Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje

 25.11.2017
 pořadatel: Ostrava
Stáhnout výsledky

JEDNOTLIVKYNĚ - II. LIGA

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.500 9.200 0.000 12.700 1.400 6.400 0.000 7.800 3.400 7.850 0.000 11.250 3.800 7.950 0.000 11.750 43.500
2. Němcová Nikol 2002 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 8.400 0.000 11.200 2.000 7.350 0.000 9.350 3.500 7.850 0.000 11.350 3.300 8.050 0.000 11.350 43.250
3. Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová 2.000 9.400 0.000 11.400 2.600 6.550 0.000 9.150 3.800 6.100 0.000 9.900 3.000 8.050 0.000 11.050 41.500
4. Gryčová Eliška 2006 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 8.800 0.000 10.800 2.000 6.900 0.000 8.900 3.500 7.900 0.000 11.400 2.400 7.950 0.000 10.350 41.450
4. Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 9.350 0.000 11.350 2.000 7.350 0.000 9.350 2.600 7.400 0.000 10.000 2.900 7.850 0.000 10.750 41.450
6. Jeličová Sabina 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 8.300 0.000 11.100 1.900 7.600 0.000 9.500 3.300 5.300 0.000 8.600 3.500 7.950 0.000 11.450 40.650
7. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 2.000 9.050 0.000 11.050 1.500 7.300 0.000 8.800 3.600 7.050 0.000 10.650 2.700 7.150 0.000 9.850 40.350
8. Goršanová Zuzana 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 8.450 0.000 11.250 1.900 7.200 0.000 9.100 3.200 6.600 0.000 9.800 2.800 7.150 0.000 9.950 40.100
9. Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 2.000 8.550 0.000 10.550 1.300 7.650 0.000 8.950 2.800 7.100 0.000 9.900 2.200 8.000 0.000 10.200 39.600
10. Takáčová Kateřina 2006 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.000 8.650 0.000 10.650 1.900 7.050 0.000 8.950 3.400 5.600 0.000 9.000 2.600 7.600 0.000 10.200 38.800
11. Schindlerová Petra 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 8.600 0.000 11.400 1.900 5.850 0.000 7.750 2.900 5.600 0.000 8.500 2.800 6.950 0.000 9.750 37.400
12. Vana Nikki 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.000 8.550 0.000 10.550 1.200 5.700 2.000 4.900 3.600 7.450 0.000 11.050 3.100 7.100 0.000 10.200 36.700
13. Jeličová Brigita 2000 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.000 8.300 0.000 10.300 2.100 6.050 0.000 8.150 2.900 5.450 0.000 8.350 2.800 6.950 0.000 9.750 36.550
14. Šenková Karolína 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.000 8.650 0.000 10.650 1.900 5.600 0.000 7.500 2.300 5.200 0.000 7.500 2.300 5.600 0.000 7.900 33.550
15. Žáková Winona 2005 GK Vítkovice Prutkayová 2.000 9.500 0.000 11.500 2.800 7.250 0.000 10.050 3.900 6.950 0.000 10.850 0.000 0.000 0.000 0.000 32.400
16. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.800 8.150 0.000 10.950 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 6.950 0.000 9.850 3.500 8.050 0.000 11.550 32.350
17. Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 8.600 0.000 10.600 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 8.300 0.000 11.000 2.400 7.950 0.000 10.350 31.950
18. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.300 7.550 0.000 8.850 3.600 7.900 0.000 11.500 2.800 8.300 0.000 11.100 31.450
19. Petrová Eliška 1999 GK Vítkovice Grmelová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 7.850 0.000 9.750 2.500 6.800 0.000 9.300 2.800 7.400 0.000 10.200 29.250
20. Pszczolková Natálie 2004 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.300 7.800 0.000 9.100 2.400 7.550 0.000 9.950 2.400 7.700 0.000 10.100 29.150
20. Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 7.400 0.000 8.800 3.500 6.600 0.000 10.100 2.100 8.150 0.000 10.250 29.150
22. Pavlasová Kateřina 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.000 9.050 0.000 11.050 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 6.050 0.000 8.950 2.700 6.250 0.000 8.950 28.950
23. Šenková Nikola 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 2.000 9.000 0.000 11.000 1.000 7.700 2.000 6.700 2.600 8.400 0.000 11.000 0.000 0.000 0.000 0.000 28.700
24. Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 2.000 8.900 0.000 10.900 1.200 7.400 2.000 6.600 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 7.050 0.000 9.650 27.150
25. Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek 2.800 9.250 0.000 12.050 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.700 0.000 10.400 22.450
26. Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 2.000 9.250 0.000 11.250 2.100 6.950 0.000 9.050 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 20.300
27. Paszová Klára 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 8.950 0.000 10.950 1.500 7.350 0.000 8.850 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 19.800
28. Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Grmelová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.300 7.150 0.000 8.450 3.000 6.400 0.000 9.400 0.000 0.000 0.000 0.000 17.850
29. Štelclová Klára 1999 GK Vítkovice Grmelová 3.000 8.900 0.000 11.900 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 11.900
30. Murinová Petra 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000

zpět na detail závodu