Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ, SGM Dráček

 6.10.2018
 pořadatel: Pražský gymnastický svaz
Stáhnout výsledky

Kategorie 2B roč. 2009-2010

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Menšíková Evelína 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 9.400 0.000 13.400 4.000 9.100 0.000 13.100 26.500
2. Salvét Maya 2009 TJ Doksy Klimešová, Tichá 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 9.100 0.000 13.100 4.000 9.050 0.000 13.050 26.150
3. Fialová Jana 2010 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.550 0.000 12.550 4.000 9.250 0.000 13.250 25.800
4. Ludvíková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Vašutová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.700 0.000 12.700 4.000 8.950 0.000 12.950 25.650
4. Králová Anežka 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 9.150 0.000 13.150 4.000 8.500 0.000 12.500 25.650
6. Slobodová Kamila 2010 TJ Tourist Říčany Vašutová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.650 0.000 12.650 4.000 8.950 0.000 12.950 25.600
6. Blažková Anna 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.450 0.000 12.450 4.000 9.150 0.000 13.150 25.600
8. Hrubá Karolína 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.600 0.000 12.600 4.000 8.750 0.000 12.750 25.350
9. Motlíčková Anna 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.650 0.000 12.650 4.000 8.500 0.000 12.500 25.150
10. Krojidlová Nela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.850 0.000 12.850 4.000 8.250 0.000 12.250 25.100
11. Hršelová Anna 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klimentová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.950 0.000 12.950 4.000 8.100 0.000 12.100 25.050
12. Shetelia Kristina 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.300 0.000 12.300 4.000 8.700 0.000 12.700 25.000
13. Kubešová Rozárka 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 9.000 0.000 13.000 4.000 7.900 0.000 11.900 24.900
14. Eichlerová Nela 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorna 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 9.050 0.000 13.050 3.000 8.750 0.000 11.750 24.800
15. Semelková Nikola 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.800 0.000 12.800 3.000 8.600 0.000 11.600 24.400
16. Moravcová Ema 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klimentová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.300 0.000 12.300 4.000 8.050 0.000 12.050 24.350
17. Šejvlová Kateřina 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková, Mrázová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.550 0.000 12.550 3.000 8.750 0.000 11.750 24.300
17. Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.300 0.000 12.300 4.000 8.000 0.000 12.000 24.300
19. Fichtnerová Nelly 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klimentová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.200 0.000 12.200 4.000 8.050 0.000 12.050 24.250
20. Štěpánková Daniela 2010 K-sport-gym Černošice Mrázová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.950 0.000 11.950 4.000 8.150 0.000 12.150 24.100
21. Králová Róza 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.500 0.000 11.500 4.000 8.450 0.000 12.450 23.950
22. Reš Beáta 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.000 0.000 12.000 4.000 7.900 0.000 11.900 23.900
23. Vinogradová Žasmina 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.500 0.000 12.500 4.000 7.350 0.000 11.350 23.850
24. Šporková Elen 2010 T.J. Sokol Všetaty 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.250 0.000 12.250 4.000 7.450 0.000 11.450 23.700
24. Vebrová Viktorie 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.150 0.000 12.150 4.000 7.550 0.000 11.550 23.700
26. Tichavská Viktorka 2010 Hvězdičky Kudličková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.750 0.000 11.750 4.000 7.800 0.000 11.800 23.550
26. Štocková Viktorie 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.450 0.000 12.450 3.000 8.100 0.000 11.100 23.550
26. Nejedlá Veronika 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.500 0.000 11.500 4.000 8.050 0.000 12.050 23.550
26. Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Waraus 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.100 0.000 12.100 4.000 7.450 0.000 11.450 23.550
30. Nohejlová Eliška 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.100 0.000 12.100 4.000 7.300 0.000 11.300 23.400
31. Tudžaroffová Justýna 2010 Hvězdičky Kudličková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.800 0.000 11.800 4.000 7.450 0.000 11.450 23.250
31. Barešová Aneta 2009 GT Šestajovice Polákovi, Kebrtová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.300 0.000 12.300 3.000 7.950 0.000 10.950 23.250
33. Hampejsková Laura 2010 T.J. Sokol Všetaty 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.050 0.000 12.050 3.000 8.100 0.000 11.100 23.150
34. Kubíková Sofie 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.850 0.000 11.850 3.000 8.250 0.000 11.250 23.100
35. Vebrová Amálie 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.700 0.000 11.700 4.000 7.300 0.000 11.300 23.000
36. Hozáková Lucie 2010 Hvězdičky Kudličková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.100 0.000 12.100 3.000 7.800 0.000 10.800 22.900
37. Trávníčková Adéla 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.100 0.000 12.100 3.000 7.650 0.000 10.650 22.750
38. Kurfürstová Klára 2010 SK Hradčany Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.750 0.000 11.750 3.000 7.800 0.000 10.800 22.550
39. Barcalová Natálie 2009 T.J. Sokol Všetaty 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.800 0.000 11.800 3.000 7.600 0.000 10.600 22.400
40. Kříčková Sára 2009 K-sport-gym Černošice Mrázová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.600 0.000 11.600 3.000 7.650 0.000 10.650 22.250
41. Matová Barbora 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.200 0.000 11.200 3.000 7.950 0.000 10.950 22.150
42. Zoulová Aneta 2010 T.J. Sokol Všetaty 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.050 0.000 11.050 3.000 7.500 0.000 10.500 21.550
43. Benešová Adéla 2010 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.100 0.000 10.100 3.000 7.700 0.000 10.700 20.800
44. Paclíková Michaela 2010 K-sport-gym Černošice Mrázová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 6.100 0.000 10.100 3.000 7.600 0.000 10.600 20.700
45. Toulcová Sofie 2010 Hvězdičky Kudličková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.050 0.000 10.050 3.000 7.550 0.000 10.550 20.600
46. Heřmánková Stella 2009 K-sport-gym Černošice Mrázová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.250 0.000 10.250 2.000 7.400 0.000 9.400 19.650
47. Kořínková Linda 2010 K-sport-gym Černošice Mrázová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.550 0.000 9.550 3.000 7.000 0.000 10.000 19.550

zpět na detail závodu