Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Oblastní přebor Prahy

 3.5.2015
 pořadatel: Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

mladší žákyně VS1

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 6.000 9.250 0.000 15.250 6.800 8.950 0.000 15.750 7.100 9.350 0.000 16.450 7.400 8.850 0.000 16.250 63.700
2. Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 6.000 8.600 0.000 14.600 6.800 9.200 0.000 16.000 7.100 9.350 0.000 16.450 7.400 8.900 0.000 16.300 63.350
3. Prokopová Claudia 2007 AC Sparta Praha Hana Humlová,Hana Dvořáková 6.000 9.100 0.000 15.100 6.800 8.550 0.000 15.350 7.200 8.550 0.000 15.750 7.400 9.200 0.000 16.600 62.800
4. Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 8.900 0.000 14.900 7.200 9.250 0.000 16.450 7.400 8.800 0.000 16.200 61.950
5. Hrabáková Emily 2008 AC Sparta Praha Hana Humlová,Hana Dvořáková 6.000 8.500 0.000 14.500 6.800 8.150 0.000 14.950 6.300 8.800 0.000 15.100 7.400 8.800 0.000 16.200 60.750
6. Popelka Klára 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 6.000 9.100 0.000 15.100 7.000 7.850 0.000 14.850 6.300 8.300 0.000 14.600 7.200 8.200 0.000 15.400 59.950
7. Divoká Denisa 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 6.000 7.700 0.000 13.700 6.000 8.350 0.000 14.350 6.900 8.900 0.000 15.800 7.400 8.250 0.000 15.650 59.500
8. Nekvasilová Zuzana 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 6.000 8.450 0.000 14.450 6.800 8.550 0.000 15.350 6.300 8.500 0.000 14.800 6.700 7.950 0.000 14.650 59.250
9. Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.200 0.000 14.200 7.200 7.750 0.000 14.950 58.500
10. Pokorná Veronika 2006 AC Sparta Praha Hana Humlová 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 8.100 0.000 14.100 6.100 8.550 0.000 14.650 6.900 8.350 0.000 15.250 58.100
11. Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.350 0.000 14.350 6.200 7.350 0.000 13.550 6.700 8.300 0.000 15.000 57.900
12. Pinkavová Tereza 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 6.000 7.550 0.000 13.550 6.000 8.000 0.000 14.000 6.800 8.950 0.000 15.750 6.900 7.100 0.000 14.000 57.300
13. Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 7.850 0.000 13.850 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.200 0.000 14.200 6.700 8.000 0.000 14.700 57.250
14. Bartůšková Nicol 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 8.150 0.000 14.150 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 8.750 0.000 14.750 6.200 7.900 0.000 14.100 57.200
15. Sýkorová Ema 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 7.100 0.000 13.100 6.000 8.650 0.000 14.650 6.200 8.200 0.000 14.400 6.400 8.200 0.000 14.600 56.750
15. Nosková Kateřina 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 8.150 0.000 14.150 6.200 8.450 0.000 14.650 6.900 7.750 1.000 13.650 56.750
17. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 8.100 0.000 14.100 5.000 7.500 0.000 12.500 6.500 8.200 0.000 14.700 55.400
18. Jeřábková Nikol 2007 TJ Sokol Žižkov II Pospíšilová 6.000 8.050 0.000 14.050 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 7.250 0.000 13.250 7.000 6.100 0.000 13.100 55.050
19. Košťáková Karolína 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová 6.000 6.750 0.000 12.750 6.000 8.300 0.000 14.300 5.000 8.250 0.000 13.250 6.700 7.950 0.000 14.650 54.950
20. Vopálenská Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Sýkorová 6.000 8.000 0.000 14.000 6.000 8.800 0.000 14.800 5.300 7.050 0.000 12.350 6.000 7.650 0.000 13.650 54.800
21. Dušková Agáta 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 7.550 0.000 13.550 6.200 8.100 0.000 14.300 6.200 6.300 0.000 12.500 54.700
22. Komínková Tereza 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Rosendorfová, Kadlecová 6.000 7.950 0.000 13.950 6.000 7.850 0.000 13.850 6.000 6.900 0.000 12.900 6.000 7.600 0.000 13.600 54.300
22. Linhartová Antonie 2006 TJ Slovan Praha Bažantová 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 7.650 0.000 13.650 6.000 7.350 0.000 13.350 6.400 7.400 0.000 13.800 54.300
24. Nováková Anežka 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová 6.000 6.250 0.000 12.250 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 8.400 0.000 14.400 6.700 6.350 0.000 13.050 54.000
25. Artamonova Sonya 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 7.400 0.000 13.400 6.000 7.650 0.000 13.650 5.200 7.250 0.000 12.450 6.900 7.500 0.000 14.400 53.900
26. Vajnerová Barbora 2006 TJ Sokol Horní Počernice Sýkorová 6.000 7.250 0.000 13.250 6.000 8.000 0.000 14.000 5.000 7.650 0.000 12.650 6.000 7.950 0.000 13.950 53.850
