Na hlavní obsah

Klaudie Hynek


Ročník:2008
Město:Ostrava
Trenér:Hynek, Hájková
Oddíl: Gymnastický klub Vítkovice, z.s. (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
29.1.2022 Novoroční pohár družstev ve Frenštátě pod Radhoštěm. SGZ I. kategorie VS5B - jednotlivci. 3.
29.1.2022 Novoroční pohár družstev ve Frenštátě pod Radhoštěm. SGZ I. kategorie, VS5 B. 1.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. LIGA - jednotlivkyně 13.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 7.
20.11.2021 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ Jednotlivkyně dle FIG 8.
13.11.2021 Přebor města Ostravy SGZ I. liga 1.
18.9.2021 PŘEBOR MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE SGZ VS 4A 2.
11.9.2021 Přebor města Ostravy SGZ VS4 A 1.
6.6.2021 Závod jednotlivkyň kategorie VS3B SGZ VS3B 1.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga - jednotlivkyně 26.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 13.
23.11.2019 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy) SGZ II. liga 1.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 3. kategorie 8.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 3.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS4B (žákyně B) 2.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 4B 1.
23.2.2019 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Starší žákyně B – ročníky 2006 – 2008 1.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Mladší II 1.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 63.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 10.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ II. liga 2.
26.10.-27.10.2018 SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C SGZ žákyně C 2.
6.5.2018 SG Přebor města Ostravy SGZ VS 4C (žákyně C) 1.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Mladší II A 2.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 1.
27.10.-28.10.2017 SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C SGZ mladší žákyně C 1.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ IV. mladší žákyně 2.
1.10.2017 Dráček SGZ Kategorie 2A roč. 2008-2009 2.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Mladší žákyně 8.
22.1.2017 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ MIMI +A 1.
12.11.2016 Přebor města Ostravy SGŽ SGZ Mladší žákyně B 0.
16.10.2016 BabyGym Cup SGZ III. mladší žákyně 1.
2.10.2016 Dráček SGZ Kategorie A roč. 2007-2008 1.
1.5.2016 Hledáme nové talenty a Memoriál Olgy Effenbergrové SGZ Memoriál Olgy Effenbergrové 3.
1.5.2016 Hledáme nové talenty a Memoriál Olgy Effenbergrové SGZ Memoriál Olgy Effenbergrové - jednotlivkyně 4.
24.1.2016 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Mimi+ 2.
28.11.2015 Přebor města Ostravy SGZ Mladší žákyně 7-9 let 0.
14.11.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ mladší žákyně družstva 2.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ III.kategorie 2.
24.10.2015 Vítkovice Cup 2015 SGZ žákyně B 16.
18.10.2015 Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie II. nar. 2008-2009 2.
21.6.2015 Putovní Váza Horních Počernic SGZ mladší žákyně 4.
17.5.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ Základní stupeň 7-9 let 2.
Datum Závod
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV