Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál Marie Široké - 1. kvalifikační závod na MČR

 23.5.2015
 pořadatel: TJ Bohemians Praha
Stáhnout výsledky

Starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Strýhalová Agáta 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev, Šturmová 6.000 9.400 0.000 15.400 6.500 8.450 0.000 14.950 7.200 8.900 0.000 16.100 7.200 9.300 0.000 16.500 62.950
2. Kocková Vanessa 2005 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 6.000 9.350 0.000 15.350 7.500 8.400 0.000 15.900 7.200 8.850 0.000 16.050 7.500 8.050 0.000 15.550 62.850
3. Žáková Winona 2005 GK Vítkovice Prutkayová 6.000 9.100 0.000 15.100 6.500 9.000 0.000 15.500 7.200 8.050 0.000 15.250 7.500 9.000 0.000 16.500 62.350
4. Makovičková Patricie 2007 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev, Šturmová 6.000 8.850 0.000 14.850 6.500 8.150 0.000 14.650 7.000 9.150 0.000 16.150 7.200 9.450 0.000 16.650 62.300
5. Hofmanová Markéta 2006 KSG Most Čejková, Kopecká 6.000 9.250 0.000 15.250 7.800 7.400 0.000 15.200 7.200 8.500 0.000 15.700 7.500 8.300 0.000 15.800 61.950
6. Chaloupková Denisa 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev, Šturmová 6.000 9.000 0.000 15.000 6.800 8.700 0.000 15.500 7.000 8.350 0.000 15.350 7.200 8.850 0.000 16.050 61.900
7. Hocelíková Uršula 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev, Šturmová 6.000 9.400 0.000 15.400 6.500 7.850 0.000 14.350 7.000 8.600 0.100 15.500 6.900 8.900 0.000 15.800 61.050
8. Remutová Nikol 2006 KSG Most Čejková, Kopecká 6.000 8.450 0.000 14.450 7.500 7.850 0.000 15.350 7.000 8.200 0.000 15.200 6.900 8.650 0.000 15.550 60.550
9. Nekvasilová Kateřina 2005 TJ Sokol Kampa Libichová 6.000 9.300 0.000 15.300 7.000 6.050 0.000 13.050 7.000 8.900 0.000 15.900 7.200 8.600 0.000 15.800 60.050
10. Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková, Prutkayová 6.000 8.850 0.000 14.850 6.000 6.350 0.000 12.350 7.200 9.250 0.000 16.450 7.500 8.550 0.000 16.050 59.700
11. Krutilová Nicole 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 7.800 0.000 13.800 6.900 8.550 0.000 15.450 6.600 8.650 0.000 15.250 59.300
12. Machová Tereza 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra 6.000 8.850 0.000 14.850 4.800 8.000 0.000 12.800 7.000 8.550 0.000 15.550 7.500 8.100 0.000 15.600 58.800
13. Dufková Markéta 2005 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 6.000 9.450 0.000 15.450 6.500 6.800 0.000 13.300 6.500 8.500 0.000 15.000 6.600 8.150 0.000 14.750 58.500
14. Honzíková Klára 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ú Panošová, Cepák 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 7.700 0.000 13.700 7.200 7.850 0.000 15.050 6.600 7.950 0.000 14.550 58.400
15. Jelínková Karolína 2007 TJ Sokol Brno I Vlková 6.000 8.650 0.000 14.650 5.400 7.150 0.000 12.550 6.900 8.350 0.000 15.250 6.900 8.750 0.000 15.650 58.100
16. Moocová Sára 2007 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 7.500 0.000 13.500 6.700 8.300 0.000 15.000 6.500 8.100 0.000 14.600 57.750
17. Kozáková Barbora 2005 TJ Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 6.000 9.000 0.000 15.000 6.500 6.700 0.000 13.200 6.600 7.700 0.000 14.300 6.900 8.250 0.000 15.150 57.650
18. Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková, Prutkayová 6.000 9.000 0.000 15.000 4.200 7.900 0.000 12.100 6.700 8.550 0.000 15.250 6.600 8.400 0.000 15.000 57.350
19. Nováková Barbora 2005 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev, Šturmová 6.000 9.150 0.000 15.150 4.200 6.900 0.000 11.100 6.900 8.600 0.000 15.500 6.900 8.500 0.000 15.400 57.150
20. Mrázková Hana 2005 GSK Spartak Děčín Cardová 6.000 8.900 0.000 14.900 4.200 8.100 0.000 12.300 6.200 8.350 0.000 14.550 6.500 8.850 0.100 15.250 57.000
20. Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko 6.000 7.600 0.000 13.600 4.800 7.250 0.000 12.050 7.200 8.800 0.000 16.000 6.900 8.450 0.000 15.350 57.000
22. Vrecionová Alžběta 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Nazarenko 6.000 8.800 0.000 14.800 4.800 6.900 0.000 11.700 6.700 8.350 0.000 15.050 6.600 8.450 0.000 15.050 56.600
23. Kršková Monika 2007 TJ Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.800 0.000 14.800 5.400 6.700 0.000 12.100 6.800 7.800 0.000 14.600 6.800 8.250 0.000 15.050 56.550
