Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SG Vánoční závod

 16.12.2017
 pořadatel: Praha Vršovice
Stáhnout výsledky

Žákyně 2008

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Kopáčová,Dvořáková 3.500 9.350 0.000 12.850 3.000 9.350 0.000 12.350 3.000 9.600 0.000 12.600 37.800
2. Makovská Denisa 2008 AC Sparta Praha Kopáčová,Dvořáková 3.500 9.350 0.000 12.850 3.000 9.250 0.000 12.250 3.000 9.100 0.000 12.100 37.200
3. Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová 3.500 9.450 0.000 12.950 3.000 9.000 0.000 12.000 3.000 9.200 0.000 12.200 37.150
4. Hanzálková Anežka 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 3.500 9.100 0.000 12.600 3.000 9.000 0.000 12.000 3.000 9.300 0.000 12.300 36.900
5. Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 3.500 9.150 0.000 12.650 3.000 8.950 0.000 11.950 3.000 9.250 0.000 12.250 36.850
6. Navrátilová Anna 2008 SK Hradčany Opočenská 3.500 8.750 0.000 12.250 3.000 8.900 0.000 11.900 3.000 9.350 0.000 12.350 36.500
7. Koubová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 3.500 8.600 0.000 12.100 3.000 8.950 0.000 11.950 3.000 9.300 0.000 12.300 36.350
7. Koudelková Magdaléna 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 3.500 9.000 0.000 12.500 3.000 8.600 0.000 11.600 3.000 9.250 0.000 12.250 36.350
7. Procházková Linda 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 3.500 9.000 0.000 12.500 3.000 8.900 0.000 11.900 3.000 8.950 0.000 11.950 36.350
10. Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová 3.500 8.900 0.000 12.400 3.000 8.850 0.000 11.850 3.000 9.050 0.000 12.050 36.300
11. Chvojková Magdalena 2008 SK Hradčany Svobodová 3.500 9.250 0.000 12.750 3.000 8.600 0.000 11.600 3.000 8.900 0.000 11.900 36.250
12. Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice Kudličková 3.500 9.150 0.000 12.650 3.000 8.400 0.000 11.400 3.000 8.700 0.000 11.700 35.750
13. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 3.500 8.200 0.000 11.700 3.000 8.350 0.000 11.350 3.000 9.200 0.000 12.200 35.250
14. Svobodová Marie 2008 T.J. Sokol Žižkov II Petráková 3.500 9.000 0.000 12.500 3.000 6.950 0.000 9.950 3.000 9.400 0.000 12.400 34.850
15. Tillová Zoe 2008 T.J. Sokol Žižkov II Petráková 3.500 9.100 0.000 12.600 3.000 7.950 1.000 9.950 3.000 9.200 0.000 12.200 34.750
16. Kubátová Agáta 2008 SK Hradčany Opocenska 3.500 8.150 0.000 11.650 3.000 8.900 1.000 10.900 3.000 9.100 0.000 12.100 34.650
17. Lésková Ema 2008 ZŠ Zeleneč Spitzerová, Reljičová 3.000 8.450 0.000 11.450 3.000 8.500 0.000 11.500 3.000 8.600 0.000 11.600 34.550
18. Švejnohová Linda 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 3.000 8.550 0.000 11.550 3.000 8.050 0.000 11.050 3.000 8.850 0.000 11.850 34.450
19. Pelikánová Lucie 2008 TJ ÚVN Zíková Kateřina 3.000 8.650 0.000 11.650 3.000 8.800 1.000 10.800 3.000 8.700 0.000 11.700 34.150
20. Barusová Karolína 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 3.500 8.550 0.000 12.050 3.000 7.050 0.000 10.050 3.000 8.700 0.000 11.700 33.800
21. Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková 3.500 9.200 0.000 12.700 3.000 7.850 1.000 9.850 3.000 8.100 0.000 11.100 33.650
22. Tumpachová Zuzana 2008 TJ ÚVN Zíková Kateřina 3.000 8.600 0.000 11.600 3.000 7.950 1.000 9.950 3.000 8.600 0.000 11.600 33.150
23. Urbanová Sophie 2008 GYMPRA 2.800 8.400 0.000 11.200 3.000 8.000 0.000 11.000 2.000 8.100 0.000 10.100 32.300
24. Kocourková Eliška 2008 GT Šestajovice Fujava, Bukovská 3.000 8.400 0.000 11.400 3.000 7.700 1.000 9.700 3.000 7.850 0.000 10.850 31.950
25. Kučerová Alice 2008 Gym Dobřichovice 3.500 8.900 0.000 12.400 2.000 6.800 0.000 8.800 3.000 7.450 0.000 10.450 31.650
26. Tunová Johana 2008 AC Sparta Praha Dominika Dymáková 3.000 8.250 0.000 11.250 2.000 7.650 0.000 9.650 3.000 7.650 0.000 10.650 31.550

zpět na detail závodu