Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

 4.6.2017
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 3.000 9.450 0.000 12.450 2.300 8.933 0.000 11.233 3.100 7.967 0.000 11.067 2.800 8.700 0.000 11.500 46.250
2. Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 3.000 8.650 0.000 11.650 2.300 8.900 0.000 11.200 2.900 8.833 0.000 11.733 2.800 8.850 0.000 11.650 46.233
3. Stránská Daniela 2008 TJ Sokol Kolín Taftlová 3.000 9.400 0.000 12.400 2.300 8.900 0.000 11.200 2.900 8.600 0.000 11.500 2.800 8.300 0.000 11.100 46.200
4. Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová 3.000 8.400 0.000 11.400 2.300 9.000 0.000 11.300 3.000 8.533 0.000 11.533 2.800 9.050 0.000 11.850 46.083
5. Taftlová Nicol 2009 TJ Sokol Kolín Taftlová 3.000 8.900 0.000 11.900 2.500 8.900 0.000 11.400 3.200 7.700 0.000 10.900 2.800 8.950 0.000 11.750 45.950
6. Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostra Dudová, El-Khairy 3.000 8.600 0.000 11.600 2.300 8.633 0.000 10.933 2.900 8.667 0.000 11.567 2.800 8.700 0.000 11.500 45.600
7. Bakusová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 3.000 8.900 0.000 11.900 2.300 8.333 0.000 10.633 3.100 8.133 0.000 11.233 2.900 8.700 0.000 11.600 45.366
8. Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová,Fujava 3.000 9.200 0.000 12.200 2.300 9.233 0.000 11.533 3.100 7.367 0.000 10.467 3.100 8.050 0.000 11.150 45.350
9. Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová,Fujava 3.000 9.000 0.000 12.000 2.300 9.600 0.000 11.900 3.200 6.833 0.000 10.033 3.100 8.050 0.000 11.150 45.083
10. Chvojková Majdalena 2008 SK Hradčany Svobodová 3.000 8.800 0.000 11.800 2.300 9.100 0.000 11.400 2.800 7.300 0.000 10.100 2.900 8.800 0.000 11.700 45.000
11. Novotná Amálka 2008 Gym. kroužek ZŠ Dobřichov Kudličková 3.000 9.050 0.000 12.050 2.300 8.700 0.000 11.000 3.100 7.900 0.000 11.000 2.700 8.200 0.000 10.900 44.950
12. Arazimová Denise 2008 SK Hradčany Opocenska 3.000 8.850 0.000 11.850 2.300 8.800 0.000 11.100 3.000 6.967 0.000 9.967 2.800 8.550 0.000 11.350 44.267
13. Koubová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Waraus 3.000 8.750 0.000 11.750 2.300 8.800 0.000 11.100 3.000 7.533 0.000 10.533 2.800 8.000 0.000 10.800 44.183
14. Pospíšilová Lea 2008 Gym. kroužek ZŠ Dobřichov Kudličková 3.000 8.650 0.000 11.650 2.300 8.533 0.000 10.833 3.100 7.033 0.000 10.133 3.000 8.500 0.000 11.500 44.116
15. Navrátilová Anna 2008 SK Hradčany Opočenská 3.000 8.250 0.000 11.250 2.300 8.200 0.000 10.500 2.900 7.200 0.000 10.100 2.700 8.750 0.000 11.450 43.300
16. Pudlová Adéla 2008 TJ Sokol Kolín Taftlová 3.000 9.050 0.000 12.050 2.500 7.667 0.000 10.167 2.900 7.100 0.000 10.000 2.800 8.100 0.000 10.900 43.117
17. Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný 3.000 8.950 0.000 11.950 2.300 8.500 0.000 10.800 3.100 6.767 0.000 9.867 2.800 7.500 0.000 10.300 42.917
18. Koudelková Magdaléna 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 3.000 8.700 0.000 11.700 2.300 8.500 0.000 10.800 2.900 5.933 0.000 8.833 2.800 8.750 0.000 11.550 42.883
19. Šilhavíková Viktorie 2009 SK Hradčany Stefankova, lhotova, opocenska 3.000 8.200 0.000 11.200 2.300 8.133 0.000 10.433 2.900 7.733 0.000 10.633 2.700 7.900 0.000 10.600 42.866
20. Kuhnová Magdaléna 2009 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný 3.000 8.100 0.000 11.100 2.300 7.933 0.000 10.233 2.900 6.233 0.000 9.133 2.800 8.000 0.000 10.800 41.266
21. Marková Eva 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 3.000 8.500 0.000 11.500 1.100 8.800 0.000 9.900 2.800 6.100 0.000 8.900 2.800 7.750 0.000 10.550 40.850
22. Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 3.000 8.200 0.000 11.200 2.300 7.767 0.000 10.067 2.900 6.133 0.000 9.033 2.200 7.500 0.000 9.700 40.000
23. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 3.000 8.000 0.000 11.000 1.100 8.200 0.000 9.300 3.000 5.867 0.000 8.867 2.700 8.000 0.000 10.700 39.867
24. Dvořáková Emma 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 3.000 7.850 0.000 10.850 1.100 8.333 0.000 9.433 2.800 6.100 0.000 8.900 2.800 7.300 0.000 10.100 39.283
25. Janáčková Joanna 2009 SK Hradčany Lhotova , stefankova 3.000 8.950 0.000 11.950 2.300 8.233 0.000 10.533 2.900 7.700 0.000 10.600 2.100 7.700 4.000 5.800 38.883
26. Scheithauerová Anna 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 3.000 8.150 0.000 11.150 1.100 7.300 0.000 8.400 2.600 6.867 0.000 9.467 2.800 7.000 0.000 9.800 38.817
27. Rostam pour Asl Yasmine 2008 SK Hradčany Svobodová 3.000 8.000 0.000 11.000 1.100 8.067 0.000 9.167 2.800 7.100 0.000 9.900 2.000 8.600 4.000 6.600 36.667

zpět na detail závodu