Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGZ Baby Gym Cup

 21.10.2018
 pořadatel: Ostrava
Stáhnout výsledky

V. Starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Prutkayová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.500 8.950 0.000 12.450 3.300 8.600 0.100 11.800 24.250
2. Cibulcová Nikola 2007 TJ Prostějov Ponížilová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 8.550 0.000 11.950 3.100 9.100 0.000 12.200 24.150
3. Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 8.650 0.000 11.850 3.100 9.000 0.000 12.100 23.950
4. Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 8.100 0.000 11.700 3.400 8.800 0.000 12.200 23.900
5. Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 8.650 0.000 12.050 3.300 8.450 0.000 11.750 23.800
6. Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 8.200 0.000 11.600 3.100 8.950 0.000 12.050 23.650
7. Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Kaczorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 8.000 0.000 11.100 3.100 8.800 0.000 11.900 23.000
8. Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 8.200 0.000 11.300 3.000 8.500 0.000 11.500 22.800
9. Paraska Anna 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.500 7.900 0.000 11.400 3.000 8.350 0.000 11.350 22.750
10. Krausová Kateřina 2007 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 8.200 0.000 11.400 3.200 7.850 0.000 11.050 22.450
11. Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Ponížilová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.350 0.000 11.350 3.000 8.000 0.000 11.000 22.350
12. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 8.050 0.000 11.150 2.800 8.250 0.000 11.050 22.200
13. Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.600 0.000 10.500 3.000 8.550 0.000 11.550 22.050
14. Murinová Petra 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.350 0.000 10.350 3.100 8.400 0.000 11.500 21.850
14. Bronclíková Tereza 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 7.800 0.000 10.400 3.000 8.450 0.000 11.450 21.850
16. Kocourková Soňa 2007 GK Vítkovice Uhrová, Valová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 7.950 0.000 11.050 3.000 7.700 0.000 10.700 21.750
16. Martincová Nela 2008 SK UP Olomouc Martina Vavroušková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 7.450 0.000 10.550 2.900 8.300 0.000 11.200 21.750
18. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.600 0.000 10.600 2.900 8.350 0.500 10.750 21.350
19. Diňová Amélie Anděla 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.250 0.000 9.950 2.900 7.950 0.000 10.850 20.800
20. Horsinková Hanka 2008 GK Vítkovice Kaczorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 7.400 0.000 10.500 3.000 7.250 0.000 10.250 20.750
21. Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Uhrová, Valová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 7.000 0.000 9.600 2.900 8.150 0.000 11.050 20.650
22. Diňová Berenika 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová, Veselá 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.500 6.750 0.000 10.250 3.000 7.200 0.000 10.200 20.450
23. Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 7.050 0.000 10.850 3.300 6.150 0.000 9.450 20.300
24. Marcoňová Elen 2006 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 6.750 0.000 9.950 2.600 7.700 0.000 10.300 20.250
25. Paraska Marie 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 6.300 0.000 9.600 3.000 7.550 0.000 10.550 20.150
26. Zaoralová Nikol 2007 KSG SK Přerov Marčáková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 6.450 0.000 9.550 3.000 7.500 0.000 10.500 20.050
27. Kotasová Nikol 2008 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.050 0.000 10.650 2.500 6.850 0.000 9.350 20.000
28. Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 6.400 0.000 8.900 2.900 7.950 0.000 10.850 19.750
29. Blahutová Terezia 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.300 6.400 0.000 8.700 2.900 8.350 0.500 10.750 19.450
30. Kalužíková Ema 2008 GK Vítkovice Kaczorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.600 7.350 0.000 8.950 2.800 7.450 0.500 9.750 18.700
31. Kempná Kateřina 2008 GK Vítkovice Kaczorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 6.350 0.000 8.250 2.300 8.350 0.500 10.150 18.400
32. Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová, Uhrová, Válová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.600 0.000 8.600 2.200 7.550 0.000 9.750 18.350
33. Ferčáková Laura 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 5.500 0.000 7.600 2.900 8.100 0.500 10.500 18.100
34. Krejčí Amálie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 4.950 0.000 7.850 2.900 7.800 0.500 10.200 18.050
35. Pomiklová Patricie 2008 GK Vítkovice Kaczorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.100 6.750 0.000 7.850 2.900 7.400 0.500 9.800 17.650
35. Pomiklová Valerie 2008 GK Vítkovice Kaczorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.200 6.750 0.000 7.950 2.400 7.300 0.000 9.700 17.650
37. Wagnerová Zuzana 2007 GK Vítkovice Uhrová, Valová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 6.100 0.000 8.600 2.300 7.100 0.500 8.900 17.500
38. Marinovová Viktorie 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.700 5.250 0.000 6.950 2.400 7.900 0.500 9.800 16.750

zpět na detail závodu