Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Vánoční závod - Vršovice

 17.12.2016
 pořadatel: TJ Sokol Praha Vršovice
Stáhnout výsledky

Žákyně 2008

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Hana Dvořáková 3.500 8.700 0.000 12.200 3.000 9.300 0.000 12.300 3.000 9.650 0.000 12.650 37.150
2. Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 3.500 8.550 0.000 12.050 3.000 8.800 0.000 11.800 3.000 9.350 0.000 12.350 36.200
2. Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová 3.500 8.900 0.000 12.400 3.000 8.400 0.000 11.400 3.000 9.400 0.000 12.400 36.200
4. Makovská Denisa 2008 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová 2.800 9.000 0.000 11.800 3.000 8.950 0.000 11.950 3.000 9.100 0.000 12.100 35.850
5. Navrátilová Anna 2008 SK Hradčany Opočenská 3.000 8.350 0.000 11.350 3.000 8.700 0.000 11.700 3.000 9.300 0.000 12.300 35.350
6. Horáková Lucie 2008 GT Šestajovice Sýkorová 3.500 8.300 0.000 11.800 3.000 8.650 1.000 10.650 3.000 9.100 0.000 12.100 34.550
7. Koudelková Magdaléna 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 3.500 7.800 0.000 11.300 3.000 7.650 0.000 10.650 3.000 9.550 0.000 12.550 34.500
8. Kubátová Agáta 2008 SK Hradčany Opocenska 3.000 8.200 0.000 11.200 3.000 8.150 0.000 11.150 3.000 9.000 0.000 12.000 34.350
9. Tyšerová Dorota 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana 3.500 7.000 0.000 10.500 3.000 8.500 0.000 11.500 3.000 9.250 0.000 12.250 34.250
10. Plasová Karolína 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová 3.000 8.200 0.000 11.200 3.000 8.500 0.000 11.500 3.000 8.500 0.000 11.500 34.200
10. Rebhonová Lucie 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana 3.500 7.450 0.000 10.950 3.000 8.150 0.000 11.150 3.000 9.100 0.000 12.100 34.200
12. Barusová Karolína 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 3.500 8.000 0.000 11.500 2.000 8.750 0.000 10.750 3.000 8.700 0.000 11.700 33.950
13. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová, Mamčařová 3.000 8.500 0.000 11.500 3.000 8.700 0.000 11.700 3.000 7.650 0.000 10.650 33.850
14. Ryšavá Viktorie 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 3.000 7.450 0.000 10.450 3.000 8.400 0.000 11.400 3.000 8.600 0.000 11.600 33.450
15. Feřsteková Eliška 2008 TJ Sokol Plzeň I Kolektiv 3.500 7.500 0.000 11.000 3.000 8.100 0.000 11.100 3.000 8.300 0.000 11.300 33.400
16. Chvojková Magdalena 2008 ZŠ Zeleneč Svobodová, Hlaváčková 3.000 8.000 0.000 11.000 3.000 8.050 1.000 10.050 3.000 9.300 0.000 12.300 33.350
17. Blažková Kateřina 2008 TJ Sokol Plzeň I Kolektiv 3.500 7.600 0.000 11.100 3.000 7.250 0.000 10.250 3.000 8.850 0.000 11.850 33.200
18. Rostam pour Asl Yasmine 2008 SK Hradčany Svobodová 3.000 7.700 0.000 10.700 3.000 7.900 0.000 10.900 3.000 8.400 0.000 11.400 33.000
19. Kalinová Eliška 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.800 8.050 0.000 10.850 3.000 8.000 1.000 10.000 3.000 9.050 0.000 12.050 32.900
20. Hanzálková Anežka 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 3.000 8.800 0.000 11.800 2.000 7.050 0.000 9.050 3.000 8.950 0.000 11.950 32.800
20. Horsinková Hana 2008 GK Vítkovice Kaczorová 3.000 8.200 0.000 11.200 3.000 6.900 0.000 9.900 3.000 8.700 0.000 11.700 32.800
22. Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová 3.000 8.200 0.000 11.200 2.000 7.450 0.000 9.450 3.000 8.650 0.000 11.650 32.300
23. Hošková Hana 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová 3.000 7.600 0.000 10.600 3.000 8.000 0.000 11.000 3.000 7.550 0.000 10.550 32.150
24. Špindlerová Nela 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová 2.800 8.200 0.000 11.000 3.000 7.950 0.000 10.950 2.000 8.050 0.000 10.050 32.000
25. Tulachová Žofie 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 2.800 7.000 0.000 9.800 3.000 7.400 0.000 10.400 3.000 8.750 0.000 11.750 31.950
26. Barcalová Hedvika 2008 TJ Avia Čakovice kolektiv 3.000 7.700 0.000 10.700 3.000 7.300 0.000 10.300 3.000 7.500 0.000 10.500 31.500
27. Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová 3.500 7.750 0.000 11.250 2.000 5.850 0.000 7.850 3.000 8.900 0.000 11.900 31.000
28. Pavlišová Julie 2008 TJ Avia Čakovice kolektiv 3.000 7.800 0.000 10.800 2.000 7.100 0.000 9.100 3.000 8.050 0.000 11.050 30.950
29. Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová 2.800 6.750 0.000 9.550 3.000 7.750 1.000 9.750 3.000 8.600 0.000 11.600 30.900
30. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 3.000 6.400 0.000 9.400 3.000 6.800 1.000 8.800 3.000 8.750 0.000 11.750 29.950
30. Švejnohová Linda 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 3.000 6.900 0.000 9.900 3.000 6.300 1.000 8.300 3.000 8.750 0.000 11.750 29.950
32. Makovská Ema 2008 GYMPRA Morysková B. 2.800 7.000 0.000 9.800 2.000 6.900 0.000 8.900 3.000 7.950 0.000 10.950 29.650
33. Schetihauerová Anna 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 2.800 8.150 0.000 10.950 2.000 6.150 0.000 8.150 2.000 8.300 0.000 10.300 29.400
34. Ladinová Anežka 2008 GYMPRA Morysková B. 2.800 7.600 0.000 10.400 2.000 6.250 0.000 8.250 2.000 7.800 0.000 9.800 28.450

zpět na detail závodu