Na hlavní obsah

OPAVSKÝ SILÁK


parkour, sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
Datum: 29.2.-3.3.2024
Místo konání: Orlovna Komárov ,ZŠ KOMÁROV
Pořadatel: Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s.
Adresa: Podvihovská 18
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 10.2.2024

SILOVÁ A POHYBOVÁ PŘÍPRAVA CHLAPCŮ, DÍVEK,DOSPĚLÝCHA DĚTÍ

PA-mladší žáci (2015 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Mušalková Markéta 2013 SGD Opava Špičková
2 Zilberman Noam 2013 SGD Opava Kolektiv
3 Davidová Klaudie 2015 SGD Opava Koschatzká, Heiderová
4 Hanelová Aneta 2015 SGD Opava Koschatzká, Heiderová
5 Janda Adam 2015 SGD Opava Kaczorová
6 Košťál Teodor 2014 SGD Opava Kaczorová
7 Křížová Valentina 2013 SGD Opava Špičková
8 Machoňová Nela 2015 SGD Opava Špičková
9 Pavelková Klára 2013 SGD Opava Pavelková
10 Schindlerová Lucie 2015 SGD Opava Koschatzká, Heiderová
11 Sýkorová Elen 2015 SGD Opava Koschatzká, Heiderová
12 Vicherková Terezie 2013 SGD Opava Špičková , Heiderova

PA-starší žáci (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kašpar Matyáš 2010 PA Plzeň
2 Pešír Daniel 2011 PA Plzeň
3 Rambousek Martin 2011 PA Plzeň
4 Šour Dominik 2011 PA Plzeň
5 Štochl Matěj 2011 PA Plzeň
6 Binarová Tina 2012 SGD Opava Binar
7 Holubová Nikola 2010 SGD Opava Špičková
8 Lihotzká Michaela 2011 SGD Opava kolektiv
9 Lišková Ellen 2011 SGD Opava Nelešovská
10 Mrkvová Magdaléna 2012 SGD Opava Binar
11 Poštulková Johanka 2012 SGD Opava Špičková
12 Přibylová Ema 2012 SGD Opava Špičková
13 Zmijová Roxana 2010 SGD Opava Špičková
14 Knapíková Inna 2010 SGD Opava Bachová, Špičková
15 Králová Zoe 2012 SGD Opava Špičková
16 Pavelek Rudolf 2011 SGD Opava Špičková

PA-junioři (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Achberger Patrik 2007 PA Plzeň
2 Blažek Matyáš 2009 PA Plzeň
3 Bachová Lucie 2009 SGD Opava Nelešovská
4 Lichovníková Andrea 2009 SGD Opava Špičková
5 Nelešovská Tereza 2007 SGD Opava Špičková
6 Rudorferová Nela 2008 SGD Opava Nelešovská

SG-II.liga dívky (2016 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Holubová Nikola 2010 SGD Opava Špičková
2 Lichovníková Andrea 2009 SGD Opava Špičková
3 Nelešovská Tereza 2007 SGD Opava Spicková
4 Poštulková Johanka 2012 SGD Opava Heiderova
5 Přibylová Ema 2012 SGD Opava Špičková
6 Zmijová Roxana 2010 SGD Opava Špičková

III.liga dívky (2017 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sesztáková Ester 2012 SGC Ostrava Kolektiv trenérů
2 Bachová Lucie 2009 SGD Opava Nelešovská
3 Lišková Ellen 2011 SGD Opava Nelešovská
4 Rudorferová Nela 2008 SGD Opava Nelešovská

IV.liga dívky (2017 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Adamcová Laura 2012 SGC Ostrava Kolektiv trenérů
2 Tešnarová Ema 2012 SGC Ostrava Kolektiv trenérů
3 Víchová Elen 2012 SGC Ostrava Kolektiv trenérů
4 Short Michelle Cathrine 2014 SGC Ostrava Dudová, Faltýnková
5 Lachová Vanessa 2012 SGC Ostrava Kolektiv trenérů
6 Králová Zoe 2012 SGD Opava Špičková Heiderová
7 Machoňová Nela 2015 SGD Opava Špičková
8 Mušalková Markéta 2013 SGD Opava Heiderová, Langerová
9 Pavelková Klára 2013 SGD Opava Pavelková
10 Vicherková Terezie 2013 SGD Opava Špičková , Heiderova

