Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

 13.5.2018
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

VS1A - kvalifikace

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 10.000 9.500 0.000 19.500 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.450 0.000 17.450 73.900
1. Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová 10.000 9.250 0.000 19.250 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.350 0.000 17.350 73.900
3. Měřinská Beata 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Pospíšilová 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 7.700 0.000 17.700 72.100
4. Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Borovanská 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 8.400 0.000 18.400 9.800 7.550 0.000 17.350 71.650
5. Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Novotná I., Konečný Mi 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 8.150 0.000 18.150 9.800 5.950 0.000 15.750 71.150
6. Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 10.000 9.250 0.000 19.250 10.000 8.500 0.000 18.500 8.500 6.700 0.000 15.200 10.000 7.450 0.000 17.450 70.400
7. Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.750 0.000 18.750 8.500 7.950 0.000 16.450 10.000 6.350 0.000 16.350 70.150
8. Jenšíková Valentýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Pospíšilová 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 9.000 0.000 19.000 8.500 7.300 0.000 15.800 10.000 6.450 0.000 16.450 70.000
9. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Chroustová, Kollingerová 10.000 9.450 0.000 19.450 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 6.850 0.000 16.850 9.000 5.950 0.000 14.950 69.350
10. Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Chroustová, Kollingerová 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 8.450 0.000 18.450 8.500 7.300 0.000 15.800 9.800 5.800 0.000 15.600 68.100
10. Stupková Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Pospíšilová 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 7.250 0.000 17.250 8.500 8.350 0.000 16.850 9.000 6.150 0.000 15.150 68.100
12. Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 7.850 0.000 17.850 8.500 7.350 0.000 15.850 8.500 6.250 0.000 14.750 67.200
13. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 8.250 0.000 18.250 7.500 6.850 0.000 14.350 9.000 5.800 0.000 14.800 66.300
13. Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany Lipšanova 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.950 0.000 17.950 8.500 7.050 0.000 15.550 8.800 6.150 0.000 14.950 66.550
14. Dagan Sophie Anna 2010 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.150 0.000 17.150 8.500 7.250 0.000 15.750 9.800 5.350 0.000 15.150 66.250
15. Vališová Luisa 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Borovanská 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.150 0.000 17.150 9.000 4.250 0.000 13.250 66.250
16. Kratochvílová Aneta 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Pospíšilová 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 8.000 0.000 18.000 8.500 7.250 0.000 15.750 9.800 5.550 0.000 15.350 66.150
17. Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.700 0.000 17.700 7.500 5.650 0.000 13.150 10.000 6.400 0.000 16.400 64.850
18. Hajleková Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Pospíšilová 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 7.900 0.000 17.900 7.500 6.150 0.000 13.650 6.500 4.750 0.000 11.250 59.900
19. Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 7.050 0.000 17.050 7.500 5.050 0.000 12.550 8.000 4.250 0.000 12.250 59.900
19. Hlaváčková Sofie 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 7.450 0.000 17.450 7.500 4.750 0.300 11.950 8.000 4.000 0.500 11.500 57.650

zpět na detail závodu