Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SG Jarní pohár T.J. Sokol Plzeň 1

 22.4.2017
 pořadatel: TJ Sokol Plzeň I
Stáhnout výsledky

mladší žákyně B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen prostná Celkem
1. Kohlíčková Eliška 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Zvěřinová, Hirmerová 1.000 9.070 0.000 10.067 2.500 9.500 0.000 12.000 22.067
2. Bedford Karolina 2009 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 1.000 8.870 0.000 9.867 2.500 9.170 0.000 11.667 21.534
3. Rakušan Elisa Sophia 2009 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 1.000 8.930 0.000 9.933 2.500 8.970 0.000 11.467 21.400
4. Rostam pour Asl Yasmine 2008 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 1.000 8.430 0.000 9.433 2.500 8.930 0.000 11.433 20.866
5. Mitošinková Denisa 2009 Sokol Rokycany kolektiv 1.000 8.870 0.000 9.867 2.500 8.470 0.000 10.967 20.834
6. Illichová Agátha 2009 TJ Slovan Karlovy Vary Jiřina Sieglová 0.800 8.900 0.000 9.700 2.000 8.900 0.000 10.900 20.600
7. Handlovská Viktorka 2009 T.J. Sokol Domažlice Duffková 1.000 8.200 0.000 9.200 2.500 8.770 0.000 11.267 20.467
8. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 1.000 8.800 0.000 9.800 2.500 8.130 0.000 10.633 20.433
9. Frťalová Martina 2009 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík 1.000 8.570 0.000 9.567 2.500 8.300 0.000 10.800 20.367
10. Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 0.500 8.600 0.000 9.100 2.500 8.670 0.000 11.167 20.267
11. Krátká Barbora 2008 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 1.000 8.600 0.000 9.600 2.500 7.970 0.000 10.467 20.067
12. Kobanová Marta 2008 Sokol Postřekov Raiserová 1.000 8.900 0.000 9.900 2.000 7.970 0.000 9.967 19.867
13. Kováříková Kateřina 2009 DDM Nýrsko Karlovská 1.500 9.300 0.000 10.800 2.000 6.830 0.000 8.833 19.633
14. Gillová Eva 2008 Sokol Postřekov Raiserová 0.500 9.130 0.000 9.633 2.500 7.470 0.000 9.967 19.600
15. Stašková Lucie 2008 Sokol Rokycany kolektiv 1.500 8.270 0.000 9.767 2.000 7.730 0.000 9.733 19.500
16. Vohralíková Kristýna 2008 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 1.000 8.670 0.000 9.667 2.500 7.300 0.000 9.800 19.467
17. Shetelia Kristina 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 0.500 8.370 0.000 8.867 2.500 7.970 0.000 10.467 19.334
18. Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 1.000 8.100 0.000 9.100 2.000 8.030 0.000 10.033 19.133
19. Rýdlová Zuzana 2009 Sokol Postřekov Raiserová 0.800 7.970 0.000 8.767 2.500 7.770 0.000 10.267 19.034
20. Kadlecová Nikol 2009 Sokol Rokycany kolektiv 1.000 7.970 0.000 8.967 2.500 7.470 0.000 9.967 18.934
21. Liebermannová Arleta 2008 DDM Nýrsko Karlovská 1.000 8.330 0.000 9.333 2.500 7.030 0.000 9.533 18.866
22. Chytilová Kateřina 2008 T.J. Sokol Doubravka Kolářová 1.000 8.230 0.000 9.233 2.500 6.970 0.000 9.467 18.700
23. Beková Magdalena 2009 DDM Nýrsko Karlovská 0.800 8.030 0.000 8.833 2.500 7.170 0.000 9.667 18.500
24. Sýkorová Martina 2008 DDM Nýrsko Karlovská 1.000 8.370 0.000 9.367 2.000 7.000 0.000 9.000 18.367
25. Pospíšilová Amálie 2008 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglová 1.000 7.700 0.000 8.700 2.000 7.600 0.000 9.600 18.300
26. Heřmanová Agáta 2008 DDM Nýrsko Karlovská 0.800 8.130 0.000 8.933 2.500 6.830 0.000 9.333 18.266
27. Soldánová Veronika 2008 Sokol Postřekov Raiserová 0.500 8.600 0.000 9.100 2.500 6.630 0.000 9.133 18.233
28. Dlauhá Tereza 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 0.500 8.030 0.000 8.533 2.000 7.170 0.000 9.167 17.700
29. Kaslová Barbora 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 1.000 7.030 0.000 8.033 2.000 7.630 0.000 9.633 17.666
30. Chumová Gabriela 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 0.500 7.800 0.000 8.300 1.500 6.830 0.000 8.333 16.633
31. Hoštičková Adéla 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 0.500 6.830 0.000 7.333 1.500 7.430 0.000 8.933 16.266

zpět na detail závodu