Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Dráček

 1.10.2017
 pořadatel: Pražský gymnastický svaz
Stáhnout výsledky

Kategorie 2A roč. 2008-2009

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla Celkem
1. Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 3.000 9.200 0.000 12.200 3.000 9.550 0.000 12.550 24.750
2. Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek 3.000 9.430 0.000 12.430 3.000 9.300 0.000 12.300 24.730
3. Pospíšilová Lea 2008 GYM Dobřichovice Kudličková, Mrázová, Halounková 3.000 9.000 0.000 12.000 3.000 9.400 0.000 12.400 24.400
4. Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová 3.000 8.930 0.000 11.930 3.000 9.350 0.000 12.350 24.280
4. Procházková Linda 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 3.000 9.130 0.000 12.130 3.000 9.150 0.000 12.150 24.280
6. Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 3.000 9.170 0.000 12.170 3.000 9.100 0.000 12.100 24.270
7. Arazimová Denise 2008 SK Hradčany Opočenská 3.000 8.630 0.000 11.630 3.000 9.500 0.000 12.500 24.130
8. Gýnová Adriana 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 3.000 8.630 0.000 11.630 3.000 9.400 0.000 12.400 24.030
9. Novotná Amálie 2008 GYM Dobřichovice Kudličková, Mrázová, Halounková 3.000 8.700 0.000 11.700 3.000 9.300 0.000 12.300 24.000
10. Hanzálková Anežka 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 3.000 8.730 0.000 11.730 3.000 9.150 0.000 12.150 23.880
11. Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová 3.000 8.570 0.000 11.570 3.000 9.250 0.000 12.250 23.820
12. Navrátilová Anna 2008 SK Hradčany Opočenská 3.000 8.300 0.000 11.300 3.000 9.350 0.000 12.350 23.650
13. Albrechtová Stela 2009 GYM Dobřichovice Kudličková, Mrázová, Halounková 3.000 8.630 0.000 11.630 3.000 9.000 0.000 12.000 23.630
14. Csernyanszká Veronika 2008 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 3.000 8.930 0.000 11.930 3.000 8.600 0.000 11.600 23.530
15. Koubová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Waraus 3.000 8.330 0.000 11.330 3.000 9.150 0.000 12.150 23.480
16. Koudelková Magdaléna 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 3.000 8.370 0.000 11.370 3.000 8.950 0.000 11.950 23.320
17. Tesařová Nikola 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá 3.000 8.300 0.000 11.300 3.000 8.800 0.000 11.800 23.100
17. Šilhavíková Viktorie 2009 SK Hradčany Opočenská 3.000 7.900 0.000 10.900 3.000 9.200 0.000 12.200 23.100
19. Šantorová Martina 2009 GYM Dobřichovice Kudličková, Mrázová, Halounková 3.000 8.230 0.000 11.230 3.000 8.850 0.000 11.850 23.080
20. Škripko Agáta 2008 SK Hradčany Lhotová, Štefankova, Opoč 3.000 8.070 0.000 11.070 3.000 9.000 0.000 12.000 23.070
21. Hrušková Tereza 2009 TJ Tourist Říčany Jechová 1.500 9.670 0.000 11.170 3.000 8.500 0.000 11.500 22.670
22. Matoušová Kristýna 2008 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 3.000 7.300 0.000 10.300 3.000 9.200 0.000 12.200 22.500
23. Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 3.000 7.630 0.000 10.630 3.000 8.800 0.000 11.800 22.430
24. Puldová Johana 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 3.000 8.330 0.000 11.330 2.000 8.750 0.000 10.750 22.080
25. Čermáková Natálie 2009 GYM Dobřichovice Kudličková, Mrázová, Halounková 3.000 7.400 0.000 10.400 3.000 8.650 0.000 11.650 22.050
26. Kolitschová Anna 2008 TJ Avia Čakovice kolektiv 3.000 7.370 0.000 10.370 3.000 8.400 0.000 11.400 21.770
27. Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá 3.000 7.430 0.000 10.430 2.000 6.800 0.000 8.800 19.230

zpět na detail závodu