Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Mistrovství ČR MT

 10.6.-11.6.2017
 pořadatel: Ostrava
Stáhnout výsledky

kadetky - volné sestavy

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.500 8.200 0.100 11.600 1.500 8.400 0.000 9.900 3.900 8.450 0.000 12.350 3.500 8.300 0.000 11.800 45.650
2. Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.800 0.000 12.500 1.400 8.600 0.000 10.000 4.400 7.300 0.000 11.700 3.700 7.500 0.000 11.200 45.400
2. Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková 3.700 9.250 0.000 12.950 1.900 7.100 0.000 9.000 3.700 8.750 0.100 12.350 3.300 7.800 0.000 11.100 45.400
4. Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná 4.000 8.800 0.000 12.800 1.500 7.050 0.000 8.550 4.300 7.600 0.000 11.900 4.300 7.450 0.000 11.750 45.000
5. Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová 2.000 9.350 0.000 11.350 1.900 8.250 0.000 10.150 4.400 7.050 0.000 11.450 3.100 8.200 0.000 11.300 44.250
6. Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.700 8.200 0.000 11.900 2.300 8.000 0.000 10.300 4.000 7.050 0.000 11.050 3.000 7.200 0.000 10.200 43.450
7. Kaláčová Anna Kateřina 2003 T.J. Sokol Brno I Janečková 3.500 8.600 0.000 12.100 1.200 7.450 0.000 8.650 3.700 7.950 0.000 11.650 3.300 7.400 0.100 10.600 43.000
8. Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.500 8.350 0.000 11.850 1.000 7.050 0.000 8.050 3.700 8.050 0.000 11.750 3.300 7.900 0.000 11.200 42.850
9. Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.500 0.000 12.200 1.100 7.500 0.000 8.600 4.500 6.200 0.000 10.700 3.400 7.700 0.000 11.100 42.600
9. Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 2.000 8.600 0.000 10.600 2.200 7.600 0.000 9.800 4.200 7.300 0.000 11.500 3.600 7.100 0.000 10.700 42.600
11. Procházková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.100 0.000 11.800 1.100 8.500 0.000 9.600 3.500 6.850 0.000 10.350 3.200 7.200 0.000 10.400 42.150
12. Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.500 8.100 0.000 11.600 1.200 7.100 0.000 8.300 4.300 6.850 0.100 11.050 3.400 7.700 0.000 11.100 42.050
12. Škubalová Aneta 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Musil,Macháčková 3.700 8.500 0.000 12.200 2.600 5.600 0.000 8.200 3.600 7.150 0.000 10.750 3.100 7.800 0.000 10.900 42.050
14. Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.700 8.050 0.000 11.750 2.700 6.250 0.000 8.950 4.200 6.450 0.000 10.650 3.000 7.450 0.000 10.450 41.800
15. Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.500 8.550 0.000 12.050 1.200 7.600 0.000 8.800 3.800 6.450 0.000 10.250 3.400 7.200 0.000 10.600 41.700
16. Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov Lukášová 2.000 9.200 0.000 11.200 1.400 8.050 0.000 9.450 3.000 7.650 0.000 10.650 2.100 7.350 0.000 9.450 40.750
17. Zelenkova Viktorie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 3.500 8.150 0.000 11.650 1.200 7.200 0.000 8.400 3.000 7.050 0.000 10.050 3.000 7.450 0.000 10.450 40.550
18. Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová 3.500 7.550 0.300 10.750 1.000 6.900 0.000 7.900 3.000 8.050 0.000 11.050 2.500 7.900 0.000 10.400 40.100
19. Šťovíčková Eliška 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.600 8.350 0.100 11.850 1.100 6.450 0.000 7.550 2.900 6.850 0.000 9.750 3.100 7.000 0.000 10.100 39.250
20. Joannidu Niki 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková Jurčová, Kinclová 2.000 9.200 0.000 11.200 1.200 6.700 0.000 7.900 3.200 6.600 0.000 9.800 2.300 7.450 0.000 9.750 38.650
21. Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Lukášová 3.700 8.600 0.000 12.300 0.900 7.950 4.000 4.850 3.200 6.650 0.000 9.850 3.600 7.550 0.000 11.150 38.150
22. Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 8.950 0.000 10.950 1.000 3.650 0.000 4.650 3.200 6.200 0.000 9.400 3.000 7.150 0.000 10.150 35.150

zpět na detail závodu