Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Baby Gym Cup 2019

 20.10.2019
 pořadatel: GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol. 3.800 7.600 0.000 11.400 3.200 8.650 0.000 11.850 23.250
2. Šanderová Petra 2009 TJ Prostějov Lukášová 2.800 8.150 0.000 10.950 2.800 8.900 0.000 11.700 22.650
3. Kahánková Bára 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De. 3.100 7.550 0.000 10.650 3.100 8.550 0.000 11.650 22.300
4. Banotová Laura 2010 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 3.000 8.100 0.000 11.100 3.000 8.100 0.000 11.100 22.200
5. Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová 3.000 7.950 0.000 10.950 3.100 8.100 0.000 11.200 22.150
6. Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová 2.900 7.250 0.000 10.150 3.100 8.850 0.000 11.950 22.100
7. Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 3.200 7.100 0.000 10.300 3.200 8.550 0.000 11.750 22.050
8. Davidová Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 3.000 7.500 0.000 10.500 2.900 8.300 0.000 11.200 21.700
9. Vu Natálie 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De. 2.900 7.200 0.000 10.100 3.100 8.200 0.000 11.300 21.400
10. Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 3.100 7.150 0.000 10.250 3.100 7.850 0.000 10.950 21.200
10. Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová 3.100 6.700 0.000 9.800 3.000 8.400 0.000 11.400 21.200
12. Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová 2.900 7.550 0.000 10.450 2.600 7.700 0.000 10.300 20.750
13. Bocková Lilien 2010 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 3.000 7.050 0.000 10.050 2.900 7.150 0.000 10.050 20.100
14. Nemerádová Nikola 2009 SK UP Olomouc Michnová 3.100 7.150 0.000 10.250 2.400 7.400 0.000 9.800 20.050
15. Hubyčová Valerie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová 3.000 6.200 0.000 9.200 3.000 7.750 0.000 10.750 19.950
15. Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice Kaczorová 3.000 6.150 0.000 9.150 3.100 7.700 0.000 10.800 19.950
17. Suchá Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček, Řezníčková 2.800 6.750 0.000 9.550 2.800 7.550 0.000 10.350 19.900
18. Sewiolová Karin 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 2.900 6.750 0.000 9.650 2.800 7.350 0.000 10.150 19.800
19. Bahnerová Eva 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 2.900 6.950 0.000 9.850 2.800 6.950 0.000 9.750 19.600
20. Čubová Nela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková A. 3.000 5.450 0.000 8.450 3.000 8.000 0.000 11.000 19.450
21. Couffin-mudříková Agáta 2009 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva 3.000 5.850 0.000 8.850 2.800 7.700 0.000 10.500 19.350
22. Čechová Sofie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová 2.900 6.150 0.000 9.050 3.000 6.950 0.000 9.950 19.000
23. Sikorová Lenka 2009 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová 2.900 6.300 0.000 9.200 2.500 7.100 0.000 9.600 18.800
24. Ježová Nela 2010 GK Vítkovice Kaczorová 2.900 6.150 0.000 9.050 2.100 7.600 4.000 5.700 14.750

zpět na detail závodu