Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Říčanské hvězdičky

 18.3.2017
 pořadatel: TJ Tourist - Centrum Na Fialce Říčany
Stáhnout výsledky

B ktg. roč. 2008

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Štveráková Kateřina 2008 TJ Sokol Jaroměř Francová 5.000 9.330 0.000 14.333 5.000 9.070 0.000 14.067 28.400
2. Hanzálková Anežka 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 5.000 9.230 0.000 14.233 5.000 8.700 0.000 13.700 27.933
3. Hepnarová Jana 2008 TJ Sokol Jaroměř Francová 5.000 8.930 0.000 13.933 5.000 8.170 0.000 13.167 27.100
4. Semelková Eliška 2008 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová 5.000 8.900 0.000 13.900 5.000 8.100 0.000 13.100 27.000
5. Švarcová Nella 2008 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová 5.000 8.970 0.000 13.967 5.000 7.870 0.000 12.867 26.834
6. Koudelková Magdaléna 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 5.000 8.300 0.000 13.300 5.000 8.370 0.000 13.367 26.667
7. Chvojková Magdalena 2008 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 5.000 8.730 0.000 13.733 5.000 7.830 0.000 12.833 26.566
8. Pacáková Adéla 2008 TJ Sokol Jaroměř Francová 5.000 8.470 0.000 13.467 5.000 7.970 0.000 12.967 26.434
8. Vondrašová Sofie 2008 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová 5.000 8.270 0.000 13.267 5.000 8.170 0.000 13.167 26.434
10. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová 5.000 8.270 0.000 13.267 5.000 7.300 0.000 12.300 25.567
11. Horsinková Hana 2008 GK Vítkovice Kaczorová 5.000 8.170 0.000 13.167 5.000 7.330 0.000 12.333 25.500
12. Rostam pour Asl Yasmine 2008 SK Hradčany Svobodová 5.000 7.900 0.000 12.900 5.000 7.370 0.000 12.367 25.267
13. Pelikánová Lucie 2008 TJ ÚVN Pěničková 5.000 6.900 0.000 11.900 5.000 6.830 0.000 11.833 23.733
14. Tumpachová Zuzana 2008 TJ ÚVN Pěničková 5.000 7.470 0.000 12.467 4.000 7.100 0.000 11.100 23.567
15. Lupínková Berenika 2008 GT Šestajovice Poláková, Horáková 4.000 5.430 0.000 9.433 4.000 8.030 0.000 12.033 21.466
16. Kuruczová Adéla 2008 GT Šestajovice Poláková, Horáková 4.000 5.100 0.000 9.100 4.000 7.530 0.000 11.533 20.633
17. Kocourková Eliška 2008 GT Šestajovice Horáková,Brabencová 3.000 6.670 0.000 9.667 4.000 6.530 0.000 10.533 20.200
18. Vohralíková Kristýna 2008 SK Hradčany Svobodová 3.000 7.430 0.000 10.433 4.000 5.000 0.000 9.000 19.433

zpět na detail závodu