Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A)

 19.5.2018
 pořadatel: Gymnastická hala TJ Bohemians Praha
Stáhnout výsledky

VS4A (kadetky)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 3.700 8.600 0.000 12.300 1.300 8.400 0.000 9.700 3.900 8.800 0.000 12.700 2.600 8.150 0.000 10.750 45.450
2. Makovičková Patricie 2007 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. skupina trenerů 4.200 8.070 0.000 12.267 2.200 8.350 0.000 10.550 4.600 6.250 0.000 10.850 4.200 6.950 0.000 11.150 44.817
3. Chaloupková Denisa 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. skupina trenerů 3.700 8.500 0.000 12.200 1.200 7.850 0.000 9.050 4.000 7.800 0.000 11.800 3.500 6.850 0.000 10.350 43.400
4. Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko 3.700 6.670 0.000 10.367 1.600 8.650 0.000 10.250 4.200 7.500 0.000 11.700 2.900 7.950 0.000 10.850 43.167
5. Procházková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.200 0.300 11.600 2.100 7.250 0.000 9.350 4.200 7.000 0.000 11.200 3.300 7.200 0.000 10.500 42.650
6. Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.500 8.230 0.300 11.433 1.000 8.100 0.000 9.100 3.500 7.400 0.000 10.900 3.100 7.750 0.000 10.850 42.283
7. Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 2.800 8.670 0.000 11.467 1.000 7.250 0.000 8.250 3.400 7.650 0.000 11.050 3.000 8.200 0.000 11.200 41.967
8. Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.800 8.000 0.000 10.800 1.300 7.450 0.000 8.750 3.800 7.200 0.100 10.900 3.300 7.700 0.000 11.000 41.450
9. Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 2.800 8.430 0.000 11.233 0.900 7.500 0.000 8.400 3.500 6.400 0.000 9.900 3.300 8.200 0.000 11.500 41.033
10. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 2.000 7.870 0.000 9.867 0.800 7.600 0.000 8.400 3.600 7.200 0.000 10.800 3.000 8.450 0.000 11.450 40.517
11. Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 2.800 7.800 0.000 10.600 1.100 7.650 0.000 8.750 3.700 6.050 0.000 9.750 3.400 7.250 0.000 10.650 39.750
12. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 2.000 8.470 0.000 10.467 1.000 7.750 0.000 8.750 3.400 5.200 0.100 8.500 2.900 8.150 0.000 11.050 38.767
13. Hofmanová Markéta 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 2.800 8.300 0.000 11.100 1.200 6.700 0.000 7.900 4.300 5.200 0.000 9.500 3.000 6.950 0.000 9.950 38.450
14. Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 2.000 8.430 0.000 10.433 0.900 6.850 0.000 7.750 3.500 6.000 0.000 9.500 2.300 6.600 0.000 8.900 36.583
15. Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín MUDr. Taftlová 3.500 6.800 0.000 10.300 0.800 6.350 0.000 7.150 3.100 5.650 0.000 8.750 2.300 6.300 0.000 8.600 34.800
16. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.800 7.530 0.000 10.333 0.700 6.350 4.000 3.050 2.700 7.950 0.000 10.650 2.700 7.650 0.000 10.350 34.383
17. Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko 0.000 0.000 0.000 0.000 1.200 8.350 0.000 9.550 2.200 7.550 4.000 5.750 0.000 0.000 0.000 0.000 15.300

zpět na detail závodu