24. Steindlová Valerie Anna 2006 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 6.000 9.100 0.000 15.100 4.200 7.400 0.000 11.600 6.800 8.550 0.000 15.350 6.200 8.250 0.000 14.450 56.500
25. Košťálová Gabriela 2005 TJ Sokol Kladno Podpěra 6.000 9.200 0.000 15.200 4.800 8.500 0.000 13.300 6.500 7.850 0.000 14.350 6.000 7.500 0.000 13.500 56.350
26. Skleničková Julie 2005 GK Vítkovice Prutkayová 6.000 8.300 0.000 14.300 4.200 8.300 0.000 12.500 7.100 7.800 0.000 14.900 6.500 8.100 0.000 14.600 56.300
27. Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín Taftlová 6.000 8.750 0.000 14.750 4.200 6.550 0.000 10.750 6.200 8.650 0.000 14.850 6.900 8.750 0.000 15.650 56.000
28. Rejlková Iveta 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev, Šturmová 6.000 8.950 0.000 14.950 4.200 7.700 0.000 11.900 6.200 7.900 0.000 14.100 6.600 8.000 0.000 14.600 55.550
29. Přenosilová Nicol 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko 6.000 9.300 0.000 15.300 4.200 6.650 0.000 10.850 6.700 7.750 0.000 14.450 6.900 7.900 0.000 14.800 55.400
30. Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Panský, Opočenská 6.000 8.800 0.000 14.800 4.800 6.600 0.000 11.400 6.000 7.850 0.000 13.850 6.600 8.400 0.000 15.000 55.050
30. Vránová Viktorie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko 6.000 8.650 0.000 14.650 4.200 7.200 0.000 11.400 6.700 8.150 0.000 14.850 6.600 7.550 0.000 14.150 55.050
32. Poledníková Julie 2007 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková 6.000 8.350 0.000 14.350 4.200 8.200 0.000 12.400 6.400 7.650 0.100 13.950 6.300 8.000 0.000 14.300 55.000
33. Hajdinová Karolína 2006 KSG Rosice Procházková 6.000 8.900 0.000 14.900 4.200 6.750 0.000 10.950 6.300 8.100 0.000 14.400 6.500 8.200 0.000 14.700 54.950
34. Viceníková Karin 2005 KSG Rosice Procházková 6.000 8.450 0.000 14.450 4.200 8.150 0.000 12.350 6.500 7.850 0.000 14.350 6.500 7.150 0.000 13.650 54.800
35. Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 6.000 9.150 0.000 15.150 4.200 7.400 0.000 11.600 5.700 8.150 0.000 13.850 7.200 6.950 0.000 14.150 54.750
36. Kozáková Kristýna 2007 KSG Most Čejková, Kopecká 6.000 8.550 0.000 14.550 6.500 6.300 0.000 12.800 7.000 7.250 0.000 14.250 6.500 6.550 0.000 13.050 54.650
37. Tihelková Kristýna 2005 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková 6.000 8.650 0.000 14.650 4.200 7.600 0.000 11.800 6.700 6.950 0.100 13.550 6.300 8.150 0.000 14.450 54.450
38. Flašková Sofie 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ú Panošová, Cepák 6.000 8.650 0.000 14.650 5.400 7.300 0.000 12.700 5.700 7.400 0.000 13.100 6.600 7.200 0.000 13.800 54.250
39. Chylová Petra 2006 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková 6.000 8.700 0.000 14.700 4.200 6.250 0.000 10.450 6.000 7.100 0.000 13.100 6.600 8.200 0.000 14.800 53.050
40. Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Panský, Opočenská 6.000 8.250 0.000 14.250 4.200 7.150 0.000 11.350 6.000 6.850 0.000 12.850 6.600 7.950 0.000 14.550 53.000
41. Veselovská Anna 2005 TJ Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.900 0.000 14.900 4.200 6.800 0.000 11.000 6.000 6.950 0.000 12.950 6.500 7.550 0.000 14.050 52.900
42. Dlouhá Aneta 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra 6.000 8.000 0.000 14.000 4.200 7.250 0.000 11.450 6.800 7.600 0.000 14.400 6.000 7.000 0.000 13.000 52.850
43. Šimková Veronika 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko 6.000 8.150 0.000 14.150 4.200 6.150 0.000 10.350 6.900 7.400 0.000 14.300 6.500 7.500 0.000 14.000 52.800
44. Pastrňáková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Novotná 6.000 8.450 0.000 14.450 4.200 5.850 0.000 10.050 6.200 7.750 0.000 13.950 6.500 7.650 0.000 14.150 52.600
45. Šabatová Anastacia 2006 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 6.000 8.600 0.000 14.600 4.200 7.100 0.000 11.300 6.000 7.250 0.000 13.250 6.200 7.050 0.000 13.250 52.400
46. Králová Anna 2005 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová 6.000 8.650 0.000 14.650 4.200 5.850 0.000 10.050 6.000 7.350 0.000 13.350 6.600 7.550 0.000 14.150 52.200