27. Barrat Dominika 2006 GYMPRA Morysková, Konečný 6.000 7.600 0.000 13.600 6.000 7.100 0.000 13.100 6.000 6.750 0.000 12.750 6.400 7.850 0.000 14.250 53.700
28. Malivánková Tereza 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 7.250 0.000 13.250 6.000 7.000 0.000 13.000 6.700 7.150 0.000 13.850 53.600
29. Drhovská Sára 2008 TJ Bohemians Praha Martina Pavlicová 6.000 7.550 0.000 13.550 6.000 8.200 0.000 14.200 6.200 6.600 0.000 12.800 6.400 6.500 0.000 12.900 53.450
29. Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Kadlecová 6.000 6.350 0.000 12.350 6.000 7.050 0.000 13.050 6.800 8.100 0.000 14.900 6.000 7.150 0.000 13.150 53.450
31. Pilařová Eliška 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 5.800 0.000 11.800 6.000 8.200 0.000 14.200 6.300 7.650 0.000 13.950 5.400 8.000 0.000 13.400 53.350
32. Kučová Lucie 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová 6.000 6.750 0.000 12.750 6.000 6.650 0.000 12.650 6.000 7.850 0.000 13.850 6.700 7.350 0.000 14.050 53.300
33. Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Rosendorfová, Kadlecová 6.000 7.250 0.000 13.250 6.000 7.300 0.000 13.300 6.000 7.350 0.000 13.350 5.000 8.100 0.000 13.100 53.000
34. Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Rosendorfová,Kadlecová 6.000 7.050 0.000 13.050 6.000 7.300 0.000 13.300 6.000 7.750 0.000 13.750 6.200 6.550 0.000 12.750 52.850
35. Caldrová Jana 2006 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana 6.000 6.500 0.000 12.500 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 7.600 0.000 13.600 6.000 7.200 0.000 13.200 52.800
36. Mašková Viktorie 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 7.850 0.000 13.850 6.000 7.450 0.000 13.450 6.200 5.600 0.000 11.800 7.000 6.400 0.000 13.400 52.500
37. Zelenay Simona 2007 TJ Sokol Horní Počernice Sýkorová 6.000 7.850 0.000 13.850 6.000 7.350 0.000 13.350 5.000 5.550 0.000 10.550 6.700 7.800 0.000 14.500 52.250
38. Klinecka Amálie 2006 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 7.650 0.000 13.650 5.000 6.550 0.000 11.550 6.200 7.000 0.000 13.200 52.200
39. Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 6.000 7.750 0.000 13.750 6.000 8.200 0.000 14.200 5.000 6.550 0.000 11.550 6.500 6.050 0.000 12.550 52.050
40. Lišková Kristýna 2008 AC Sparta Praha Hana Humlová 6.000 6.300 0.000 12.300 6.000 6.350 0.000 12.350 6.000 7.500 0.000 13.500 6.200 7.650 0.000 13.850 52.000
41. Kopáčková Klára 2006 GYMPRA Novotná, Konečná 6.000 6.950 0.000 12.950 6.000 7.150 0.000 13.150 6.000 6.950 0.000 12.950 6.400 6.500 0.000 12.900 51.950
42. Bohuňková Tereza 2006 SK Hradčany Panský, Opočenská 6.000 7.650 0.000 13.650 6.000 7.900 0.000 13.900 6.000 5.400 0.000 11.400 6.200 6.750 0.000 12.950 51.900
43. Bultová Sophie 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice Pracnová,Schwarzová 6.000 7.400 0.000 13.400 6.000 8.100 0.000 14.100 5.200 7.050 0.000 12.250 6.000 5.750 0.000 11.750 51.500
43. Čurdová Kristýna 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice Pracnová,Schwarzová 6.000 7.300 0.000 13.300 6.000 7.050 0.000 13.050 6.000 7.050 0.000 13.050 6.000 6.100 0.000 12.100 51.500
45. Petržíková Ema 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová 6.000 7.000 0.000 13.000 6.000 7.900 0.000 13.900 5.000 6.150 0.000 11.150 6.000 7.150 0.000 13.150 51.200
46. Bicanová Lucie 2006 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana 6.000 6.950 0.000 12.950 6.000 7.250 0.000 13.250 6.000 6.700 0.000 12.700 5.200 6.400 0.000 11.600 50.500
47. Pokorná Tereza 2007 AC Sparta Praha Hana Humlová 6.000 6.950 0.000 12.950 6.000 7.900 0.000 13.900 5.000 5.850 0.000 10.850 6.000 6.300 0.000 12.300 50.000
48. Verešová Eliška 2006 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová 6.000 7.550 0.000 13.550 6.000 5.750 0.000 11.750 5.000 6.800 0.000 11.800 6.200 6.500 0.000 12.700 49.800
49. Benedetti Nicoleta 2007 AC Sparta Praha Hana Humlová 6.000 5.950 0.000 11.950 6.000 7.300 0.000 13.300 5.300 6.150 0.000 11.450 5.400 7.650 0.000 13.050 49.750
50. Chmelařová Hana 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice Pracnová,Schwarzová 6.000 7.000 0.000 13.000 6.000 6.500 0.000 12.500 6.000 6.450 0.000 12.450 6.000 5.650 0.000 11.650 49.600
51. Sytenská Anna 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 5.050 0.000 11.050 6.000 7.000 0.000 13.000 5.000 5.700 0.000 10.700 6.200 6.400 0.000 12.600 47.350
52. Zelenková Sára 2006 AC Sparta Praha Dominika Dymáková 0.000 0.000 0.000 0.000 4.500 6.250 1.000 9.750 4.000 4.000 0.000 8.000 4.400 6.450 0.000 10.850 28.600

zpět na detail závodu