Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál Petra Kouby

 14.12.2019
 pořadatel: České Budějovice
Stáhnout výsledky

IV. liga (podzim ZP ČGF)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Bago, Imbrová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 8.833 0.000 12.233 3.300 8.467 0.000 11.767 24.000
2. Šůnová Laura 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 8.167 0.000 11.567 3.400 8.600 0.000 12.000 23.567
3. Kolbanová Kristýna 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 7.900 0.000 11.700 3.600 8.167 0.000 11.767 23.467
4. Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 8.567 0.000 11.867 3.500 7.967 0.000 11.467 23.333
5. Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.500 0.000 11.500 2.800 7.967 0.000 10.767 22.267
6. Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 7.933 0.000 11.233 3.400 7.633 0.000 11.033 22.267
7. Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.533 0.000 11.533 2.800 7.767 0.000 10.567 22.100
8. Holická Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 7.200 0.000 10.600 3.500 7.933 0.000 11.433 22.033
9. Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.867 0.000 10.867 2.900 8.000 0.000 10.900 21.767
10. Hermanová Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.433 0.000 10.433 2.900 7.733 0.000 10.633 21.067
11. Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček, Řezníčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 7.800 0.000 9.700 2.900 8.200 0.000 11.100 20.800
12. Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.333 0.000 10.333 2.200 7.867 0.000 10.067 20.400
13. Nýdlová Veronika 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 8.000 0.000 9.900 2.800 7.367 0.000 10.167 20.067
14. Kotrlíková Anna 2009 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 7.033 0.000 9.433 2.800 7.200 0.000 10.000 19.433
15. Šupková Petra 2007 T.J. Sokol Znojmo Okoš David 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 8.000 0.000 9.900 1.900 7.133 0.000 9.033 18.933
16. Marková Karolína 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.633 0.000 9.633 2.800 6.500 0.000 9.300 18.933
17. Komárková Tereza 2009 T.J. Sokol Znojmo Okoš David 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.300 5.567 0.000 7.867 2.000 7.467 0.000 9.467 17.333

zpět na detail závodu