46. Křibíková Lucie 2005 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová 6.000 9.000 0.000 15.000 4.800 5.950 0.000 10.750 6.200 6.450 0.000 12.650 6.300 7.500 0.000 13.800 52.200
46. Mikolášková Michaela 2007 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev, Šturmová 6.000 8.400 0.000 14.400 4.200 5.400 0.000 9.600 6.000 7.800 0.000 13.800 6.600 7.800 0.000 14.400 52.200
49. Lawson Olivia 2005 TJ Doksy Jakšová 6.000 9.000 0.000 15.000 4.200 5.500 0.000 9.700 6.500 7.300 0.100 13.700 6.300 7.450 0.000 13.750 52.150
50. Cermanová Kateřina 2005 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková 6.000 8.400 0.000 14.400 4.200 6.500 0.000 10.700 5.700 7.300 0.000 13.000 6.600 7.400 0.000 14.000 52.100
51. Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová 6.000 8.900 0.000 14.900 4.200 7.150 0.000 11.350 6.200 5.900 0.100 12.000 6.900 6.900 0.000 13.800 52.050
52. Boháčová Markéta 2006 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 6.000 8.200 0.000 14.200 4.200 5.650 0.000 9.850 6.000 8.050 0.000 14.050 6.200 7.650 0.000 13.850 51.950
53. Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 8.700 0.000 14.700 4.200 6.050 0.000 10.250 5.200 7.450 0.000 12.650 6.600 7.550 0.000 14.150 51.750
54. Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová 6.000 8.700 0.000 14.700 4.800 6.000 0.000 10.800 6.200 6.250 0.000 12.450 6.900 6.800 0.000 13.700 51.650
55. Brabcová Veronika 2005 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská, Petráček 6.000 8.500 0.000 14.500 4.200 7.550 0.000 11.750 5.400 6.300 0.000 11.700 6.600 6.950 0.000 13.550 51.500
56. Boušková Eva 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko 6.000 8.650 0.000 14.650 4.200 6.900 0.000 11.100 6.500 6.450 0.000 12.950 6.300 6.350 0.000 12.650 51.350
57. Ulrychová Agáta 2005 TJ Pedagog Modřany Šilínková 6.000 8.500 0.000 14.500 4.200 6.900 0.000 11.100 6.000 6.700 0.000 12.700 6.200 6.550 0.000 12.750 51.050
58. Kalenská Gabriela 2005 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková 6.000 8.900 0.000 14.900 4.200 5.150 0.000 9.350 6.200 6.050 0.000 12.250 6.600 7.700 0.000 14.300 50.800
59. Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 7.750 0.000 13.750 4.200 6.800 0.000 11.000 5.200 7.350 0.000 12.550 6.500 6.900 0.000 13.400 50.700
60. Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 7.900 0.000 13.900 4.200 5.400 0.000 9.600 6.000 7.550 0.000 13.550 6.500 7.000 0.000 13.500 50.550
61. Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková, Konečný 6.000 7.900 0.000 13.900 4.200 6.200 0.000 10.400 6.000 6.200 0.000 12.200 6.300 7.300 0.000 13.600 50.100
62. Kreibichová Aneta 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 8.250 0.000 14.250 4.200 5.300 0.000 9.500 5.200 6.800 0.000 12.000 6.600 7.050 0.000 13.650 49.400
63. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Kadlecová, Rosendorfová 6.000 8.300 0.000 14.300 3.600 6.050 0.000 9.650 5.200 8.250 0.000 13.450 6.600 5.350 0.000 11.950 49.350
64. Hájková Veronika 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko 6.000 8.400 0.000 14.400 3.600 5.200 0.000 8.800 6.000 6.500 0.000 12.500 6.300 6.750 0.000 13.050 48.750
65. Rejfková Veronika 2005 TJ Sokol Kolín Rožánek 6.000 8.150 0.000 14.150 4.200 5.450 0.000 9.650 6.000 6.250 0.000 12.250 6.200 6.350 0.000 12.550 48.600
66. Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany Panský, Opočenská 6.000 8.000 0.000 14.000 4.200 5.850 0.000 10.050 5.700 5.800 0.000 11.500 6.000 6.350 0.000 12.350 47.900
67. Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová 6.000 7.900 0.000 13.900 4.200 4.800 0.000 9.000 5.000 7.200 0.000 12.200 6.300 5.950 0.000 12.250 47.350
68. Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Morysková, Konečný 6.000 8.700 0.000 14.700 4.200 4.100 0.000 8.300 5.200 5.200 0.000 10.400 6.600 7.250 0.000 13.850 47.250
69. Kökertová Hana 2005 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská, Petráček 6.000 8.250 0.000 14.250 4.200 6.500 0.000 10.700 4.700 4.750 0.000 9.450 5.700 5.750 0.000 11.450 45.850
70. Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková, Konečný 6.000 6.500 0.000 12.500 4.200 5.100 0.000 9.300 4.000 3.400 0.100 7.300 6.000 5.200 0.000 11.200 40.300

zpět na detail závodu