Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - BabyGym Cup 2015

 25.10.2015
 pořadatel: GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

III.kategorie

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Linda Gálová 2008 KSG Rosice Procházková, Blatecká 2.500 9.150 0.000 11.650 2.500 9.200 0.000 11.700 23.350
2. Klaudie Hynek 2008 GK Vítkovice Hynek 2.500 9.200 0.000 11.700 2.500 9.000 0.000 11.500 23.200
3. Gabriela Macháčková 2008 Gymnastický klub Šumperk Urbanová Silvie 2.500 8.900 0.000 11.400 2.500 9.100 0.000 11.600 23.000
4. Gabriela Křížová 2008 KSG Rosice Procházková 2.500 9.150 0.000 11.650 2.000 9.200 0.000 11.200 22.850
5. Štěpánka Pavlicová 2008 Školní klub Uherský Ostro 2.500 8.750 0.000 11.250 2.500 8.700 0.000 11.200 22.450
6. Christina Borková 2008 KSG SK Přerov 2.500 8.550 0.000 11.050 2.500 8.350 0.000 10.850 21.900
7. Terezie Dobiášová 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová 2.500 8.350 0.000 10.850 2.500 8.400 0.000 10.900 21.750
8. Barbora Hlobilová 2008 GK Vítkovice Uhrová 2.500 8.650 0.000 11.150 2.500 8.050 0.000 10.550 21.700
9. Marie Paraska 2008 Gymnastický klub Šumperk Konopová Helena 2.500 8.700 0.000 11.200 2.000 8.250 0.000 10.250 21.450
9. Amélie Anděla Diňová 2008 Gymnastický klub Šumperk Konopová Helena 2.500 8.250 0.000 10.750 2.500 8.200 0.000 10.700 21.450
11. Tereza Gromnicová 2008 GK Vítkovice Hynek 2.500 8.350 0.000 10.850 2.500 7.850 0.000 10.350 21.200
12. Anna Paraska 2008 Gymnastický klub Šumperk Konopová Helena 2.500 8.200 0.000 10.700 2.000 8.300 0.000 10.300 21.000
13. Veronika Šrubařová 2008 T.J. Sokol Moravská Ostra 2.500 8.000 0.000 10.500 2.000 8.200 0.000 10.200 20.700
14. Amélie Šustalová 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová 2.500 8.550 0.000 11.050 2.000 7.350 0.000 9.350 20.400
15. Natálie Papoušková 2008 GK Vítkovice Hynek 2.500 7.900 0.000 10.400 2.500 6.950 0.000 9.450 19.850
16. Laura Cháňová 2008 GK Vítkovice Uhrová 2.500 7.400 0.000 9.900 2.000 7.550 0.000 9.550 19.450
17. Zuzana Klichová 2008 T.J. Sokol Moravská Ostra 2.500 6.550 0.000 9.050 2.000 8.250 0.000 10.250 19.300
17. Veronika Kociánová 2008 GK Vítkovice Uhrová 2.000 7.050 0.000 9.050 2.500 7.750 0.000 10.250 19.300
19. Anna Jurajdová 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm 2.500 7.450 0.000 9.950 2.000 7.100 0.000 9.100 19.050
20. Zuzana Raiskubová 2008 T.J. Sokol Moravská Ostra 2.000 7.000 0.000 9.000 2.000 7.700 0.000 9.700 18.700
21. Lucie Kahánková 2008 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů 2.000 6.800 0.000 8.800 2.500 7.200 0.000 9.700 18.500
22. Tereza Mičanová 2008 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů 2.000 6.850 0.000 8.850 2.000 6.800 0.000 8.800 17.650
23. Olívie Malotová 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm 2.000 6.500 0.000 8.500 2.000 7.100 0.000 9.100 17.600
24. Kristýna Šlachtová 2008 T.J. Sokol Moravská Ostra 2.000 6.350 0.000 8.350 2.000 7.050 0.000 9.050 17.400
25. Eva Juráková 2008 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů 1.500 7.200 0.000 8.700 1.500 6.950 0.000 8.450 17.150
26. Klára Závodná 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová 1.500 5.600 0.000 7.100 2.000 7.650 0.000 9.650 16.750
26. Patricie Bobáčková 2008 T.J. Sokol Moravská Ostra 1.000 6.850 0.000 7.850 1.500 7.400 0.000 8.900 16.750
28. Amálie Vávrová 2008 SG TJ Třinec Jakešová 1.000 6.350 0.000 7.350 2.000 6.700 0.000 8.700 16.050
29. Sofie Ollenderová 2008 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů 1.000 6.850 0.000 7.850 1.500 6.300 0.000 7.800 15.650
30. Adéla Večerková 2008 SG Krnov Komendová 1.500 7.000 0.000 8.500 2.000 5.050 0.000 7.050 15.550
31. Darja Šimůnková 2008 SG Krnov Komendová 1.500 5.100 0.000 6.600 1.500 6.200 0.000 7.700 14.300
32. Simona Kaczorová 2008 GK Vítkovice Mamčářová 0.500 4.600 0.000 5.100 2.000 3.550 0.000 5.550 10.650

zpět na detail závodu