Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál P. Kouby

 9.12.2017
 pořadatel: České Budějovice
Stáhnout výsledky

Žákyně C

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralovi 3.900 9.200 0.000 13.100 4.000 9.050 0.000 13.050 26.150
2. Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralovi 4.100 8.550 0.000 12.650 4.200 9.000 0.000 13.200 25.850
3. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralovi 3.900 8.550 0.000 12.450 4.100 8.650 0.000 12.750 25.200
4. Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 4.000 8.050 0.000 12.050 3.800 8.550 0.000 12.350 24.400
5. Ulrychová Agáta 2005 TJ Pedagog Modřany Šilínková Božena 3.800 7.900 0.000 11.700 3.900 8.250 0.000 12.150 23.850
6. Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 4.200 8.300 0.000 12.500 4.000 7.150 0.000 11.150 23.650
7. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralovi 3.900 7.850 0.000 11.750 3.900 7.850 0.000 11.750 23.500
8. Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 4.000 7.850 0.000 11.850 3.800 7.800 0.000 11.600 23.450
9. Pilečková Amálie 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 4.200 8.150 0.000 12.350 3.000 8.000 0.000 11.000 23.350
10. Chromá Sára 2005 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 4.000 7.500 0.000 11.500 3.900 7.900 0.000 11.800 23.300
11. Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 3.700 7.450 0.000 11.150 3.800 8.300 0.000 12.100 23.250
12. Košnarová Adriana 2007 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 3.900 7.150 0.000 11.050 3.900 8.200 0.000 12.100 23.150
13. Kupková Linda 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková, Pavlíková 4.000 8.000 0.000 12.000 2.700 8.100 0.000 10.800 22.800
14. Horová Kateřina 2006 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 3.900 6.550 0.000 10.450 3.800 8.200 0.000 12.000 22.450
15. Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 3.800 6.650 0.000 10.450 3.800 7.950 0.000 11.750 22.200
16. Hájková Kristýna 2007 SG Pelhřimov 3.800 7.500 0.000 11.300 2.900 7.900 0.000 10.800 22.100
17. Tyšerová Dorota 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana 3.700 7.100 0.000 10.800 3.800 7.150 0.000 10.950 21.750
18. Marková Karolína 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 4.000 7.500 0.000 11.500 2.600 7.650 0.500 9.750 21.250
19. Nýdlová Veronika 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 3.800 7.150 0.000 10.950 2.500 8.250 0.500 10.250 21.200
20. Hermanová Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 4.100 6.100 0.000 10.200 3.800 7.050 0.000 10.850 21.050
21. Caldrová Jana 2006 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana 4.000 6.200 0.000 10.200 3.800 7.000 0.000 10.800 21.000
22. Kaftanová Jana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 3.700 7.200 0.000 10.900 2.600 7.350 0.000 9.950 20.850
23. Bzirská Valentina 2007 SK Hradčany Stefankova , lhotova 2.800 6.800 0.000 9.600 3.700 7.500 0.000 11.200 20.800
24. Koptová Nela 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 3.800 7.750 0.000 11.550 2.700 6.700 0.500 8.900 20.450
25. Venclíková Tereza 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 3.800 6.100 0.000 9.900 3.800 6.750 0.000 10.550 20.450
26. Vašicová Daniela 2005 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 3.800 6.250 0.000 10.050 3.800 5.450 0.000 9.250 19.300
27. Pelešková Jitka 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 3.800 5.550 0.000 9.350 2.800 6.700 0.000 9.500 18.850
28. Zdeňková Barbora 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 4.000 5.300 0.000 9.300 3.800 5.500 0.000 9.300 18.600

zpět na detail závodu