Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál Petra Kouby

 14.12.2019
 pořadatel: České Budějovice
Stáhnout výsledky

III. liga (juniorky C)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Maryšková Nela 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 8.733 0.000 11.833 2.900 7.867 0.000 10.767 22.600
2. Fišerová Johanka 2005 Merkur ČB Polívková, Vandělíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.200 0.000 11.200 3.100 8.233 0.000 11.333 22.533
3. Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.700 0.000 11.500 2.800 8.133 0.000 10.933 22.433
4. Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.633 0.000 11.433 2.900 8.100 0.000 11.000 22.433
5. Kupková Linda 2008 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 8.400 0.000 11.600 3.000 7.600 0.000 10.600 22.200
6. Šrámková Barbora 2008 Merkur ČB Polívková, Vandělíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.267 0.000 11.167 3.100 7.867 0.000 10.967 22.133
7. Hýblová Kristýna 2006 Merkur ČB Polívková, Vandělíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.033 0.000 10.933 3.000 8.133 0.000 11.133 22.067
8. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.567 0.000 11.467 2.900 7.067 0.000 9.967 21.433
9. Ollé Ester 2007 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.067 0.000 10.967 2.800 7.533 0.000 10.333 21.300
10. Pištěková Linda 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.300 0.000 11.300 3.000 6.867 0.000 9.867 21.167
11. Vendlová Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.667 0.000 10.667 3.000 7.267 0.000 10.267 20.933
12. Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.333 0.000 10.133 3.000 7.700 0.000 10.700 20.833
13. Hrabáková Simona 2007 Gym Dobřichovice Kudličková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 6.633 0.000 9.533 3.000 8.000 0.000 11.000 20.533
14. Zdeňková Barbora 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.767 0.000 10.567 2.800 6.933 0.000 9.733 20.300
15. Václavíková Šárka 2009 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.300 7.633 0.000 9.933 2.700 7.300 0.000 10.000 19.933
16. Košnarová Adriana 2007 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.500 0.000 10.200 2.900 6.633 0.000 9.533 19.733
17. Švamberová Barbora 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.533 0.000 10.333 2.800 6.500 0.000 9.300 19.633
18. Bártová Eliška 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.333 0.000 9.833 2.500 7.200 0.000 9.700 19.533
19. Kollarová Aneta 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.300 8.233 0.000 10.533 2.000 6.900 0.000 8.900 19.433
20. Klocová Sára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 7.433 0.000 9.333 2.400 7.567 0.000 9.967 19.300
21. Vondrášková Lenka 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.300 6.800 0.000 9.100 2.300 7.300 0.000 9.600 18.700
22. Švaříčková Markéta 2009 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 4.967 0.000 8.267 3.100 7.200 0.000 10.300 18.567
23. Furioso Dana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 6.800 0.000 8.700 2.200 7.200 0.000 9.400 18.100
24. Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.300 6.300 0.000 8.600 2.300 7.067 0.100 9.267 17.867
25. Niedobová Kristýna 2007 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 6.333 0.000 8.733 2.300 6.467 0.000 8.767 17.500
26. Pelešková Jitka 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 5.533 0.000 8.533 2.300 6.600 0.000 8.900 17.433
27. Pištěková Adéla 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 4.433 0.000 7.433 2.400 6.033 0.000 8.433 15.867
28. Šťastná Terezie 2009 TJ Šumavan Vimperk Kateřina Vrábelová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.700 6.033 0.000 7.733 2.400 5.300 0.000 7.700 15.433

zpět na detail závodu