Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

 11.10.2020
 pořadatel: Horní Počernice
Stáhnout výsledky

VS2A Přebor Prahy

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Dvořáková 10.000 9.500 0.000 19.500 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 8.450 0.300 18.150 74.450
2. Kazyrevič Darja 2011 AC Sparta Praha Kopáčová 10.000 9.500 0.000 19.500 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 7.650 0.000 17.650 73.400
3. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová 10.000 9.250 0.000 19.250 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 8.350 0.000 18.350 9.800 7.550 0.000 17.350 72.950
4. Řezníková Kristýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.800 0.000 17.800 9.800 7.850 0.000 17.650 72.100
5. Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 7.900 0.000 17.900 9.400 8.250 0.000 17.650 9.400 7.700 0.000 17.100 71.200
6. Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Kopáčová 10.000 9.350 0.000 19.350 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 6.450 0.000 16.450 10.000 7.600 0.000 17.600 70.650
7. Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 8.300 0.000 18.300 9.200 7.350 0.000 16.550 69.850
8. Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová Michaela 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 6.450 0.000 16.450 10.000 6.750 0.000 16.750 69.150
9. Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Sýkorová 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 6.450 0.000 16.450 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 6.350 0.000 16.350 68.700
10. Pálková Anna 2011 GYMPRA Opočenská, Kočvara 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 8.050 0.000 18.050 9.400 6.100 0.000 15.500 9.400 6.200 0.000 15.600 68.050
11. Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 6.600 0.000 16.600 9.200 6.250 0.000 15.450 67.650
12. Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 5.700 0.000 15.700 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 5.900 0.000 15.900 66.750
13. Horáková Tereza 2010 GT Šestajovice Sýkorová 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 6.800 0.300 16.500 9.200 5.900 0.000 15.100 66.450
14. Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 5.900 0.000 15.900 10.000 6.750 0.000 16.750 9.400 5.300 0.000 14.700 65.850
15. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 6.200 0.000 16.200 9.400 4.450 0.000 13.850 10.000 6.800 0.000 16.800 65.200
16. Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 6.050 0.000 16.050 9.400 6.250 0.000 15.650 9.400 5.600 0.000 15.000 64.550
17. Volhejnová Tereza 2011 GYMPRA Opočenská, Kočvara 10.000 9.000 0.000 19.000 9.000 7.150 0.000 16.150 9.400 4.500 0.000 13.900 9.400 5.900 0.000 15.300 64.350
18. Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 5.600 0.000 15.600 9.000 5.200 0.000 14.200 7.900 6.450 0.000 14.350 63.150
19. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová 10.000 8.200 0.000 18.200 6.500 4.250 0.000 10.750 10.000 6.150 0.000 16.150 9.600 6.750 0.000 16.350 61.450
20. Nekvasilová Julie 2012 GYMPRA Morysková A. 10.000 8.800 0.000 18.800 8.500 7.050 0.000 15.550 7.400 4.900 0.100 12.200 9.600 5.100 0.000 14.700 61.250

zpět na detail závodu