Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SG Jarní pohár T.J. Sokol Plzeň 1

 22.4.2017
 pořadatel: TJ Sokol Plzeň I
Stáhnout výsledky

nejmladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen prostná Celkem
1. Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 1.000 9.330 0.000 10.333 2.500 9.370 0.000 11.867 22.200
2. Huttová Anna 2011 T.J. Sokol Domažlice Hříbalová 1.000 8.600 0.000 9.600 2.500 9.200 0.000 11.700 21.300
3. Wiesnerová Barbora 2010 T.J. Sokol Domažlice Duffková 1.000 8.570 0.000 9.567 2.500 9.200 0.000 11.700 21.267
4. Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 0.800 8.700 0.000 9.500 2.500 9.070 0.000 11.567 21.067
5. Kúgelová Nela 2010 T.J. Sokol Domažlice Duffková 0.500 9.070 0.000 9.567 2.500 8.900 0.000 11.400 20.967
6. Veverková Madlen 2010 Sokol Rokycany kolektiv 0.500 8.970 0.000 9.467 2.500 8.930 0.000 11.433 20.900
7. Tesařová Ela 2011 T.J. Sokol Domažlice Hříbalová 1.000 8.270 0.000 9.267 2.500 8.900 0.000 11.400 20.667
8. Fišerová Eva 2010 Sokol Postřekov Raiserová 0.500 8.800 0.000 9.300 2.500 8.800 0.000 11.300 20.600
9. Dagan Sophie Anna 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljicová 1.000 8.500 0.000 9.500 2.500 8.500 0.000 11.000 20.500
10. Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná 0.800 8.570 0.000 9.367 2.500 8.600 0.000 11.100 20.467
10. Hrubá Karolína 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 0.800 8.900 0.000 9.700 2.500 8.270 0.000 10.767 20.467
12. Šlajchrtová Nina 2010 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 0.500 8.970 0.000 9.467 2.500 8.270 0.000 10.767 20.234
13. Kokaislová Eliška 2011 T.J. Sokol Domažlice Hříbalová 1.000 8.800 0.000 9.800 2.500 7.930 0.000 10.433 20.233
14. Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 0.500 8.770 0.000 9.267 2.500 8.270 0.000 10.767 20.034
15. Tomášková Lucie 2010 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 0.800 8.130 0.000 8.933 2.500 8.570 0.000 11.067 20.000
15. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 0.500 8.570 0.000 9.067 2.500 8.430 0.000 10.933 20.000
17. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 0.500 8.770 0.000 9.267 2.500 8.200 0.000 10.700 19.967
18. Živná Sofie 2010 Sokol Rokycany kolektiv 0.500 8.630 0.000 9.133 2.500 8.130 0.000 10.633 19.766
19. Märzová Zuzana 2011 T.J. Sokol Domažlice Hříbalová 1.000 7.970 0.000 8.967 2.500 8.200 0.000 10.700 19.667
20. Langová Ema 2011 T.J. Sokol Domažlice Hříbalová 1.000 8.230 0.000 9.233 2.500 7.900 0.000 10.400 19.633
20. Vnoučková Klára 2010 Sokol Rokycany kolektiv 0.500 8.330 0.000 8.833 2.500 8.300 0.000 10.800 19.633
22. Lomosová Laura 2010 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 0.500 8.430 0.000 8.933 2.500 8.130 0.000 10.633 19.566
23. Gillová Veronika 2010 Sokol Postřekov Raiserová 0.500 8.300 0.000 8.800 2.500 7.870 0.000 10.367 19.167
24. Polívková Kamila 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 1.000 7.970 0.000 8.967 2.000 7.170 0.000 9.167 18.134
25. Schleissová Antonie 2011 T.J. Sokol Domažlice Hříbalová 1.000 7.100 0.000 8.100 2.500 7.370 0.000 9.867 17.967
26. Grollová Nikol 2010 DDM Nýrsko Karlovská 0.500 7.030 0.000 7.533 2.500 7.870 0.000 10.367 17.900
27. Vraná Viktorie 2011 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 0.500 7.500 0.000 8.000 2.000 7.670 0.000 9.667 17.667
28. Veselá Monika 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 0.500 7.370 0.000 7.867 2.000 7.500 0.000 9.500 17.367
29. Čechurová Eliška 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková 0.500 8.330 0.000 8.833 2.500 5.970 0.000 8.467 17.300
30. Pojžárková Eva 2010 DDM Nýrsko Karlovská 0.500 7.000 0.000 7.500 2.000 7.630 0.000 9.633 17.133
31. Kaslová Viktorie 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 0.500 7.600 0.000 8.100 1.000 7.500 0.000 8.500 16.600
32. Stupková Sofie 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 0.500 6.570 0.000 7.067 2.500 6.600 0.000 9.100 16.167

zpět na detail závodu