Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Středočeského kraje

 16.11.2019
 pořadatel: Sokolovna Příbram
Stáhnout výsledky

IV. liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 2.800 8.950 0.000 11.750 2.000 8.800 0.000 10.800 3.100 8.900 0.000 12.000 3.700 8.050 0.000 11.750 46.300
2. Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 2.000 9.100 0.000 11.100 2.000 8.900 0.000 10.900 3.000 8.450 0.000 11.450 3.400 8.350 0.000 11.750 45.200
3. Kozelková Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 9.100 0.000 11.100 2.000 8.550 0.000 10.550 3.300 7.700 0.000 11.000 3.700 8.500 0.000 12.200 44.850
4. Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná 2.800 8.500 0.000 11.300 2.000 9.000 0.000 11.000 3.000 7.850 0.000 10.850 3.600 7.500 0.000 11.100 44.250
5. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 2.000 8.550 0.000 10.550 2.100 8.650 0.000 10.750 2.700 7.650 0.000 10.350 3.700 7.350 0.000 11.050 42.700
6. Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 2.000 8.100 0.000 10.100 2.000 8.400 0.000 10.400 3.100 7.650 0.000 10.750 3.400 7.600 0.000 11.000 42.250
6. Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.800 7.950 0.000 10.750 2.000 8.850 0.000 10.850 3.100 7.100 0.000 10.200 3.600 6.850 0.000 10.450 42.250
8. Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 2.000 8.400 0.000 10.400 2.000 8.850 0.000 10.850 3.100 6.300 0.000 9.400 3.700 7.750 0.000 11.450 42.100
9. Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 8.650 0.000 10.650 2.000 8.150 0.000 10.150 2.600 7.650 0.000 10.250 3.600 7.400 0.000 11.000 42.050
10. Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 2.000 8.600 0.000 10.600 2.100 7.800 0.000 9.900 2.500 7.150 0.000 9.650 3.500 8.100 0.000 11.600 41.750
11. Shetelya Kristina 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná 2.000 8.350 0.000 10.350 2.000 7.600 0.000 9.600 3.000 7.750 0.000 10.750 3.400 7.050 0.000 10.450 41.150
12. Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 8.300 0.000 10.300 2.000 7.150 0.000 9.150 2.600 7.750 0.000 10.350 3.500 7.500 0.000 11.000 40.800
13. Kulifajová Emily 2007 T.J. Sokol Kolín Šedinová 2.000 7.350 0.000 9.350 2.100 7.450 0.000 9.550 3.100 6.950 0.000 10.050 3.500 7.350 0.000 10.850 39.800
14. Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová 2.000 7.300 0.000 9.300 1.500 6.700 0.000 8.200 3.100 7.550 0.000 10.650 3.300 8.050 0.000 11.350 39.500
15. Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 2.000 8.250 0.000 10.250 2.100 7.450 0.000 9.550 2.000 7.100 0.000 9.100 3.400 7.050 0.000 10.450 39.350
16. Štreitová Nicol 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 2.000 7.850 0.000 9.850 2.000 6.300 0.000 8.300 3.000 6.750 0.000 9.750 3.000 6.700 0.000 9.700 37.600
17. Jedličková Klára 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 2.000 8.100 0.000 10.100 1.500 6.600 0.000 8.100 2.400 7.050 0.000 9.450 2.800 6.800 0.000 9.600 37.250
18. Kačerová Anita 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová 2.000 8.150 0.000 10.150 2.100 6.300 0.000 8.400 1.900 6.550 0.000 8.450 3.500 6.300 0.000 9.800 36.800
19. Chmelařová Tereza 2007 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová 2.000 8.250 0.000 10.250 1.500 7.650 0.000 9.150 2.600 3.850 0.000 6.450 3.300 7.200 0.000 10.500 36.350
20. Holanová Ellen 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová 2.000 7.800 0.000 9.800 2.100 6.450 0.000 8.550 2.600 6.150 0.000 8.750 3.400 5.800 0.000 9.200 36.300
21. Kačerová Agáta 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová 2.000 8.050 0.000 10.050 1.600 7.250 0.000 8.850 2.400 5.650 0.000 8.050 3.300 5.900 0.000 9.200 36.150
22. Červená Markéta 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 2.000 7.200 0.000 9.200 1.500 5.500 0.000 7.000 2.600 7.350 0.000 9.950 2.800 6.800 0.000 9.600 35.750
23. Hill Daisy 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 2.000 6.850 0.000 8.850 1.500 6.150 0.000 7.650 2.500 3.900 0.000 6.400 2.800 5.850 0.000 8.650 31.550
24. Laštovková Sofie 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 6.700 0.000 8.200 2.700 7.100 0.000 9.800 3.300 7.200 0.000 10.500 28.500
25. Adlerová Hana 2010 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 2.000 7.800 0.000 9.800 1.500 7.000 0.000 8.500 1.900 5.100 0.000 7.000 0.000 0.000 0.000 0.000 25.300
26. Eichlerová Nela 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorna 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.350 0.000 10.350 3.500 7.700 0.000 11.200 21.550
27. Pokorná Mia 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná 2.000 8.150 0.000 10.150 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.500 7.450 0.000 10.950 21.100
28. Hrubá Karolína 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná 2.000 8.100 0.000 10.100 2.000 8.350 0.000 10.350 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 20.450
29. Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 6.750 0.000 8.850 3.400 8.000 0.000 11.400 20.250
30. Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 2.000 8.150 0.000 10.150 2.100 7.300 0.000 9.400 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 19.550
31. Blažková Anna 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 7.350 0.000 8.850 2.600 7.550 0.000 10.150 0.000 0.000 0.000 0.000 19.000

zpět na detail závodu