000 8.750 2.500 7.150 0.000 9.650 36.300
20. Žáčková Vendula 2003 TJ Sokol Kopřivnice Gellertová 3.000 7.100 0.000 10.100 1.400 5.550 0.000 6.950 2.600 6.500 0.000 9.100 2.100 7.300 0.000 9.400 35.550
21. Schindlerová Petra 2003 TJ Sokol Kopřivnice Gellertová 3.000 6.850 0.000 9.850 1.300 6.150 0.000 7.450 2.500 6.050 0.000 8.550 3.200 6.400 0.000 9.600 35.450
22. Sakhová Radana 2002 TJ Sokol Kampa Miškovic 3.000 7.200 0.000 10.200 2.000 5.100 0.000 7.100 2.600 7.000 0.000 9.600 3.600 4.900 0.000 8.500 35.400
23. Baňkowská Adéla 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila 2.400 7.450 0.000 9.850 1.900 5.500 0.000 7.400 2.000 6.250 0.000 8.250 2.900 6.850 0.000 9.750 35.250
24. Peigerová Klára 2003 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová,Benešová,Jelínková 2.400 7.150 0.000 9.550 1.300 5.500 0.000 6.800 2.400 6.800 0.000 9.200 1.900 7.350 0.000 9.250 34.800
25. Petrusová Kateřina 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila 2.400 8.300 0.000 10.700 1.800 5.600 0.000 7.400 1.500 5.900 0.000 7.400 2.400 6.750 0.000 9.150 34.650
26. Goršanová Zuzana 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová 2.400 7.400 0.000 9.800 1.900 5.150 0.000 7.050 2.900 5.400 0.000 8.300 2.500 5.400 0.000 7.900 33.050
27. Chrastinová Lucie 2003 TJ Sokol Příbram K.Jíchová 2.400 7.150 0.000 9.550 1.300 6.200 0.000 7.500 2.300 5.650 0.000 7.950 1.200 6.100 0.000 7.300 32.300
28. Grohová Nela 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila 3.000 7.550 0.000 10.550 2.300 1.550 0.000 3.850 1.300 7.050 0.000 8.350 2.500 5.750 0.000 8.250 31.000

zpět na detail závodu