V.liga dívky (2017 - 2015)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kalinová Eliška 2017 SGC Ostrava Dudová, Musialová
2 Lonská Miriam 2016 SGC Ostrava Dudová, Musialová
3 Marko Nikol 2017 SGC Ostrava Dudová, Ševčíková
4 Sarga Nikol 2017 SGC Ostrava Dudová, Musialová
5 Jarošová Amálie 2016 SGC Ostrava Dudová
6 Chromková Tereza 2015 SGC Ostrava Dudová, Faltýnková
7 Javoříková Emma 2016 SGC Ostrava Dudová, Kalinová
8 Matějová Barbora 2015 SGC Ostrava Dudová, Musialová
9 Říhová Justýna Anna 2016 SGC Ostrava Dudová, Musialová
10 Radová Emily 2017 SGC Ostrava Dudová, Ševčíková
11 Šulová Agáta 2017 SGC Ostrava Dudová, Ševčíková
12 Ballarinová Nina Anastazie 2016 SGD Opava Heiderová, Langerová
13 Berková Marie 2016 SGD Opava
14 Davidová Klaudie 2015 SGD Opava Heiderová, Langerová
15 Franerová Viktorie 2017 SGD Opava Langerová
16 Hamplová Anna 2017 SGD Opava Langerová
17 Hanelová Aneta 2015 SGD Opava Heiderová
18 Horáková Jasmína 2017 SGD Opava Heiderová
19 Klímková Anna 2016 SGD Opava
20 Kolářová Natalie 2016 SGD Opava
21 Kramerová Veronika 2016 SGD Opava
22 Kuršová Agáta Julie 2017 SGD Opava Langerová
23 Pospíšilová Elen 2016 SGD Opava Heiderová, Langerová
24 Schindlerová Lucie 2015 SGD Opava Heiderová, Langerová
25 Sýkorová Elen 2015 SGD Opava Heiderová
26 Urbišová Zita 2017 SGD Opava HEIDEROVA , Langerová
27 Vicherková Rozálie 2016 SGD Opava Heiderová, Langerová

V.liga chlapci (2017 - 2015)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Balhar Maxim 2017 SGC Ostrava Faltýnková
2 Mílek Richard 2017 SGC Ostrava Faltýnková
3 Odehnal Filip 2016 SGD Opava HEIDEROVA , Langerová
4 Pelka Tomáš 2016 SGD Opava Špičková ,

IV.liga chlapci (2017 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janda Adam 2015 SGD Opava Kaczorová
2 Jurášek Florián 2016 SGD Opava Kaczorova
3 Košťál Teodor 2014 SGD Opava Kaczorova

III.liga chlapci (2017 a starší)

II.liga chlapci (2016 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pavelek Rudolf 2011 SGD Opava Kolektiv

gymnastické sportovky I

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bolacká Vanesa 2017 SGD Opava Odehnalová
2 Čeladniková Aneta 2016 SGD Opava Odehnalová
3 Harazimová Dorota 2016 SGD Opava Odehnalová
4 Jarošová Sofie 2016 SGD Opava Odehnalová
5 Konig Veronika 2017 SGD Opava Odehnalová
6 Kramářová Terezie 2016 SGD Opava Langerová, Odehnalová
7 Kupková Amálie 2016 SGD Opava Odehnalová
8 Martincová Karolina 2016 SGD Opava Odehnalová
9 Celtová Ester 2016 SGD Opava Horáková
10 Celtová Tereza 2017 SGD Opava Horáková
11 Rovňaníková Charlotta 2015 SGD Opava Horáková
12 Tomanová Amálie 2014 SGD Opava Horáková
13 Zuvačová Valerie 2017 SGD Opava Horàkovà
14 Ausficírová Tereza 2016 SGD Opava Horáková
15 Cihelková Amálie 2014 SGD Opava Horáková
16 Hájková Ema 2014 SGD Opava Horàková
17 Kubesová Anežka 2015 SGD Opava Horáková
18 Kubesová Barbora 2014 SGD Opava Horáková
19 Kupková Stela 2016 SGD Opava Horáková
20 Staňková Natálie 2016 SGD Opava Horáková
21 Černínová Emily 2018 SGD Opava Horáková
22 Ficková Julie 2016 SGD Opava Horáková
23 Stanovská Ema 2015 SGD Opava Horáková
24 Stanovská Nela 2015 SGD Opava Horáková
25 Ballarinová Adéla 2018 SGD Opava
26 Dudková Eleonora 2016 SGD Opava HEIDEROVA
27 Hasilová Viktorie 2017 SGD Opava HEIDEROVA
28 Kunčíková Natálie 2014 SGD Opava Heiderová
29 Miervová Stela 2016 SGD Opava Heiderová
30 Pavlíková Naila 2017 SGD Opava HEIDEROVA
31 Rucká Karolína 2016 SGD Opava Heiderová
32 Slaná Sofie 2017 SGD Opava HEIDEROVA
33 Ulrichová Eliška 2015 SGD Opava Heiderova
34 Urbanová Vendula 2016 SGD Opava HEIDEROVA
35 Vítečková Eliška 2016 SGD Opava HEIDEROVA
36 Anderschová Sofie 2017 SGD Opava

