Na hlavní obsah

Natálie Vu


Ročník:2010
Město:Kopřivnice
Trenér:Rýparová De., Rýparová D.
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
17.2.2024 Pohár starostky města Frýdlantu nad Ostravicí SGZ 7.kategorie ELITE 4.
20.1.2024 Novoroční pohár, Frenštát pod Radhoštěm. SGZ I. kategorie, VS5B. 3.
16.12.2023 Mikulášský dvojboj 2023 SGZ 6.kat 5.
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 15.
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 40.
19.11.2023 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ II. liga 1.
4.11.2023 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Juniorky 10.
9.6.-11.6.2023 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS5 B - juniorky B 7.
27.5.2023 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS5B - juniorky B 3.
25.2.2023 Zlatý štít SGZ Juniorky 15.
21.1.2023 Novoroční pohár, Frenštát. SGZ I. kategorie VS4B. 2.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 67.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 21.
26.11.2022 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Starší žákyně 13.
17.11.2022 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ IV. liga 3.
22.10.2022 SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava SGZ Starší žákyně 13.
10.6.-12.6.2022 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS4 B - žákyně B 21.
28.5.2022 Přebor MS kraje SGZ VS 4B 4.
2.4.2022 O Zlatý štít SGZ Žákyně VS4B 12.
19.3.2022 Memoriál Miloše Bortla SGZ V. kategorie VS4 B 8.
20.11.2021 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ IV. liga 3.
23.10.2021 SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava SGZ starší žákyně 9.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS4 B (žákyně B) 46.
18.9.2021 PŘEBOR MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE SGZ VS 4B 8.
22.2.2020 O Zlatý štít VOKD SGZ II. Mladší žákyně – ročníky 2010 – 2011 7.
23.11.2019 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy) SGZ V. liga 3.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 23.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - družstva 6.
20.10.2019 Baby Gym Cup 2019 SGZ mladší žákyně 9.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. DRUŽSTVA 4.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS4B (žákyně B) 41.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 4B 8.
23.2.2019 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Mladší žákyně – ročníky 2009 – 2010 18.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 10.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 30.