Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor Prahy jednotlivkyň

 29.5.2016
 pořadatel: TJ Sokol Kampa
Stáhnout výsledky

starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Mia Čadková 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák 6.000 9.200 0.000 15.200 8.600 8.150 0.000 16.750 8.500 9.450 0.000 17.950 8.000 8.550 0.000 16.550 66.450
2. Viktorie Vránová 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák 6.000 9.100 0.000 15.100 8.600 8.350 0.000 16.950 8.500 9.050 0.000 17.550 7.000 8.850 0.000 15.850 65.450
3. Claudia Prokopová 2007 AC Sparta Praha Dvořáková 6.000 9.500 0.000 15.500 6.200 8.350 0.000 14.550 8.500 9.000 0.000 17.500 8.000 9.000 0.000 17.000 64.550
4. Valérie Vivien Doležalová 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová 6.000 9.400 0.000 15.400 8.300 7.350 0.000 15.650 7.800 8.850 0.000 16.650 8.500 7.850 0.000 16.350 64.050
5. Ema Strakošová 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák 6.000 8.900 0.000 14.900 9.600 7.150 0.000 16.750 8.300 8.900 0.000 17.200 5.000 9.250 0.000 14.250 63.100
6. Viktorie Březinová 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová 6.000 8.250 0.000 14.250 7.000 8.300 0.000 15.300 7.300 9.050 0.000 16.350 8.000 8.100 0.000 16.100 62.000
7. Emily Hrabáková 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 6.000 9.100 0.000 15.100 7.000 8.700 0.000 15.700 7.400 8.000 0.000 15.400 8.000 7.750 0.000 15.750 61.950
8. Johana Vápenková 2006 SK Hradčany Panský, Opočenská 6.000 9.400 0.000 15.400 6.800 7.650 0.000 14.450 7.200 8.050 0.000 15.250 7.500 8.200 0.000 15.700 60.800
9. Emílie Zervanová 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 8.600 0.000 14.600 5.400 7.350 0.000 12.750 6.900 8.650 0.000 15.550 7.000 7.300 0.000 14.300 57.200
9. Viktorie Vejmolová 2007 SK Hradčany Ramba, Opočenská 6.000 7.950 0.000 13.950 7.000 7.700 0.000 14.700 6.500 7.850 0.000 14.350 7.000 7.200 0.000 14.200 57.200
11. Laura Bohatová 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 6.000 8.250 0.000 14.250 4.200 7.800 0.000 12.000 6.700 8.700 0.000 15.400 7.500 7.550 0.000 15.050 56.700
12. Markéta Boháčová 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová 6.000 8.700 0.000 14.700 4.200 8.050 0.000 12.250 6.800 8.400 0.000 15.200 8.000 6.400 0.000 14.400 56.550
13. Zuzana Nekvasilová 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová 6.000 8.700 0.000 14.700 4.800 8.350 0.000 13.150 6.200 8.200 0.000 14.400 7.000 6.750 0.000 13.750 56.000
14. Eliška Linková 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 8.000 0.000 14.000 4.800 7.500 0.000 12.300 6.200 8.550 0.000 14.750 6.800 6.900 0.000 13.700 54.750
15. Vilemína Knoblochová 2006 SK Hradčany Opočenská 6.000 9.150 0.000 15.150 5.300 7.300 0.000 12.600 6.200 7.200 0.000 13.400 5.500 7.750 0.000 13.250 54.400
16. Karolína Košťáková 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 8.150 0.000 14.150 4.200 7.600 0.000 11.800 6.000 8.250 0.000 14.250 7.500 6.650 0.000 14.150 54.350
17. Agáta Dušková 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 8.700 0.000 14.700 4.200 7.100 0.000 11.300 6.000 8.000 0.000 14.000 7.000 7.150 0.000 14.150 54.150
18. Ema Sýkorová 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 8.300 0.000 14.300 4.200 5.850 0.000 10.050 7.200 8.100 0.000 15.300 7.000 7.350 0.000 14.350 54.000
19. Michaela Nováková 2006 SK Hradčany Opočenská, Lipsanova 6.000 8.200 0.000 14.200 4.200 6.450 0.000 10.650 6.000 8.400 0.000 14.400 7.000 7.500 0.000 14.500 53.750
20. Nicol Bartůšková 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 7.550 0.000 13.550 4.200 7.400 0.000 11.600 6.200 8.150 0.000 14.350 6.500 6.750 0.000 13.250 52.750
21. Nikola Kurfürstová 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 8.250 0.000 14.250 4.200 7.750 0.000 11.950 6.000 7.100 0.000 13.100 6.000 7.150 0.000 13.150 52.450
22. Tereza Malivánková 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 8.450 0.000 14.450 4.200 7.000 0.000 11.200 6.000 7.000 0.000 13.000 6.800 6.500 0.000 13.300 51.950
23. Viktorie Mašková 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 8.650 0.000 14.650 4.800 6.300 0.000 11.100 6.000 7.250 0.000 13.250 5.500 7.050 0.000 12.550 51.550
24. Julie Brožová 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 7.650 0.000 13.650 4.200 6.500 0.000 10.700 6.200 7.800 0.000 14.000 6.500 5.650 0.000 12.150 50.500
25. Ronja Divišek 2008 SK Hradčany Opočenská 6.000 7.700 0.000 13.700 4.200 6.400 0.000 10.600 5.700 6.750 0.000 12.450 6.000 6.800 0.000 12.800 49.550
26. Anežka Nováková 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 6.000 7.500 0.000 13.500 4.200 5.850 0.000 10.050 5.400 5.550 0.000 10.950 6.000 4.900 0.000 10.900 45.400

zpět na detail závodu