gymnastické sportovky II

předškolní děti (2019 - 2017)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Illík Richard 2018 SGD Opava
2 Jakubcová Justýna 2019 SGD Opava
3 Jedlička Jakub 2017 SGD Opava
4 Jurečková Amélie 2017 SGD Opava
5 Petruželová Elen 2018 SGD Opava
6 Považská Tereza 2018 SGD Opava
7 Prasková Stela 2017 SGD Opava
8 Ťapťuchová Rozálie 2017 SGD Opava
9 Trupar Dominik 2017 SGD Opava
10 Týle Adam 2019 SGD Opava
11 Grodová Adéla 2018 SGD Opava
12 Chybíková Julie 2018 SGD Opava
13 Lalák Vít 2018 SGD Opava
14 Macháčková Tereza 2018 SGD Opava
15 Malochová Kristýna 2017 SGD Opava
16 Mathiasová Viola 2018 SGD Opava
17 Menšíková Hana 2018 SGD Opava
18 Minarčíková Gabriela 2018 SGD Opava
19 Nevřela Daniel 2017 SGD Opava
20 Orlická Valentýna 2017 SGD Opava
21 Quittek Tadeáš 2019 SGD Opava
22 Sobol Pavel 2017 SGD Opava
23 Vágnerová Vivien 2018 SGD Opava
24 Víchová Julie 2018 SGD Opava
25 Vrbická Klára 2018 SGD Opava
26 Vyležíková Klára 2018 SGD Opava
27 Zach David 2017 SGD Opava
28 Abrahamčíková Nela 2017 SGD Opava
29 Andree David 2018 SGD Opava
30 Blaschke Helena 2018 SGD Opava
31 Březinová Ema 2018 SGD Opava
32 Cahel Marek 2017 SGD Opava
33 Cahel Šimon 2017 SGD Opava
34 Drašák Daniel 2018 SGD Opava
35 Dulavová Eliška 2017 SGD Opava
36 Dušková Lea 2017 SGD Opava
37 Hájková Barbora 2018 SGD Opava
38 Hendrychová Veronika 2018 SGD Opava
39 Hlaváčková Kimi 2017 SGD Opava
40 Hrušková Karolína 2018 SGD Opava
41 Hrušková Natálie 2018 SGD Opava
42 Huszárová Marie 2018 SGD Opava
43 Klabanová Sára 2017 SGD Opava
44 Komárek Robert 2017 SGD Opava
45 Korbelová Anežka 2018 SGD Opava
46 Kořistková Laura 2018 SGD Opava
47 Kotík Michal 2017 SGD Opava
48 Krmášek Karel 2017 SGD Opava
49 Kubánek Marek 2017 SGD Opava
50 Kubný Šimon 2017 SGD Opava
51 Kubný Štěpán 2018 SGD Opava
52 Kukolová Zoe 2017 SGD Opava
53 Kuzník Ondřej 2017 SGD Opava
54 Laníková Hana 2018 SGD Opava
55 Liška Štěpán 2018 SGD Opava
56 Stanke Elena 2018 SGD Opava
57 Suchánková Marlen 2017 SGD Opava
58 Šindlerová Aneta 2018 SGD Opava
59 Škrobánková Adéla 2017 SGD Opava
60 Špičková Marie 2018 SGD Opava Špičkovi
61 Solichová Ella 2018 SGD Opava
62 Stalmachová Tereza 2018 SGD Opava